Перейти до змісту

сдать отца в богадельню


Recommended Posts

В мене батькові 83. 15 років тому таки витягнув до нас до Львова. Дуууже важко влаштувався і напрацьовував коло спілкування. Дякую Богу, що хоч частина родини тут є...

 

Те, що я казав. Пускають коріння та бояться без нього залишитися. Бо оте все дає їм відчуття потрібності.

Але ж, йопт, це самообман. Чим йому ота "потрібність" допомогла? Може, в хаті тепліше стало чи хтось з отих "коренів" полаштував водогін та сантехніку?

Часто малых некому забрать со школы, кота не на кого оставить, а ему все тусить.

Вел бы тут свой сайт, пишущему человеку проще должно быть.

Потом что случись - приеду, еще и от соседей буду слушать всё.

Оправдываться, что на мне тут его родители были полностью и своих куча.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

 

 


Часто малых некому забрать со школы, кота не на кого оставить, а ему все тусить. Вел бы тут свой сайт, пишущему человеку проще должно быть. Потом что случись - приеду, еще и от соседей буду слушать всё. Оправдываться, что на мне тут его родители были полностью и своих куча.

Я ж і кажу. Ставити перед фактом - або їдеш з нами, або ми переберемося сюди. :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Я ж і кажу. Ставити перед фактом - або їдеш з нами, або ми переберемося сюди. :gigi:

Уже какие только аргументы не приводили.

Если кто уперся - пока не сляжет... И даже как сляжет, будет гнуть свою линию.

Еще глуховат всю жизнь.

Других не слышит в прямом и переносном смысле.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Потом что случись - приеду, еще и от соседей буду слушать всё.

Оправдываться, что на мне тут его родители были полностью и своих куча.

 

не нужно ни перед кем оправдываццо.

не нужно даже думать об етом.

ты знаешь, што делаеш всё, што наиболее уместно и правильно для 

всех сторон в данной ситуацыи (не говоря уже о том, што постоянно

мучаешься морально, ибо не можешь все устроить до идеального

варианта, так как то, што идеально для тебя, вовсе не идеально для

других: например, тебе идеально - отец рядом, ему - быть там).

 

на етом точка.

судить может только Бог.

а остальные пусть на себя смотрят... 

не стоит мучить себя еще и мыслями об их мыслях.

иначе съедешь моском и от етого, опять же, никто не выиграет,

и отец в том числе. 

 

аминь.  :rabbi:

 

 

зы. штойто все в последнее время про одиноких отцов пишуд.

а как же теза, што деуки дольше жывут?  :consul:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Уже какие только аргументы не приводили. Если кто уперся - пока не сляжет... И даже как сляжет, будет гнуть свою линию. Еще глуховат всю жизнь. Других не слышит в прямом и переносном смысле.

Головне, щоб ви самі перед собою могли сказати - я зробив все, що міг. Тримайтеся.


 

 


не нужно ни перед кем оправдываццо. не нужно даже думать об етом. ты знаешь, што делаеш всё, што наиболее уместно и правильно для всех сторон в данной ситуацыи

О! :tu:

Link to comment
Share on other sites

не нужно ни перед кем оправдываццо.

не нужно даже думать об етом.

ты знаешь, што делаеш всё, што наиболее уместно и правильно для 

всех сторон в данной ситуацыи (не говоря уже о том, што постоянно

мучаешься морально, ибо не можешь все устроить до идеального

варианта, так как то, што идеально для тебя, вовсе не идеально для

других: например, тебе идеально - отец рядом, ему - быть там).

 

на етом точка.

судить может только Бог.

а остальные пусть на себя смотрят... 

не стоит мучить себя еще и мыслями об их мыслях.

иначе съедешь моском и от етого, опять же, никто не выиграет,

и отец в том числе. 

 

аминь.  :rabbi:

 

 

зы. штойто все в последнее время про одиноких отцов пишуд.

а как же теза, што деуки дольше жывут?  :consul:

а це Жіноча Гендерна Соціалізація (ЖГС), бо суспільство в першу чергу вимагає від жінок доглядати дітей і старих

 

можна собі сказати  - стій раз два, але коли вже прошивка така і з кожної праски - ти повинна, то почуття провини раціонально важко заглушити

Змінено користувачем Dilbert
Link to comment
Share on other sites

а це Жіноча Гендерна Соціалізація (ЖГС), бо суспільство в першу чергу вимагає від жінок доглядати дітей і старих

 

можна собі сказати  - стій раз два, але коли вже прошивка така і з кожної праски - ти повинна, то почуття провини раціонально важко заглушити

 

да, есть такое, к сожалению  :(

Link to comment
Share on other sites

Ліса от скажи догляд за старими батьками це персональний вибір чи обовязок

нема вибору у нашій країні

вірніше, нема вибору способу догляду (лікарня з гарними умовами або сам)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Вибір завжди є.Забити на батьків або дбати виходячи з можливостей .Питання чи є опіка старими батьками персональним вибором чи діти мають моральний обовязок дбати.Якщо це обовязок то до чого нарікання.В житті ми робимо речі які є правильними навіть якщо це не є приємним чи легким.Опіка дітьми чи стпарими це те що нас робить людьми
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ліса от скажи догляд за старими батьками це персональний вибір чи обовязок

 

ето даже не оговариваеццо.

но - Параска права.

и, если пойти несколько далее, то если кто-либо из родителей пары

требует уже постоянного присмотра, а обеспечить ето за счет третьих

лиц у пары возможности нет, то... я не знаю ни одного случая, когда

етим занимаеццо персонально мужчина.

либо вдвоем, либо одна женщина. 

где-то так, если уж речь заходила об етом.

 

а в целом, в Украине с таким присмотром действительно большая

проблема.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

я знаю такой случай  :(

когда мать отца слегла с онкологией, он переехал к ней(за 100 км), маму не пустил

и 4 месяца был с ней, до самого конца

а на соседней улице жил его младший брат с женой и детьми

дети, которых бабушка выняньчила, ни разу не проведали за эти месяцы

 

а ведь мой отец был довольно жестким человеком, военным

и сам гипертоник

когда он вернулся после похорон, постарел на годы

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:(


 

 


когда мать отца слегла с онкологией, он переехал к ней(за 100 км), маму не пустил и 4 месяца был с ней, до самого конца

 

прости, што спрашиваю, но - отец тогда был сам? без жены?

Link to comment
Share on other sites

:(

 

 

 

прости, што спрашиваю, но - отец тогда был сам? без жены?

да, с бабушкой он там был один

а мама была тут, в Киеве

он ее не взял с собой, сам ухаживал

мама только несколько раз ездила

Link to comment
Share on other sites

я знаю такой случай  :(

когда мать отца слегла с онкологией, он переехал к ней(за 100 км), маму не пустил

и 4 месяца был с ней, до самого конца

а на соседней улице жил его младший брат с женой и детьми

дети, которых бабушка выняньчила, ни разу не проведали за эти месяцы

 

а ведь мой отец был довольно жестким человеком, военным

и сам гипертоник

когда он вернулся после похорон, постарел на годы

Я вважаю що коли робиш щось важке але правильне то не треба дивитсь а чи інші помагають а просто робити як вважаєш .Якщо з трьох дітей які я маю хоч одне буде хотіти мною опікуватись я прожив життя не надаром а якщо всі забють на мене то це моя вина що не зміг їм прищепити правильні життєві принципи
Link to comment
Share on other sites

виключення - особисто підтверджую

 

а ще можна дізнатись статистику шлюбів, де народжується дитина з інвалідністю, і батько лишає сім"ю

 

думаю це не секрет, на кому залишається дитина 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Очень тяжело переношу всю эту ситуацию. Только вот то, что вас почитала и поддерживает.

Я  вже  писала,  що  це  дуже  важка  проблема.

З  одного  боку  так - обов язок  дітей  перед  батьками,  ніхто  його  не  відміняв.

З  другого  боку, цей  обов язок  треба  прилаштувати  під  свій  устрій,  бо  життя  непросте.

І  вже  тут  з являється  повно питань:  Якщо  виходити  з  обов язку,  то  чи  значить  це,  що  треба  дітям  покромсати  собі  життя  і  часто  життя  членів  своєї  сім ї  заради  батьків? 

Якщо  все  добре,  то  звісно  питань  нема.  Можна  злагоджено  облаштувати  спільне  проживання  і  дати  батькам  заслужену  ними  опіку.

Але  якщо  не  все  добре, то  повинна  бути  якась  поміч  держави  все-таки.  Або  кожна  людина,  готуючись  до  старості  повинна  подбати  про  матеріальну  сторону  свого  майбутного.

Взагалі  до  старості  треба  готуватися  в  усіх  аспектах:  тренувати  і  тіло  і  мозок,  щоб  якнайдовше  бути  у  формі.

Простіше  тим  старшим  людям,  котрі  хочуть  прислужитися  дітям,  внукам.  Тоді  аргументи  дітей  на  переїзд  до  них  не  такі  неймовірно  страшні.

У  випадку  Касі,  мені  здається,  треба  батьку  на  тому  наголошувати:  ми  потребуємо.  Але  якщо  він  хоче  зберегти  свій  індивідуальний  простір,  то  теж  має  на  те  право.

Поки  сам  себе  обслуговує,  то  нехай.

Кася,  не  терзайте  себе,  переймайтеся  своєю  сім єю.  Може  воно  само  влаштується.

 

З  іншого  боку,  багато  дітей  хоче  з їхатися  з   батьками  з-  меркантильних  міркувань  і  тут  постає  проблема  захисту  батьками  своєї  власності  як  форпосту.  Я  на  власні  очі  бачила,  як  доня-фіфа  обробляла  свою  матір  з  провінційного  містечка,  щоб  та  продала  хату.  У  тієї  доні  на  чолі  було  написано,  що  буде  з  тією  мамою.

 

Так  що  у  питаннях  батьків  і  дітей  більше  питань,  ніж  відповідей.

 

Тривалість  людського  життя  росте.  Ростуть  і  проблеми,  пов язані  зі  старшими  людьми.

Але  поки  батьки  живі,  доти  ми  ще  діти.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Шпилька ваші батьки вас так виховали тому ви і за ними дивитесь.Ніхто не відміняє обовязку бути готовим до старості матеріально і морально але так свмо коли батьки опікуються дітбми вони закладають фунжамент своєї опікуваної старлсті виховуючи морально відповідальних дітей а не фіф
Link to comment
Share on other sites

Я вважаю що коли робиш щось важке але правильне то не треба дивитсь а чи інші помагають а просто робити як вважаєш .Якщо з трьох дітей які я маю хоч одне буде хотіти мною опікуватись я прожив життя не надаром а якщо всі забють на мене то це моя вина що не зміг їм прищепити правильні життєві принципи

Ще  не  знаєте,  як  вплинуть  на  Ваших  дітей  їхні  половинки,  а  подекуди  і  батьки  тих  половинок.

Мій  брат  був  прекрасною  людиною,  відгукувався  при  першій  потребі.  А  проживши  зі  своєю  дружиною  майже  3  десятиліття,  став  невпізнанним.  Зайти  до  батька  на  5-10  хв.  раз  на  місяць - оце  він  може.  Решта  його  не  обходить. 

Так  що,  дітей  треба  змалечку  готувати  до  місії,  але  і  самому  намагатися  не  стати  для  них  проблемою.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Шпилька ваші батьки вас так виховали тому ви і за ними дивитесь.Ніхто не відміняє обовязку бути готовим до старості матеріально і морально але так свмо коли батьки опікуються дітбми вони закладають фунжамент своєї опікуваної старлсті виховуючи морально відповідальних дітей а не фіф

 

Та  бачте,  у  фіфи  була  фінансова  проблема.  Отож  побачила  спасіння  у  материній  хаті.  Цей  випадок  не  поодинокий.

Link to comment
Share on other sites

не нужно ни перед кем оправдываццо.

не нужно даже думать об етом.

ты знаешь, што делаеш всё, што наиболее уместно и правильно для 

всех сторон в данной ситуацыи (не говоря уже о том, што постоянно

мучаешься морально, ибо не можешь все устроить до идеального

варианта, так как то, што идеально для тебя, вовсе не идеально для

других: например, тебе идеально - отец рядом, ему - быть там).

 

на етом точка.

судить может только Бог.

а остальные пусть на себя смотрят... 

не стоит мучить себя еще и мыслями об их мыслях.

иначе съедешь моском и от етого, опять же, никто не выиграет,

и отец в том числе. 

 

аминь.  :rabbi:

 

 

зы. штойто все в последнее время про одиноких отцов пишуд.

а как же теза, што деуки дольше жывут?  :consul:

лесица,

и все-все,

спасибо огромное.

 

а женщины да - дольше живут в целом,

но вот в конкретной семье бывает, что и нет.

((( :(

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...