Перейти до змісту

Как будет выглядеть Украина, если сравнить ее экономику с Африкой


Миклован

Recommended Posts

Заднім розумом усі вумні. На той час нічого поганого в контрактній армії не було.

А в окупації Криму винний той, хто відмінив принцип екстерриторіальності несення війскової служби.

 

Анітрохи. В зриві контракту винні Фірташ і Ющ. А ви все валите на тимоху. Альтернатива контракту тимохи - газ по 450 баксів вже в січні 2009. То кого ж ви захищаєте?

Наразі сидить колективний Колмогоров. Але тимоха страшніша. :)

Контрактна армія повинна бути! Так у всих розвинених країнах...

...але...вана пообіцяла. що буде канкратна, але тільки розвалила і і нічогісінько не зробила...

 

пра кантракти ... :fp1:

вана була  і є, наразі, самою страшнішою (вашими словами :) ) для України. бо все що могла, то нищила перекладаючи відповідальність за своє нищення на інших. її ціль ---нищити , а Ви за неї віддали б свій голос  :fp1:  :fp1:  :fp1:

мені чогось думалось, що Ви якось перемінили свою думку, а Ви нє, так залишились завуальованим , соррі, юльком...

... і не дурний жеж мужик...

шкода, що ви хочете бачити правду...

 

ось Вам пісенька праюлю з 5:57  :shuffle:

https://www.youtube.com/watch?v=4KlWCm85HRw&index=1&list=LLLUoEhbW3UZrUHJQ7fJGbxw&t=364s

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

 

 


...але...вана пообіцяла. що буде канкратна, але тільки розвалила і і нічогісінько не зробила...

Прем'єр - не міністр оборони, він не займається штатною чисельністю армії та її матзабезпеченням.

Міноборони - квота преза-верхоглавкома. Отуди свої діжки й котіть.

 

 


а Ви за неї віддали б свій голос

Не відривайтеся від контексту - я б віддав за неї голос у вищезазначеній ситуації, проти явних ускомірньіх ворогів України.

І про те, що у першому турі голосував би за іншого кандидата - теж вже казав.

Link to comment
Share on other sites

Прем'єр - не міністр оборони, він не займається штатною чисельністю армії та її матзабезпеченням.

Міноборони - квота преза-верхоглавкома. Отуди свої діжки й котіть.

 

 

Не відривайтеся від контексту - я б віддав за неї голос у вищезазначеній ситуації, проти явних ускомірньіх ворогів України.

І про те, що у першому турі голосував би за іншого кандидата - теж вже казав.

у мене немає діжок  :(  :weep:

:fp1:  :fp1:  :fp1: вана і є найголовніший узкомірний депутат у ВР 

Link to comment
Share on other sites

 

 


вана і є найголовніший узкомірний депутат у ВР

Ага, а головний гудок всея донбаса, володар енергосистем, заводів, шахт та кар'єрів, укуртелекомнутий бюджетовідкатчик?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...