Перейти до змісту

Хтось користується сайтом 104.ua? (газ)


GAMER

Recommended Posts

Ці погані люди змінили алгоритм показу поточного балансу.

 

Увага! Алгоритм розрахунку поточного балансу змінено. Тепер поточний баланс враховує нарахування поточного місяця. Детальніше про це – читайте у підказці під поточним балансом та у оповіщеннях

Тепер не пойму, де побачити поточний баланс без урахування їхніх нарахувань поточного місяця. Хтось може підказати?

Link to comment
Share on other sites

Дивно, в мене рахунок чомусь за жовтень

То вже до вашого постачальника газу питання

Мій і на сайті оновив і по пошті паперові вислав вже

Змінено користувачем Agh
Link to comment
Share on other sites

Зовсім ваші газовики під клієнта прогинаються! От наші - стійкіші броні! :diablo:

Ані паперових рахунків, ані мережевих кабінетів. Покази лічильників передаємо телефоном, або наосліп електронною поштою. Хто платить з Приват 24 хоча б має можливість поточну цифірю рахунку подивитися (хоча і туди можуть не надсилати, або надсилати помилкові дані!!!), решта годинами має накручувати телефони, аби спитати оператора. А коли що не так в тебе з оплатою, ніхто тобі не винуватий.

Link to comment
Share on other sites

А я то думаю. откуда у меня громадній долг висит, если только заплатил по ноябрьским счетам ;o Оказывается они теперь ввели рекомендованній платёж с прогнозным потреблением. :D Хитро, ничего не скажешь. Какая ставка у банков на месячный кредит?

iB3eoJg.jpg

Link to comment
Share on other sites

А я то думаю. откуда у меня громадній долг висит, если только заплатил по ноябрьским счетам ;o Оказывается они теперь ввели рекомендованній платёж с прогнозным потреблением. :D Хитро, ничего не скажешь. Какая ставка у банков на месячный кредит?

iB3eoJg.jpg

По лекалах світоча укрбізнесу Ахметки в Укртелекомі?

 

а как же "приходите и сверяйтесь - мне некогда по телефону"?

Їх можна зрозуміти - стоїть черга клієнтів живцем, а їй безперервно надзвонюють. Але для фірташів краще так, ніж усе прозоро.

Link to comment
Share on other sites

А я то думаю. откуда у меня громадній долг висит, если только заплатил по ноябрьским счетам ;o Оказывается они теперь ввели рекомендованній платёж с прогнозным потреблением. :D Хитро, ничего не скажешь. Какая ставка у банков на месячный кредит?

 

Та я теж спочатку посивіти хотів, а потім почав читати :)

Link to comment
Share on other sites

Приват зовсім нічого не показує, чи лише по газу таке? В мене за адресою усе показує. Правда, курченкоенерго теж для них якусь муйню надіслало в обсязі, мабуть, відсотків 30 місячного споживання. Хоча в укрбілінгу значиться нуль заборгованості.

Link to comment
Share on other sites

Судячі з усього, газовики офігили від шквалу питань, типу: "Що за фігня?" і добавили розшифровку в балансі. Тепер видно скільки поточний реальний і скільки авансового. Ну і розродилися листопадовим рахунком.

Link to comment
Share on other sites

Мабуть народ дуже обурився нововведеннями, бо сьогодня вже розділили на поточну заборгованість і прогнозовані нарахування. :D

 

http://i.piccy.info/i9/2dbe9f48d50a0b70e13d4728450b9e85/1513327448/26702/1205180/2017_12_15_004_500.jpghttp://i.piccy.info/a3/2017-12-15-08-44/i9-11878134/368x453-r/i.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Газовики кругом пхають текст

 

У листопаді парламент прийняв Закон України «Про житлово-комунальні послуги». Цей закон запроваджує штрафні санкції– нарахування пені за кожен день прострочення оплати за комунальні послуги, в тому числі за спожитий газ.

Але я так зрозумів, що цей закон вводиться в дію 10.06.2018. Тобто, до цього часу ні про яку пеню мови йти не може?

Link to comment
Share on other sites

типа того.

но по старинной украинской традицыи вполне может быть,

што к тому времени в него внесут еще надцать изменений. :pleasant:

...а  через  тиждень  після  запровадження - відмінять. 

Link to comment
Share on other sites

у них есть печеньки?

 

У Нуланд  ездть!

Но я её телефона не знаю! :weep:

 

А печеньков к чаю  ох как хоцца!

 

Викаааа! B-) Вышли печеньков мне!

 

Уверен Мальчиш-Плохиш  обожал бы Викторию  Нуланд, есси бы дожил, а Кибальчиш  давно у неё там пасёцца!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...