Перейти до змісту

Звернення групи "Перше грудня"


costashu

Recommended Posts

а  кожен  суддя-хабарник  буде  мати  по десятку  своїх  ботів на кожному форумі,  які  паплюжитимуть  конкурентів.

Як  Ви  думаєте,  кого  виберуть  суддею:  чксного  без  ботів,  чи  хабарника?

 

я уже в ети тонкости даже лезла.

вполне понятно, што кампания будет сводиццо к тому, кто на кого

больше гэ выльет.

ибо других критериев, окромя громко разбужетых емоцый,

у простого обывателя-избирателя не будет. 

Link to comment
Share on other sites

давайте лучше я - то была фейковая академия и никакого отношения к хуйлу не имела. Я уже давал пруфы про это

 

1. Чим  доведете,  що  то  була  фейкова  академія  і  чому  я  Вам  повинна  вірити?   

  

Це  я  так  приколююсь.  Насправді  мені  до  лямпочи  та  академія.  Я  і  без  тої  інфи  знала,  хто  є  хто.

І  тут  ключеве  слово  "ГАЗ".

Link to comment
Share on other sites

@costashu, я ето к чему?

нужен четкий план, с конкретным механизмом, который будет хотябэ

с девяностопроцентной гарантией, што реформа сработает.

а просто штойто менять хаотическим путем методом научьного тыка - дела

не будет.

гаплык будет задолго до результата... 

реформы срабатывают. Другое дело, на что они направлены

а  кожен  суддя-хабарник  буде  мати  по десятку  своїх  ботів на кожному форумі,  які  паплюжитимуть  конкурентів.

Як  Ви  думаєте,  кого  виберуть  суддею:  чксного  без  ботів,  чи  хабарника?

 

обучение обычно болезненно

Link to comment
Share on other sites

мне кажется, вы недооцениваете текущий момент. Коллапс уже наступил, и даже не вчера. Поэтому любая переделка может быть только выходом - или продолжением коллапса. Кроме того, я не акцентировал на обязательно новых, а только на имеющих доверие избирателей в рамках территории юрисдикции. Зато акцентировал пункт про отзыв, как раз чтобы ускорить обучение. Кто-то еще помнит, что и президент, и рада у нас совсем недавно избирались на 4 года?

 

много кто помнит.

касаемо "коллапса" не лишне напомнить, што ето состояние не может

быть долговременным - как только будет слабина, границы ордло тут же будут

расшырены на всю слабинотерриторию.

так што "продолжение коллапса" во времени - не более, чем призрачьная

иллюзия. 

по отзывам - неплохая идея, но тоже вполне реализуемая ботовбросами

в ефир для уборки неугодного судьи, который в етот момент рассматривает,

например, конфискацию миллиардных активов...

Link to comment
Share on other sites

Отут  мало  б  бути  ще продовження - з війною на додачу.

Розумієте, в цьому вся суть, що Ви недоговорюєте. Ви не згадуєте про те, що зараз вимотує країну.

Я не буду стверджувати, що в нас ідеальна влада, але Тимошенко - це ще гірше.

І якби вона не підривала ПІД ЧАС ВІЙНИ!!! фундамент держави, то народ більше і вимагав  би  від  влади,  більше  її  теребив  би  ту  владу. А  так  не  можемо,  бо  Тимошенко  скористається  з  нагоди   і  країні  прийде  хана.

Ви навіть не помічаєте, що я кажу не про поточних короїдів на постах у владі, а про верхівку олігархічної банди. Яка ніколи не відходила від реальної влади, призначаючи нам на "виборах" своїх маріонеток. За Кравчука, правда, вони тільки почали відстрілювати супротивників заради заволодіння ресурсами держави. Кучма ж, Ющенко, Янукович і Порошенко стали вже повноцінними, але усього лише тимчасовими довіреними особами і виконавцями волі олігархічної системи. Яка, паразитуючи сама, весь час тримає нас у жебрацькому стані. І робить це за підтримки і сприяння кремля. Тому, до речі, на президенство у Відні коронували олігарха Порошенка замість "кремлівської зозулі" - кревного ворога головних олігархів.

 

Ще раз подивіться на тренд нашого "зростання" за роки незалежності. Він зеленого кольору. Ви не бачите, що зусиллями усіх 5 президентів ми опинилися на третину нижче рівня 1989 року. При тому що навіть у постійних цінах 2000 року поляки з литовцями, наприклад, зросли від совка втричі.

 

http://picua.org/img/2017-12/16/301dsrzur0igkj0wdt8ejkbgp.gif

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Лозунг "ворам - тюрьмы" очень интересен и неоднозначен, вот неуплата налогов воровство - по факту да, получение субсидий при сокрытии реальных доходов - да... и т.д, и т.п... - получается 80% населения пересадить надо...
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Лозунг "ворам - тюрьмы" очень интересен и неоднозначен, вот неуплата налогов воровство - по факту да, получение субсидий при сокрытии реальных доходов - да... и т.д, и т.п... - получается 80% населения пересадить надо...

открывайте дела

Змінено користувачем costashu
Link to comment
Share on other sites

@costashu, я ето к чему?

нужен четкий план, с конкретным механизмом, который будет хотябэ

с девяностопроцентной гарантией, што реформа сработает.

а просто штойто менять хаотическим путем методом научьного тыка - дела

не будет.

гаплык будет задолго до результата... 

Можна створити стовідсотково чіткий, можна цілу систему планів. Але вони не підуть - реформи мафіозної системи можуть бути виключно імітацією з тимчасовими і обмеженими наслідками.

Якщо організм хворий на рак, ніяке місцеве оздоровлення його не врятує. Усі вони швидко знищуватимуться метастазами. Без променевої терапії, хірургії і хімії рак не вилікувати. Зеленка у вигляді патрульної поліці змиється швидко.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Без проміневої терапії, хірургії і хімії рак не вилікувати.

ситуация осложняется тем, что умереть можно и от лекарств. Но с ними шанс есть, а без них - 0%.

Змінено користувачем costashu
Link to comment
Share on other sites

Моє порівняння криве. Важко підібрати щось адекватне купці негідників, які скупили в країні усе від заводів, до усіх державних підприємств, державних інституцій, депутатських фракцій і т.д. Я не думаю, що їх ізоляція спричинить небезпеку краху держави. Трохи полихоманить, допоки довіреним особам і виконавцям на місцях не дійде - вони вільні від корупційних зобов'язань.

 

Художня ілюстрація  ;)  Голосування за прем'єр-міністра у Верховній Раді - дивитися

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

я знаю, что факты вас не интересуют. Так чем хуже, кроме вашего мнения?

За   той  час,  що  Тимошенко  на  арені,  хто  хотів,  той  розібрався,  що  вона  собою  представляє - ворог. 

Я  це  зрозуміла  ще  на  початку  2006  і  ніяка  сила  ніколи  вже  мене  не  переконає  в  протилежному.  Є  багато  аргументів - пазл  склався.

Але  ладно,  мої  домисли  чи  переконання.

Давайте  про  очевидне:  про  неї  і  про  Вас.

Почну  з  Вас.

Група  1 грудня  звернулася  до  суспільства  не  розхитувати  човен.  Правда? Звернулася  до  влади  і  до  тих,  хто  той  човен  розхитує  у  своїх  протестах.  В  кожному разі,  звернулася  до  одних  і  до  других.

Що  Ви  написали  в  старттопіку? 

Це  називається  маніпуляція  свідомістю.  Після  цього  я  Вам  віритиму?

Така  сама  Ваша  мамка.  Одне  каже,  друге  замишляє.  Скажете,  що  то  мої  домисли.  Я  вже  мовчу  про  ту  брехню,  котру  вона  лила,  лиє  і  буде  лити  на  кого-небуть.  91;% - зафіксовано.

Я  про  інше.  Їй   Україна  потрібна  лише  для  збагачення.  Вона  ніколи  не  потрафить  ту  країну ліпити,  бо  вона  не  знає,  навіть  не  здогадується,  що  таке  Україна. 

Якби  їй  залежало  на  Україні,  вона  б  державу  не  розхитувала  під  час  війни.  Все,  що  вона  верзе  є  фальшю  від  початку  і  до  кінця.

Link to comment
Share on other sites

Ви навіть не помічаєте, що я кажу не про поточних короїдів на постах у владі, а про верхівку олігархічної банди. Яка ніколи не відходила від реальної влади, призначаючи нам на "виборах" своїх маріонеток. За Кравчука, правда, вони тільки почали відстрілювати супротивників заради заволодіння ресурсами держави. Кучма ж, Ющенко, Янукович і Порошенко стали вже повноцінними, але усього лише тимчасовими довіреними особами і виконавцями волі олігархічної системи. Яка, паразитуючи сама, весь час тримає нас у жебрацькому стані. І робить це за підтримки і сприяння кремля. Тому, до речі, на президенство у Відні коронували олігарха Порошенка замість "кремлівської зозулі" - кревного ворога головних олігархів.

 

Ще раз подивіться на тренд нашого "зростання" за роки незалежності. Він зеленого кольору. Ви не бачите, що зусиллями усіх 5 президентів ми опинилися на третину нижче рівня 1989 року. При тому що навіть у постійних цінах 2000 року поляки з литовцями, наприклад, зросли від совка втричі.

 

http://picua.org/img/2017-12/16/301dsrzur0igkj0wdt8ejkbgp.gif

Будемо  опиратися  на  совкову  статистику? Але  нехай  так.

1.Перехід  від  однієї  формації  до  іншої  болісний,  але  покращення  було  у  роки  президенства  Ющенка.  Ви  ці  досягнення  знівелювали,  попросту  знищили.  Усі  інвестиції,  що  прийшли  в  країну,  пішли  назад.  Прийшли  інші,  але  з  іншого  боку  і  до  чого  це  привело - знаємо.

2. Порівнюєте  Україну  з  Грузією,  Польщею, Литвою?  Хто  з  тих  країн  такий  неоднорідний,  хто  такий напівватний?

невдале  порівняння.

3.  Ну,  а  порівнювати  Польщу  і  Литву  з  їхніми  вливаннями  єесівського  капіталу - це  даруйте  зовсім  некоректно.

Link to comment
Share on other sites

Лозунг "ворам - тюрьмы" очень интересен и неоднозначен, вот неуплата налогов воровство - по факту да, получение субсидий при сокрытии реальных доходов - да... и т.д, и т.п... - получается 80% населения пересадить надо...

О-о!  Давайте  тут  відразу  з ясуємо,  чи  оподатковуються  доходи  ботів?

Link to comment
Share on other sites

О-о!  Давайте  тут  відразу  з ясуємо,  чи  оподатковуються  доходи  ботів?

Боты, на данный вопрос, отвечать почему-то не хотят и начинают переводить стрелки на липецкую фабрику... :(
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Будемо  опиратися  на  совкову  статистику? Але  нехай  так.

1.Перехід  від  однієї  формації  до  іншої  болісний,  але  покращення  було  у  роки  президенства  Ющенка.  Ви  ці  досягнення  знівелювали,  попросту  знищили.  Усі  інвестиції,  що  прийшли  в  країну,  пішли  назад.  Прийшли  інші,  але  з  іншого  боку  і  до  чого  це  привело - знаємо.

2. Порівнюєте  Україну  з  Грузією,  Польщею, Литвою?  Хто  з  тих  країн  такий  неоднорідний,  хто  такий напівватний?

невдале  порівняння.

3.  Ну,  а  порівнювати  Польщу  і  Литву  з  їхніми  вливаннями  єесівського  капіталу - це  даруйте  зовсім  некоректно.

Це статистика Світового банку!

Якщо б ми вчасно позбулися контролю над усім сущім з боку фірташів, ахметових, пінчуків, коломойських і ще невеличкої купки володарів життя, ми б не встигали запускати сюди черги великих інвесторів, на кшталт Міттала. Поляки їхали б сюди на роботу влаштовуватися. З нашими потенціалом Польща мусила б пасти за нами задніх. Як перелічені потвори з їх посіпаками нашкодили країні, видно навіть у порівнянні з грузинами. Вони таки поволі, але зростають весь час з 95 року. І вже майже досягли рівня кінця совку. А ми повзли-повзли, але після падіння кризи 8-9 років так і не відійшли, і маємо лише 68% рівня 1988 року.

Link to comment
Share on other sites

Є  багато  аргументів

дайте один

Група  1 грудня  звернулася  до  суспільства  не  розхитувати  човен.  Правда? Звернулася  до  влади

а еще можно обратиться к коту, чтоб не ел сметаны

91;% - зафіксовано

повторяю вопрос, я читал то брехливое "исследование", а вы?
Link to comment
Share on other sites

 

 


Якщо б ми вчасно позбулися контролю над усім сущім з боку фірташів, ахметових, пінчуків, коломойських і ще невеличкої купки володарів життя, ми б не встигали запускати сюди черги великих інвесторів, на кшталт Міттала

А  вони  ті  фірташі,  ахметови  не  дають мітталу  будувати  заводи?  Чому  при Ющу  інвестиції  йшли?

Те,  що  алігархи  пагані - це відомо, але перш  за  все  низькими  зарплатами,  а  не  низьким ВВП.

А як  враховув  СБ  нашу  тіньову  економіку?

Link to comment
Share on other sites

Чому  при Ющу  інвестиції  йшли?

два вопроса - откуда шли и в какой именно период

Те,  що  алігархи  пагані - це відомо, але перш  за  все  низькими  зарплатами

совершенно не этим, вы ошибаетесь, а тем, что экономика перестает быть рыночной, причем в нашем варианте - так рыночной и не став
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...