Перейти до змісту

Саранда передає привіт )


SvitLana

Recommended Posts

Так, перший рік вони возять, ночівля в Греції, дорога має бути не важкою. А ми якраз сьогодні один готельчик дивилися, можу фотки кинути, але я не розумію що для вас бюджетний )

Я,  яко  український  пенсіонер,  золочених  клямок  не  потребую.  Найбільше  влаштовують  мене  апартаменти  чи  апарт  готель,  щоб  можна  було  собі  каву  зварити  на  сніданок,  але  якщо  у  Вас  є  якийсь  готель,  то  зорієнтуйте  по  ціні,  якщо  є  інфа.  Фотки  це  теж  добре.  :)

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Ви на коли ? На червень ?

Ні,  я  планую  не  швидше  другої  половини  серпня,  або  початок  вересня.  Я  тільки  он  повернулася  з  Нідерландів -треба  ще  гріш  підзбирати  та  й  родинні  проблеми  влаштувати.  У  мене  на  догляді  старенький  батько,  тому  треба  ще  і  його  з  кимось  залишити.

Маю  до  Вас  ще  одне  питання.  Оскільки  я  не  крутий  плавець  і  потребую  мати  завжди  дно  під  ногами,  то  прошу  написати,  чи  того  простору  метрової  глибини  є  достатньо  для  таких  як  я?  В  Греції  море  мене  влаштовувало,  сподіваюся,  в  Албанії  схожі  пляжі.

Чому  Ви  їздите  купатися  в  інше  місце?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ні,  я  планую  не  швидше  другої  половини  серпня,  або  початок  вересня.  Я  тільки  он  повернулася  з  Нідерландів -треба  ще  гріш  підзбирати  та  й  родинні  проблеми  влаштувати.  У  мене  на  догляді  старенький  батько,  тому  треба  ще  і  його  з  кимось  залишити.

Маю  до  Вас  ще  одне  питання.  Оскільки  я  не  крутий  плавець  і  потребую  мати  завжди  дно  під  ногами,  то  прошу  написати,  чи  того  простору  метрової  глибини  є  достатньо  для  таких  як  я?  В  Греції  море  мене  влаштовувало,  сподіваюся,  в  Албанії  схожі  пляжі.

Чому  Ви  їздите  купатися  в  інше  місце?

Почну з кінця )

Тому що ми біля річки, для мене добре там буде десь в липні, зараз вода холодна, знову таки то для мене. Річка дає холодну воду в море, пізніше прогріється, десь на кінець червня

Місце для купання собі знайдете скрізь, як і для дітей

Плануйте вересень, в серпні тут буде навіть не капєц, а капєціще ( знову таки як на мене, я Галя балувана )

Житло - 20 євро за добу, або апарат з кухнею, або готель з можливістю приготувати собі щось в столовій , без фанатизму звісно ) Це коли везуть свій мішок картоплі і цілими днями парять - шкварять )))) є в нас такі унікуми )

Link to comment
Share on other sites

Почну з кінця )

Тому що ми біля річки, для мене добре там буде десь в липні, зараз вода холодна, знову таки то для мене. Річка дає холодну воду в море, пізніше прогріється, десь на кінець червня

Місце для купання собі знайдете скрізь, як і для дітей

Плануйте вересень, в серпні тут буде навіть не капєц, а капєціще ( знову таки як на мене, я Галя балувана )

Житло - 20 євро за добу, або апарат з кухнею, або готель з можливістю приготувати собі щось в столовій , без фанатизму звісно ) Це коли везуть свій мішок картоплі і цілими днями парять - шкварять )))) є в нас такі унікуми )

Дуже  дякую  за  інфу.  20  євриків - це  нормально.  Готувати  не  збираюся,  але  мати  можливість  їсти  те,  що  хочу,  а  не те,  що  дають,  для  мене  суттєвий  аргумент.  Тому  поселитися  в  студіо,  або  якомусь  сімейному  мініготелі - це  те,  що  хочеться.

На  Корфу  ходить  щось  за  графіком?

Link to comment
Share on other sites

Дуже  дякую  за  інфу.  20  євриків - це  нормально.  Готувати  не  збираюся,  але  мати  можливість  їсти  те,  що  хочу,  а  не те,  що  дають,  для  мене  суттєвий  аргумент.  Тому  поселитися  в  студіо,  або  якомусь  сімейному  мініготелі - це  те,  що  хочеться.

На  Корфу  ходить  щось  за  графіком?

Так, паром і ракета, 17 - 20 є в одну сторону. Розклад в мене десь є, але він трохи міняється по місяцях. Вам на вересень взагалі можна буде взяти чартерні квитки на Корфу, це краще ніж теліпатися з Тірани через перевал
Link to comment
Share on other sites

@SvitLana, глянул цены на Турцию на сентябрь и мне сразу захотелось в Албанию, а что на самом деле лучше что бы залечь дней на 10-12 Саранда или Ксамиль? Какие есть преимущества там и там?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 


глянул цены на Турцию на сентябрь и мне сразу захотелось в Албанию

  :tu:   :weep:

 

Аналогічно.

Саранда - така собі албанська Ялта як на мене, Ксаміль же по суті - забите село з офігенним морем.

Link to comment
Share on other sites

Мля, яка бомжатня ці Салоніки, капєц, по негативу побили Палермо і Мілан разом взяті, чи то я втомилася..

По темі

Навіть не знаю, мені подобається і Ксаміль , і Саранда, але я краще б їздила з Саранди в Ксаміль, а не навпаки. Або броньте по 5 днів , там і там. На правду є місця кращі за Ксаміль, пізніше кину. Хто автівкою, вам взагалі парно де жити. Минулі роки,саме в вересні, в Ксамілі було багато кацапні

Link to comment
Share on other sites

Та  фотать  ніде  на  митниці  нізя,  хоч  часом  дуже  хочеться,  особливо  на Балканах.

Це ще не зовсім митниця, перед нею, Меті сказав що на сканер відправляють лише фури з Албанія, а ті що В Албанію, не перевіряють )))

Link to comment
Share on other sites

А  я,  дякуючи  Світлані,  нагуглила  відпочинок  на  Корфу  зі  Львова.  Правда,  це  автобусний  тур  на  13  днів  десь  під  300  євриків.  Звідти  можна  буде  і  до  Албанії  скочити.  Я  погуглила  і  Саранду,  і  Ксаміль,  через  booking,  то  мені  значно  дорожче  виходить.  165 - лише  автобус,  та  й  запропоноване  житло  значно  дорожче,  ніж  20 є.

Очевидно,  що  на  місці  можна  було  б  щось  дешевше  підшукати,  але  то  не  для  мене  так  відважитися.. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А  я,  дякуючи  Світлані,  нагуглила  відпочинок  на  Корфу  зі  Львова.  Правда,  це  автобусний  тур  на  13  днів  десь  під  300  євриків.  Звідти  можна  буде  і  до  Албанії  скочити.  Я  погуглила  і  Саранду,  і  Ксаміль,  через  booking,  то  мені  значно  дорожче  виходить.  165 - лише  автобус,  та  й  запропоноване  житло  значно  дорожче,  ніж  20 є.

Очевидно,  що  на  місці  можна  було  б  щось  дешевше  підшукати,  але  то  не  для  мене  так  відважитися.. 

Ой, я вас прошу ) у нас там вже діаспора )) позавчора берег відбивали від ділків  ;)  ті хотіли з річки 13 камазів гальки вивезти, щоб підрівняти в себе біля готелів після зими. То ми їм влаштували тьомную ) під трактор не лягали, але вигнали ). Так що з житлом проблем точно не буде, в когось та знайдеться, нехай 25 - вересень, 20 - це зараз. Можете спокійно планувати, навіть якщо з Корфу заскочите на пару днів 

П.С. Про збіговисько на морі гарна ідея ) 

Змінено користувачем SvitLana
Link to comment
Share on other sites

Гугліть Borsh чи Himara. А найперше Dhermi (або ж Drimades).

зразу видно хто доїхав за перевал )) 

 

і тут побувати варто  :tu:

в мене теж такі фоточки є, але довбатися в телефоні лінуюсь 

 

 

Blue-eye-21.jpg?resize=799%2C426

 

http://www.panacomp.net/wp-content/uploads/2015/10/albania-blue-eye.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...