Перейти до змісту

Англійська


coolzak

Recommended Posts

Постити англійською це моветон і позерство чи хай буде бо кому треба той зрозуміє а хтось може захоче вивчити?

Если б запостили на непонятном языке, я б попросил перевести. Ну или сам через Google Translate. Содержание (и достоверный источник), как мне кажется, важнее всего.

Link to comment
Share on other sites

Постити англійською це моветон і позерство чи хай буде бо кому треба той зрозуміє а хтось може захоче вивчити?

 

Ресурс або одномовний (чи поділений на мовні підфоруми) або мішаний. Це свідомий вибір адміністрації, тому в даному кожен може постити якою завгодно, чого ти раптом засумнівався?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@coolzak, можна дати лінк на англомовне джерело та тезисно викласти зміст на українській. Це найкраще.

Перше забезпечить достовірність, друге приверне увагу.

Змінено користувачем Jinx
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

@coolzak, можна дати лінк на англомовне джерело та тезисно викласти зміст на українській. Це найкраще.

Перше забезпечить достовірність, друге приверне увагу.

 

саме так

а моветон - не робити так, бо облом

Link to comment
Share on other sites

до речі стосується це і рідної мови, коли матеріал завеликий

треба виділяти шрифтом, кольором ключові моменти

не у всіх є можливість читати прострадла

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Если б запостили на непонятном языке, я б попросил перевести. Ну или сам через Google Translate. Содержание (и достоверный источник), как мне кажется, важнее всего.

Запостили - тада б вапрозов меньше было бы. Парубия с его украинского с фефектом фикции на удобоваримый украинский общепонятный какая ляди постить будет? Потому что что написано пером... А не то, что мне сосед напел. А с аглицким проблем куда как более. Ну для мну так точно...

Link to comment
Share on other sites

@coolzak, Багато і часто перепощувати - буде мабуть напряжно. Розумію про яку гілку йдеться, там для мене норм. Англійська для мене четверта мова з чотирьох, але із задоволенням передивився всі відео, був привід потренувати навички. Скажу так: те що ти там запостив, було цікаво і корисно, і це краще, ніж не було б нічого. Кому важко сприйняти - пройде стороною.

 

Вважаю особисто для себе, що інформація, заради сприйняття якої треба піднапружитися, приносить більше користі в перспективі.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Вважаю особисто для себе, що інформація, заради сприйняття якої треба піднапружитися, приносить більше користі в перспективі.

 

а если бы тебе дали посмотреть ролик минут наццать на монгольской, сколько 

бы пришлось пиднапружуватыся во времени? (ну, если она не одна из четырёх, ессно)

чисто интересно.

и стал бы ето делать на форуме или плюнул бы и прошел мимо?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
×
×
  • Створити...