Перейти до змісту

Почався Шустер


Гість shpylka

Recommended Posts

Вєнь, а ти зараз хто? Порося? Правосєк? ПРдон? За Ляшка?

эти слова ругательные попрошу ко мне не применять.  Я уже писал, что, по моему мнению, в тырнет-пространстве существуют только одна группировка сектантского толка с самоназванием "юльки". Остальные все "дрыщи-поросята" это плод их фантазии. Кстате за пределами тырнета ни разу живых юльков не видел, может они только в сети живут?

Link to comment
Share on other sites

 

 


эти слова ругательные попрошу ко мне не применять. Я уже писал, что, по моему мнению, в тырнет-пространстве существуют только одна группировка сектантского толка с самоназванием "юльки". Остальные все "дрыщи-поросята" это плод их фантазии. Кстате за пределами тырнета ни разу живых юльков не видел, может они только в сети живут?

 

А конкрєтнєє можеш відповісти? Ну ти ж не демагох?

Link to comment
Share on other sites

раділа як дитина тому, що набрала високу підтримку студії.

У цьому основна її сила - вона класичний політик, який більше за все цінує підтримку людей, популярність і славу. 

У нас таких взагалі немає, всі інші в політиці заради бабла.

Вона класичний популіст і в класичних демократіях її б  на поріг міських  виборів би не пустили.Спалилася б на першому,не проплаченому питанні.....Але для сектанта-сам раз.Бо він вухами лапшу ловить .Віра не потребує раціонального мислення.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

головне, щоб не порося. :shuffle:

не повторяй ты отэти глупые глупости.  ИМХО человек ты хороший но наивная и легко внушаемая.

Спокойной ночи и пусть тебе приснится Юля на троне )

Link to comment
Share on other sites

раділа як дитина тому, що набрала високу підтримку студії.

У цьому основна її сила - вона класичний політик, який більше за все цінує підтримку людей, популярність і славу. 

У нас таких взагалі немає, всі інші в політиці заради бабла.

 

как гитлер

как мао цзе дун

как путин

Link to comment
Share on other sites

Дякую, тепер я знаю всю правду про себе.

Правда, мій чоловік так не вважає, але то дріб"язок. :D

то он тебе не говорит просто)  Я тоже жене не все рассказываю, как жить спокойнее))

спокойной ночи - 2

Link to comment
Share on other sites

вот я сегодня пітался біть непредвзятым к юле.

Но по газу она неубедительна.

По реверсу. А чей газ к нам заходит по реверсу ? Разве не российский ?

Почему рыночная цена на газ, которая по словам юли, дала Украине свободу от России,

выше цены российского газа, который пройдя через украину в Европу, возвращается по реверсу

дешевле прямых контрактных поставок из России ?

Скоріш за все мікст. Це перша причина. Друга - усі європейські компанії домоглися знижок від ГП після 2010 року. А Бойко з принципово таким же контрактом розказував, що він кабальний, тобто, перегляду не підлягає. А він підлягає. В путлера менше 2 тижнів на відповідь Нафтогазу залишилося до Стокгольму.

 

Нехай просто роз'яснить чому підписала цю ціну....................... можливо я їй повірю :X

За контрактом ціна 9 року була найнижчою у Європі. Контракт містить стандартні положення, які дозволяють покупцеві у подальшому вимагати перегляду умов контракту у випадку настання істотних змін умов на ринку газу. У разі відмови продавця враховувати справедливі вимоги покупця, контракт може бути розірваний в односторонньому порядку, санкції з цього приводу контрактом не передбачені. НІЩО окрім власного дебілізму не заважало команді овоча піти цим шляхом ще у 10 році, як це зробили усі в Європі.

А якщо мова про лякалку малих дітей - "базову ціну" 450 баксів, то це просто розрахункова цифра, умовно рівна середньоєвропейській на момент підписання контракту. Підписали б контракт двома роками раніше, вона була б ~200, АЛЕ поточна вихідна ціна обох таких контрактів у будь-який момент була б однаковою за рахунок коефіцієнтів у формулі.

Вчіть матчастину не лише за дописами Кушнірука.

Link to comment
Share on other sites

 

 

За контрактом ціна 9 року була найнижчою у Європі. 

 

согласно контракту в 2009 действовала скидка на газ - на один год

поэтому ссылки на цену газа в 2009 считаю манипуляцией

Link to comment
Share on other sites

согласно контракту в 2009 действовала скидка на газ - на один год

поэтому ссылки на цену газа в 2009 считаю манипуляцией

Так именно в том то и дело, что СКИДКА БЫЛА!

 

Когда ты на рынке покупаешь мясо и тебе дают скидку, это тоже манипуляция.?  :alen: 

 

Приходишь домой и рассказываешь. Мясо на рынке по 60. А я купила по 50. Дали скидку.

 

Кстати какая цена в 2010 году? Знаешь? 

Link to comment
Share on other sites

Так именно в том то и дело, что СКИДКА БЫЛА!

 

Когда ты на рынке покупаешь мясо и тебе дают скидку, это тоже манипуляция.?  :alen: 

 

Приходишь домой и рассказываешь. Мясо на рынке по 60. А я купила по 50. Дали скидку.

 

Кстати какая цена в 2010 году? Знаешь? 

:fp1: :fp1: :fp1:

Link to comment
Share on other sites

согласно контракту в 2009 действовала скидка на газ - на один год

поэтому ссылки на цену газа в 2009 считаю манипуляцией

Маніпуляція, це опонування зручній частині аргументів опонента, та ігнорування решти:

За контрактом ціна 9 року була найнижчою у Європі. Контракт містить стандартні положення, які дозволяють покупцеві у подальшому вимагати перегляду умов контракту у випадку настання істотних змін умов на ринку газу. У разі відмови продавця враховувати справедливі вимоги покупця, контракт може бути розірваний в односторонньому порядку, санкції з цього приводу контрактом не передбачені. НІЩО, окрім власного дебілізму, не заважало команді овоча піти цим шляхом ще у 10 році, як це зробили усі в Європі.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...