Перейти до змісту

Групове отруєння дітей у м. Черкаси


Recommended Posts

Була дуже excited i не дочитала :gigi:.

 

А  хто виділів у тому тексту , що ви "не читали"  фразу про солдат  з автобану ?

 

 

Робоча версія - отруєння газом.

 

 

- Перша версія - це відбулося локальне розпилення речовини. Зараз спеціалісти і правоохоронці працюють над перевіркою цією версією. Інших випадків в місті не зафіксовано. Всі дослідження будуть проводитися в кращих лабораторіях Києва. Якщо  буде встановлено причину отруєння дітей, то про це буде публічно повідомлено, - зазначив Гройсман

http://provce.ck.ua/premjer-oprylyudnyv-odnu-z-versij-otrujennya-ditej-u-shkoli/

 

 

Крім учнів Черкаської ЗОШ №8, які масово почали відчувати запаморочення та втрачати свідомість на ранковій лінійці 8 травня, постраждало також двоє військових із автобату, розташованого поряд. Про це з місця події повідомив сайту vikka.ua журналіст Вадим Комаров.

 

"Їм стало зле, вони втратили свідомість. Зараз перевіряється військова частина, однак поки що жодних результатів перевірок немає", – каже журналіст.

 

Є припущення, що це був якийсь газоподібний викид.

 

"Є кілька варіантів – викид із одного з промислових підприємств або розгерметизація автомобільної цистерни, що перевозила хімікати. Можливо, викид був ще учора, але внаслідок учорашньої зливи речовини могли осісти на землю. Яка саме з версій підтвердиться – з’ясують спеціалісти", – повідомив Вадим Комаров.

 

Прес-служба УДСНС у Черкаській області інформує, що станом на 14:30, до лікувальних закладів м. Черкаси госпіталізовано 53 учні та 2 вчителя. З них 11 дітей перебувають в реанімації в стані середньої важкості, решта в задовільному та легкому стані.

 

Для надання психологічної допомоги батькам хворих дітей в лікарні організовано роботу психологів ДСНС.

http://vikka.ua/novini/64273-masove-otruennya-otruennya-v-cherkasah-postrazhdalih-pobilshalo.htm

Link to comment
Share on other sites

Той, звідки я повідомлення перепостила :gigi:.

Який сенс у вашій брехні ? Поясніть, будь-ласка ?

 

В посиланні з вашого посту немає ніякого виділення тексту.

 

 

 

http://vikka.ua/novini/64273-masove-otruennya-otruennya-v-cherkasah-postrazhdalih-pobilshalo.htm

 

То скільки вас пише з під спільного ніку?

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

А маленькая  ложь рождает большое недоверие... :shuffle: И единожды совравшему вроде как не особо верят...Отакая от хрень получаецца. На ровном месте. Ну или почти на ровном...Хотя могут быть варианты...

Link to comment
Share on other sites

Як і у випадку масової загибелі людей на Майдані ? Ну і який результат на 5-й рік ?

ви такі питання мені задаєте, наче я прокурором працюю

 

випийте новапаситу пан Людас

Link to comment
Share on other sites

Який сенс у вашій брехні ? Поясніть, будь-ласка ?

 

В посиланні з вашого посту немає ніякого виділення тексту.

 

 

 

http://vikka.ua/novini/64273-masove-otruennya-otruennya-v-cherkasah-postrazhdalih-pobilshalo.htm

 

То скільки вас пише з під спільного ніку?

 

Ви хочете, щоб я пам"ятала кожну цифру, букву і кому, звідки я перепощую контент?

 

З свого  ніку пишу  тільки я - як підтверджено модератором.

Link to comment
Share on other sites

ви такі питання мені задаєте, наче я прокурором працюю

 

випийте новапаситу пан Людас

А давайте не будемо один одному вказувати що пити . ОК ?

 

Бо вам це треба пити списком. ІМХО звичайно.

Змінено користувачем Людас
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ви хочете, щоб я пам"ятала кожну цифру, букву і кому, звідки я перепощую контент?

 

З свого  ніку пишу  тільки я - як підтверджено модератором.

Яким чином це може зробити модератор ? Дуже цікаво.

 

 

То хто виділив текст про військових в вашому пості ви не знаєте ?

Link to comment
Share on other sites

А маленькая  ложь рождает большое недоверие... :shuffle: И единожды совравшему вроде как не особо верят...Отакая от хрень получаецца. На ровном месте. Ну или почти на ровном...Хотя могут быть варианты...

На разі я не почув жодної правдивої та переконливої версії як виділений текст потрапив у пост ніку Spencer H. Причому цей пост цей нік навіть не читав по її-його словам.

 

Моя версія - це штабний робочий нік. Не індивідуальний.

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

без вас тут було краще - смерділо менше на форумі

Дуже сумно що вам бздить правда. Це тільки каже про ваш спотворений нюх.

І помітьте. Срач почали ви. З дурними порадами про новопасіт.

А тепер вам воняє ? Чим ? Власним лайном ?

Змінено користувачем Людас
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

і тема - важлива -схлопнулась

 

Порохоботи примітивним виходом не на аргументи , а на особистості здатні  знищити все. Як пліснява.

Це їх класичний манер топити тему. І не тільки. Вони і цей форум майже  знищили . Активність була майже нуль.

Хто просто ідіот. Хто падлюка за гроші. Інших варіантів немає.

 

А так з них ніхто і не відповів чому в нас ніхто непокараний , крім стрєлочників знизу,  ні за масове вбивство людей на Майдані, ні за масове розкрадання бюджету,

ні за постійні вибухи на військових складах , ні за ось такі масоів отруєння дітей. Причому теж не вперше.

 

Тут же з*їзд на новопасіти, посилання під три чорти та подібні примітивні прийоми по  завалу теми.

 

Ну від штабного ніку ( ІМХО)  Spenser H взагалі годі чекати аргументів. Нік навіть не знає хто в її- його постах виділяє жирним шрифтом акценти..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

На разі я не почув жодної правдивої та переконливої версії як виділений текст потрапив у пост ніку Spencer H. Який цей рік навіть не читав по її-його словам.

 

Моя версія - це штабний робочий нік. Не індивідуальний.

Я сначала подумала о забьівчивости, потом о монотонности (Тейлор), а потом пришла уверенность, что таки да, на работе.
Link to comment
Share on other sites

Я сначала подумала о забьівчивости, потом о монотонности (Тейлор), а потом пришла уверенность, что таки да, на работе.

 

Це штабний порохоботський нік. Це вже остаточно зрозуміло. Можливо пише з під канадського проксі чи це співробітники 

наших установ там. Я таких і на ФУПі бачив. Починалося  з такого собі ніка Ок!  зі Штатів, який теж палився подібними речами в постах.

Їх ріднить чітка провладна позиція і класичні прийому по завалу теми. Флуд, образи і т.п. Так що це не унікум.

 

Причому  вони завжди толерасти  з ухилом у ватність. Однакові. Таке враження , що їх як шампіньони вирощують.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Людас і олік, ви інтелектуально і психічно неадекватні люди. З вашою параноєю вам не на форумах писати треба, а лікуватися у спеціалізованих установах.

 

Як я вказала, я тупо скопіювала пост. Моя єдина провина - що я не вказала копірайт пані Черкащанки з ФУПу (якщо взагалі такий існує). Ось цей пост:

 

 

 

Крім учнів Черкаської ЗОШ №8, які масово почали відчувати запаморочення та втрачати свідомість на ранковій лінійці 8 травня, постраждало також двоє військових із автобату, розташованого поряд. Про це з місця події повідомив сайту vikka.ua журналіст Вадим Комаров.

"Їм стало зле, вони втратили свідомість. Зараз перевіряється військова частина, однак поки що жодних результатів перевірок немає", – каже журналіст.

Є припущення, що це був якийсь газоподібний викид.

"Є кілька варіантів – викид із одного з промислових підприємств або розгерметизація автомобільної цистерни, що перевозила хімікати. Можливо, викид був ще учора, але внаслідок учорашньої зливи речовини могли осісти на землю. Яка саме з версій підтвердиться – з’ясують спеціалісти", – повідомив Вадим Комаров.

Прес-служба УДСНС у Черкаській області інформує, що станом на 14:30, до лікувальних закладів м. Черкаси госпіталізовано 53 учні та 2 вчителя. З них 11 дітей перебувають в реанімації в стані середньої важкості, решта в задовільному та легкому стані.

Для надання психологічної допомоги батькам хворих дітей в лікарні організовано роботу психологів ДСНС.
http://vikka.ua/novini/64273-masove-otruennya-otruennya-v-cherkasah-postrazhdalih-pobilshalo.htm
Re: У Черкасах в школі сталося отруєння 42 дітей.  smilie10.gif Нове
8 травня 2018 15:54:46
IP/Host: 130.180.211.---

 

Я завжди пишу з одного і того ж ай-пі і не під анонімайзером. Модератори знають, що ніякий інший нік з нього не пише.

 

Дорослі люди і так себе поводите :(.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Дорослі люди і так себе поводите :(.

 

Гарна фраза. Теж не розумію навіщо з одного екаунта писати не одній людині. Причому так що інша навіть не знає що писала попередня.

 

Ви хоч зміну здавайте . Журнал заведить.. Причому  інший нік ? Нік один - люди за ним різні. І це ніякий модератор не вирахує

поки не буде подібного обсеру.

 

Що ви як діти, їй-бо. Ну спалились. Буває на роботі. 

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

Робоча версія - отруєння газом.

 

 

- Перша версія - це відбулося локальне розпилення речовини. Зараз спеціалісти і правоохоронці працюють над перевіркою цією версією. Інших випадків в місті не зафіксовано. Всі дослідження будуть проводитися в кращих лабораторіях Києва. Якщо  буде встановлено причину отруєння дітей, то про це буде публічно повідомлено, - зазначив Гройсман

http://provce.ck.ua/premjer-oprylyudnyv-odnu-z-versij-otrujennya-ditej-u-shkoli/

 

 

Крім учнів Черкаської ЗОШ №8, які масово почали відчувати запаморочення та втрачати свідомість на ранковій лінійці 8 травня, постраждало також двоє військових із автобату, розташованого поряд. Про це з місця події повідомив сайту vikka.ua журналіст Вадим Комаров.

 

"Їм стало зле, вони втратили свідомість. Зараз перевіряється військова частина, однак поки що жодних результатів перевірок немає", – каже журналіст.

 

Є припущення, що це був якийсь газоподібний викид.

 

"Є кілька варіантів – викид із одного з промислових підприємств або розгерметизація автомобільної цистерни, що перевозила хімікати. Можливо, викид був ще учора, але внаслідок учорашньої зливи речовини могли осісти на землю. Яка саме з версій підтвердиться – з’ясують спеціалісти", – повідомив Вадим Комаров.

 

Прес-служба УДСНС у Черкаській області інформує, що станом на 14:30, до лікувальних закладів м. Черкаси госпіталізовано 53 учні та 2 вчителя. З них 11 дітей перебувають в реанімації в стані середньої важкості, решта в задовільному та легкому стані.

 

Для надання психологічної допомоги батькам хворих дітей в лікарні організовано роботу психологів ДСНС.

http://vikka.ua/novini/64273-masove-otruennya-otruennya-v-cherkasah-postrazhdalih-pobilshalo.htm

 

Питання залишається. То хто виділив текст про військових ??? 

Link to comment
Share on other sites

Питання залишається. То хто виділив текст про військових ??? 

 

Ви мій пост уважно прочитали чи у сірка очі позичаєте? Виділено текст автором (Черкащанкою), а я скопіювала.

Link to comment
Share on other sites

Гарна фраза. Теж не розумію навіщо з одного екаунта писати не одній людині. Причому так що інша навіть не знає що писала попередня.

 

Ви хоч зміну здавайте . Журнал заведить.. Причому  інший нік ? Нік один - люди за ним різні. І це ніякий модератор не вирахує

поки не буде подібного обсеру.

 

Що ви як діти, їй-бо. Ну спалились. Буває на роботі. 

 

:fp1:Спалились Ви, бо правда очі коле і Ваша, м"яко кажучи, нерозумна версія, знову ж таки, м"яко кажучи, не підтвердилася :weep: :weep: :weep:.

Link to comment
Share on other sites

:fp1:Спалились Ви, бо правда очі коле і Ваша, м"яко кажучи, нерозумна версія, знову ж таки, м"яко кажучи, не підтвердилася :weep: :weep: :weep:.

А если жостко - да, ник Спенсер часто палится. 

Link to comment
Share on other sites

Запитання тижня: 8 травня близько 9-ї години в результаті отруєння невідомою ОР до лікарні звернулися близько 100 осіб - учнів та педагогів школи №8. Ще й сьогодні в лікарні перебуває 55 осіб.

Минуло 4 доби. Чим отруїлися діти та педагоги - невідомо. Склад ОР після багатьох аналізів та експертиз не встановлений...

А тепер - уважно! Через 4 години після отруєння на території школи №8 проходить засідання обласного штабу з надзвичайних ситуацій. Всі штабісти сидять без протигазів і чомусь зовсім не переживають, що дихають невідомо чим. На той момент все було ще більш незрозумілим, ніж сьогодні, 11 травня.

Черкаською областю керують кіборги, яких не бере отрута?

 

Віктор Борисов via FB

Черкаський журналіст

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...