Перейти до змісту

Як пояснити котам, щоб по грядкам і клумбам не ходили?


GAMER

Recommended Posts

Я вже змирився з їхніми концертами і навіть трохи знаходжу в них мелодійність (інколи навіть більше, ніж в сучасних виконавців попси). Але як їм сказати, що на клумби ходять гадити тільки за поребриком, а ми рухаємось до Європи?

дааааа, перед тим, як пояснювати, яб заховала всі тапки...

 

а на *іга їх заводить, тих котів? собаки-барабаки навсігда самі-самі луччі :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

собаки-барабаки навсігда самі-самі луччі :D

1) Коли мовчать і не заважають спати

2) Коли не загрожують твоєму приватному простору і не кидаються, бо шило в дупі

3) Коли не смердять

 

+ багато чого іншого, але то вже проблеми їх щасливих власників  :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1) Коли мовчать і не заважають спати

2) Коли не загрожують твоєму приватному простору і не кидаються, бо шило в дупі

3) Коли не смердять

 

+ багато чого іншого, але то вже проблеми їх щасливих власників  :gigi:

1.вони майже всігда мовчать. якщо їх навчити...

2.як вони можуть загрожувати моєму приватному простору?

3.а вони і не смердять...майже не смердять

:nose3:

коти канєш благоухають трояндами

:tu:  :tu:  :tu:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1.вони майже всігда мовчать. якщо їх навчити...

2.як вони можуть загрожувати моєму приватному простору?

3.а вони і не смердять...майже не смердять

:nose3:

Фігня в тому, що собачєньки 1) копіюють хазяїв, 2) вимагають виховання. Тому якщо ви власник тихої спокійної собаки - респект і вітання.

 

Але як мені виховати сусідську дуру, щоб не скаженіла від найменшого руху (особливо якщо хтось поруч з собаками пройде)? Кого з двох виховувати? (див. п. 1)

 

Навчити і виховати всіх собак, щоб мені в їх оточенні було комфортніше, ніж в їх відсутності? :)

Link to comment
Share on other sites

Фігня в тому, що собачєньки 1) копіюють хазяїв, 2) вимагають виховання. Тому якщо ви власник тихої спокійної собаки - респект і вітання.

 

Але як мені виховати сусідську дуру, щоб не скаженіла від найменшого руху (особливо якщо хтось поруч з собаками пройде)? Кого з двох виховувати? (див. п. 1)

 

Навчити і виховати всіх собак, щоб мені в їх оточенні було комфортніше, ніж в їх відсутності? :)

 

Хихи. Но разве нет собак, которые к тебе хорошо относятся? :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Фігня в тому, що собачєньки 1) копіюють хазяїв, 2) вимагають виховання. Тому якщо ви власник тихої спокійної собаки - респект і вітання.

 

Але як мені виховати сусідську дуру, щоб не скаженіла від найменшого руху (особливо якщо хтось поруч з собаками пройде)? Кого з двох виховувати? (див. п. 1)

 

Навчити і виховати всіх собак, щоб мені в їх оточенні було комфортніше, ніж в їх відсутності? :)

оооо, це ціла лекція 

моглаб дуже багато розказати і поділитись досвідом.Дотримуюсь такої думки, що всі , без обмежень собачники(так нас називають) мають мати посвідчення, що мають право тримати собаку. виховати і навчити собаку дуже просто. Є так звані :pleasant: нервові собаки, це ті. яких рано відлучають від їх мами-собаки. вони нервові, боязкі і обжерливі...просто дуже бідні тварини, та ще якщо попадають до агресивних людей. або ще  до тих, які не мають поняття, як навчати собаку і не цікавляться тим, то взагалі...бідні-бідні тварини.

це так дуже стисло... :shuffle:

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

 

 


зы. но есть нюанс: растения смогут тебя после етого запомнить со всеми вытекающими. :-)o
Може вони спочатку котів з усім витікаючим і вилізаючим запам'ятают, а потім скаргу напишут
Link to comment
Share on other sites

1) копіюють хазяїв, 2) вимагають виховання. Тому якщо ви власник тихої спокійної собаки - респект і вітання.

 

3.Але як мені виховати сусідську дуру, щоб не скаженіла від найменшого руху (особливо якщо хтось поруч з собаками пройде)? Кого з двох виховувати? (див. п. 1)

 

Навчити і виховати всіх собак, щоб мені в їх оточенні було комфортніше, ніж в їх відсутності? :)

1.обаки не можуть копіювати хазяїв

2. :pleasant: тиха сабака не відлучена від матері не раніше 12 тижнів і хазяїн собаки навчаєце цуценя змалечку (не б"є, а саме навчає) що і називається вихованням.

3.чужу собаку Ви ніяк не навчите, вона акцептеє свого хазяїна, Якщо він брутально з нею поводиться, то собака буде злою і небезпечною. :(

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...