Перейти до змісту

олегархическое


лєса

Recommended Posts

 Мені  цікава  інша  статистика:  скільки  той  процент  платить  податків  теж  у  процентному  відношенні?  Скільки  дають  на  різні  благочинні  речі,  культурні  заходи.  Десь  такі  дані   є,  н-д,  про  Ахметова.

Кого  доїв  Ющенко,  щоб  Батурин  відбудувати  і  Чигирин?  Знаю,  що  Ахметов  причетний (принаймні,  був)  до  проведення  щорічного  Форуму  видавців  у  Львові.

Link to comment
Share on other sites

главный вапроз в том, што ситуация глобальна, и никто на нее особо 

повлиять не может - тенденция прослеживаеццо в самых различных

по ментальности и уровню благополучия странах.

и если ето есть там, то удастся ли избежать нам?

пока, как оказалось, только европейские рычаги боль-мень работают... 

Link to comment
Share on other sites

І  Ви  наївно  думаєте,  що  якщо  Ви  побігаєте  з  фанами (прапорами,  мається  на  увазі)  по  Хрещатику,  то  щось  зміниться?  Просто  трійка  за  коньяком  зміниться.

Зрештою,  було  інакше:  Ющенко  цілу  ніч  сам  на  одинці  тяжко  думу  думав,  кого  поставити  прем єром.  І  той  був,  і  сей,  і  ця.  Але  Вам  таке  теж  не  сподобалося.  Біда.

 

Що  "Ви  побігаєте",  то  я  так  образно.  Знаю,  що  не  бігаєте. :)

Я наївно знаю, через чиє обурення Ющенко "наодинці" відправляв у відставку Тимошенко. Могу поінформувати, якщо не зрозуміло, - через Кучму з зятьком і Ахметова, які раптом залишилися без вкраденої ними Криворіжсталі!

Одного разу рак (в нашому випадку влада олігархату) або знищується медициною, або перемагає організм і гине разом з ним. Наш державний організм дуже близький до летального кінця. Тобто, вже нема куди подітися від вирішення цих проблем. Я б на місці "трійки з коньяком" просто тікав або робив явку з повинною. А щоб підштовхнути процес, варто санітарам і побігати трохи.

Link to comment
Share on other sites

люди ленивы про природе своей.

однако, сознанием масс можно управлять, и за примерами далеко

ходить не нужно. можно и учить, и стимулировать, но...

понятно, што тупыми массами управлять еще легче.

а одебиливать массы куда легче, чем учить... 

Одебиливать массы - это легкий путь, но слишком краткосрочная выгода, а затем начинают вылазить боком последствия. Все эти сегодняшние "властелины умов" через зомбоящики будут дохнуть в муках из-за того, что население просрало свой потенциал пялившись в экран, а могло бы, например, победить рак. Может быть немножко гипербола, а скорее суровая реальность.

 

Да и это на бытовом уровне, далеко ходить не надо. У человека на руках умирает родственник от рака - "Как же так, когда уже рак научатся диагностировать и лечить?", но при этом у ребенка в школе слишком мало каникул, много домашки, кому нужна эта математика и вообще. У ребенка должно быть беззаботное детство, поэтому он носом в планшете.

Link to comment
Share on other sites

Я наївно знаю, через чиє обурення Ющенко "наодинці" відправляв у відставку Тимошенко. Могу поінформувати, якщо не зрозуміло, - через Кучму з зятьком і Ахметова, які раптом залишилися без вкраденої ними Криворіжсталі!

Одного разу рак (в нашому випадку влада олігархату) або знищується медициною, або перемагає організм і гине разом з ним. Наш державний організм дуже близький до летального кінця. Тобто, вже нема куди подітися від вирішення цих проблем. Я б на місці "трійки з коньяком" просто тікав або робив явку з повинною. А щоб підштовхнути процес, варто санітарам і побігати трохи.

Давайте  змоделюємо  ситуацію,  але  не  Порошенко/Тимошенко,  а  з  Вами.

Ось  так  сталося,  що  Ви  -  на  табуретці.  Раптом.

Два  питання:  кого  призначаєте  на  посади  і  що  робите  з  олігархами  і  дуже  багатими  людьми.  Може,  ті  олігархи  відразу  перейдуть  в  стан  просто  багатих,  але  вони  не  щезнуть.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ситуация глобальна, и никто на нее особо  повлиять не может - тенденция прослеживаеццо в самых различных по ментальности и уровню благополучия странах
Може хоч це за темою?  :D 

Світ переходить до інформаційної ери. Раніше всі прагнули отримати коштовні матеріальні блага. А тепер незаможним вистачає зомбоящика, інтернет дрочева, і трохи ерзаца. Через це матеріальні блага вдосконалюються і концентруються в небагатьох. Знов таки, до числа небагатьох стрімко потрапляють цукерберги, що створюють неймовірно коштовний віртуальний продукт, якого нещодавно ніхто і уявити не міг. Тобто, процес об'єктивний. І те, що більшість проти меншості має відносно все менше і менше матеріального, не обов'язково погано. Тому що вдосконалені технології роблять абсолютно достатнім для створення комфортного життя людини відносно невелику кількість матеріальних благ.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Одебиливать массы - это легкий путь, но слишком краткосрочная выгода, а затем начинают вылазить боком последствия. Все эти сегодняшние "властелины умов" через зомбоящики будут дохнуть в муках из-за того, что население просрало свой потенциал пялившись в экран, а могло бы, например, победить рак. Может быть немножко гипербола, а скорее суровая реальность.

 

Да и это на бытовом уровне, далеко ходить не надо. У человека на руках умирает родственник от рака - "Как же так, когда уже рак научатся диагностировать и лечить?", но при этом у ребенка в школе слишком мало каникул, много домашки, кому нужна эта математика и вообще. У ребенка должно быть беззаботное детство, поэтому он носом в планшете.

От тільки вилазити боком буде суспільству в цілому, принаймні його середньому і нижчому класу, а вершки розраховують вчити своїх нащадків і лікуватися у благополучніших краях, де путні кадри якщо не виростять, то скуплять. Якби наші властітєлі вкладалися у людський потенціал, то скористалися б їхні потомки, а не вони самі, що не так цікаво.

 

Я гадаю, одебілювання вилізе боком олігархобидлоті у іншому аспекті - тупо не буде кому працювати і постійно перевчатися, а потреба у тупій фізичній праці зменшуватиметься.

Link to comment
Share on other sites

Давайте  змоделюємо  ситуацію,  але  не  Порошенко/Тимошенко,  а  з  Вами.

Ось  так  сталося,  що  Ви  -  на  табуретці.  Раптом.

Два  питання:  кого  призначаєте  на  посади  і  що  робите  з  олігархами  і  дуже  багатими  людьми.  Може,  ті  олігархи  відразу  перейдуть  в  стан  просто  багатих,  але  вони  не  щезнуть.

Кого? В залежності від сфери відповідальності. Куди спеців, а куди - навіжених. На "НАБУ", ГПУ - навіжених. Наприклад, Саакашвілі, Шишкіна. Головне і перш за все - повністю ізолювати олігархічне кубло. Аби усі державні структури відчули відсутність керуючих нервових імпульсів. Найбільшим навіженим має бути табуретка - дах для усіх навіжених і спеців по реформах західного штибу. Бо кубло буде шалено опиратися.

А багаті нехай розпочинають вкладати гроші в економіку неньки і привчаються виживати в конкурентному економічному середовищі поруч з великими зовнішніми інвесторами. Хтось з них може ще й розбагатіє, але працею, а не доїнням!

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

 


Одебиливать массы - это легкий путь, но слишком краткосрочная выгода, а затем начинают вылазить боком последствия.
я не спорю.

но видишь ли ты в последние десятилетия прогресс в умственном развитии масс?

в способности логически и критически мыслить?

Link to comment
Share on other sites

Може хоч це за темою?  :D

Світ переходить до інформаційної ери. Раніше всі прагнули отримати коштовні матеріальні блага. А тепер незаможним вистачає зомбоящика, інтернет дрочева, і трохи ерзаца. Через це матеріальні блага вдосконалюються і концентруються в небагатьох. Знов таки, до числа небагатьох стрімко потрапляють цукерберги, що створюють неймовірно коштовний віртуальний продукт, якого нещодавно ніхто і уявити не міг. Тобто, процес об'єктивний. І те, що більшість проти меншості має відносно все менше і менше матеріального, не обов'язково погано. Тому що вдосконалені технології роблять абсолютно достатнім для створення комфортного життя людини відносно невелику кількість матеріальних благ.

 

 

Між іншим. "неймовірно коштовний віртуальний продукт Цукерберга" - як раз складова дебілізації, бо серед іншого статки ростуть за рахунок реклами, впливу на людські маси (згадаємо ботів і скільки кацапи вклали туди бабла) і зрєліщ. Для людства продукт вікіпедії або stackexchange куди більш важливий. І я б всі ці продукти називав не віртуальними, а інформаційними. Бо вони цілком реальні.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Кого? В залежності від сфери відповідальності. Куди спеців, а куди - навіжених. На "НАБУ", ГПУ - навіжених. Наприклад, Саакашвілі, Шишкіна. Головне і перш за все - повністю ізолювати олігархічне кубло. Аби усі державні структури відчули відсутність керуючих нервових імпульсів. Найбільшим навіженим має бути табуретка. Бо кубло буде шалено опиратися.

А багаті нехай розпочинають вкладати гроші в економіку неньки і привчаються виживати в конкурентному економічному середовищі поруч з великими зовнішніми інвесторами. Хтось з них може ще й розбагатіє, але працею, а не доїнням!

Ой-йо-йой,  які  загальні  слова. 

Я  Вас  конкретно  питаю.  Ось  Ви  в  кріслі,  прийшли(привезли  Вас)  на  роботу.  Країна  живе,  рухається.  Ви,  звісно,  міняєте  прем єра  на  свого - на  кума,  брата,  доброго  знайомого...?

Далі  олігархи.  Заводи  працюють.  Ви  їх  відбираєте?  Даєте  спокійно  працювати  і  нічого  не  міняється?  Відбираєте  половину  і  передаєте  куму?

Link to comment
Share on other sites

я не спорю.

но видишь ли ты в последние десятилетия прогресс в умственном развитии масс?

в способности логически и критически мыслить?

 

Не-а. не вижу. Потому что это "не модно", требует усилий, а не падает само с потолка. При этом очень многие готовы довольствоваться примитивным (не малым, не достаточным! а примитивным).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не-а. не вижу. Потому что это "не модно", требует усилий, а не падает само с потолка. При этом очень многие готовы довольствоваться примитивным (не малым, не достаточным! а примитивным).

я тоже не вижу.

и тот контент, который пиплу посеместно втюхиваеццо в виде зрелищь

к хлебу, никак не вдохновляет думать о развитии... 

при таком взаимозаполнении развития ожыдать не приходиццо. 

Link to comment
Share on other sites

главный вапроз в том, што ситуация глобальна, и никто на нее особо 

повлиять не может - тенденция прослеживаеццо в самых различных

по ментальности и уровню благополучия странах.

и если ето есть там, то удастся ли избежать нам?

пока, как оказалось, только европейские рычаги боль-мень работают... 

 

Европейские рычаги - это в том числе высокая социалка, пособия и тому подобные блага, которые кроме повышения жизненных стандартов и помощи реально нуждающимся, еще и покрывают тунеядство. И это, кстати, тоже давит на пересичного, и сильно его демотивирует.

 

Но ОК, я согласен, что в будущем все придет к озвученному в ветке выше: гарантированный уровень существования и покрытие базовых потребностей. Коммунизм почти, гыгы.

 

Это, кстати, нормально: дешевый способ добычи энергии + автоматизация-роботизация процессов, и базовый уровень можно будет обеспечить за счет прогресса, а не за счет паразитирования за чужой счет. Звучит утопично, но тенденции в этом направлении.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я  Вас  конкретно  питаю.  Ось  Ви  в  кріслі,  прийшли(привезли  Вас)  на  роботу.  Країна  живе,  рухається.  Ви,  звісно,  міняєте  прем єра  на  свого - на  кума,  брата,  доброго  знайомого...?

Далі  олігархи.  Заводи  працюють.  Ви  їх  відбираєте?  Даєте  спокійно  працювати  і  нічого  не  міняється?  Відбираєте  половину  і  передаєте  куму?

Кум, брат, діточки, дружина і т.д. в підпорядкуванні одне одного на держслужбі перебувати не можуть взагалі. Прем'єр - посада технократична. Але спочатку буде ломка корупційної структури апарату. Тому прем'єр - не брат, а технократ з навіжених.

Далі олігархи - справи по всіх про корупційні оборудки і зв'язки з державними структурами. Всі канали керування міністрами, апаратами міністерств і відомств, а також держпідприєвствами перекриваються одразу. Підприємства стимулюються до роботи. Бо значна їх кількість і зараз стоїть. Як, наприклад, ціла галузь з виробництва міндобрив. Вітається явка з повинною і співпраця і слідством екс-олігархів. Частину награбованого в економіку держави добровільно повернув (з офшорів), зобов'язався віднині працювати по-білому і не влізати в корупцію, отримує індульгенцію.

Головне, негайно довести світу реальність процесу ліквідації олігархічної удавки на економіці і запевнити в його незворотності. Це одразу відкриє для нас канали інвестицій, які нам і наститися не могли.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Цікаво, якими засобами будуть відсікати потоки жаждущіх халяви негрів, арабів? Бо годувати всю Африку невигідно.

 

Українців відсікти легко - тут не буде звинувачень у расизмі, і можна публікувати карикатури, як газдовита бабулька-Нідерланди дає копняка обідранцеві-Украіні. З неграми чи мусульманами це було б неполіткоректно.

Link to comment
Share on other sites

не только, еще в кацапии, например

Они водятся везде и в кацапии, и в штатах - просто их влияние на общество определяется степенью самосознания общества...
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...