Перейти до змісту

Повернулася з України.... дивні почуття


Recommended Posts

вопрос всем

сейчас  Украина сильнее чем летом 2014?

сейчас нет больших боевых действий..

так шо непонятно..

сильней или не сильней..

президент говорит сильней..

опозиция говорит шо не сильней..

кому верить х\з.

Link to comment
Share on other sites

сейчас нет больших боевых действий..

так шо непонятно..

сильней или не сильней..

президент говорит сильней..

опозиция говорит шо не сильней..

кому верить х\з.

 

армия несомненно на голову сильнее

экономика тоже 

он филатов пишет в фб шо подняли в днепре зп водителям троллейбусов чуть ли не штуки баксов  

так с польши бывшее бегом вернулись

Link to comment
Share on other sites

сейчас нет больших боевых действий..

так шо непонятно..

сильней или не сильней..

президент говорит сильней..

опозиция говорит шо не сильней..

кому верить х\з.

 

а сила это только о боевых действиях?

Кто то реально надеется на этом направлении добиться успехов и что то решить...

Link to comment
Share on other sites

шо значит ловят? Загрузился, на весы, путевой лист с весом. Проверили, штраф, нахуй с работы.

Решается, говоришь? Путин, кацапы, Юлька, европидары? Кто ж сука тот решатель?

бля не ипи мозг..

я тоже понимаю..

шо так должно быть..

у нас бля закона нормального даже нет..шоб проверку по дороге устроить..

весов только по трассам только в несколькихъ местах по всей Украине..а должны как по мне быть чуть ли не на каждом КПП быть у ментов..

житомирская трасса полно фур едет...(но эти в основном нормально гружённые)

но полно через попельню..и сквыру объезжают просёлочными дорогами..или через сёла....

эти наверняка едут с перегрузами...объезжают знакомые им кпп..где могут остановить с перегрузом.

Link to comment
Share on other sites

у знакомой сын заканчивает кадетский им богуна

говорит что все руководство страны посещает регулярно со словами вы будущая элита страны

все пацаны рвуться в ато (никто их не пустит )

 

такое было невозможно при овоще 

а при косатой и подавно

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

бля не ипи мозг..

я тоже понимаю..

шо так должно быть..

у нас бля закона нормального даже нет..шоб проверку по дороге устроить..

весов только по трассам только в несколькихъ местах по всей Украине..а должны как по мне быть чуть ли не на каждом КПП быть у ментов..

житомирская трасса полно фур едет...(но эти в основном нормально гружённые)

но полно через попельню..и сквыру объезжают просёлочными дорогами..или через сёла....

эти наверняка едут с перегрузами...объезжают знакомые им кпп..где могут остановить с перегрузом.

 

кто это должен делать?

Link to comment
Share on other sites

а сила это только о боевых действиях?

Кто то реально надеется на этом направлении добиться успехов и что то решить...

я надеюсь..

я против договорняков ...договариваться 

надо по крыму..(и то не факт)

по донбассу только силовым путём от туда выгонять.

=========

и да вот только ненадо тут потом про окопы писать.

Link to comment
Share on other sites

кто это должен делать?

ну не я так точно..

вот поэтому я никогда и неголосую..за всяких там юль и петь..второй раз

я посмотрел..они не принимают законы....

всё досвидос..я вторые шансы этим политикам больше недаю.

Link to comment
Share on other sites

я надеюсь..

я против договорняков ...договариваться 

надо по крыму..(и то не факт)

по донбассу только силовым путём от туда выгонять.

=========

и да вот только ненадо тут потом про окопы писать.

 

ну я тоже хотел бы, чтобы группы армий ВСУ ворвались на Донбасс и раскатали там все к хуям. Чтобы еще через пять поколений детям с молоком матери передавался шок и трепет.

 

Но какое это имеет отношение к реальным возможностям?

Link to comment
Share on other sites

ну не я так точно..

вот поэтому я никогда и неголосую..за всяких там юль и петь..второй раз

я посмотрел..они не принимают законы....

всё досвидос..я вторые шансы этим политикам больше недаю.

 

тут ситуация такая

как бы  с максимализмом не бросить страну под каблук макаки

помнишь как Ющенко мочили макаки и лещенки

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

вот оно лицо кровопийцы хози

своей семечкой страну рушит :D

 

писи

думал ты под борисполем щас

не..уже в киеве..

приехал..

 

кстати мне вот интерестно..

киев -бц дорога с 2011 года ещё перед евро12 начали реконструкцию...

этот донецкий сука альтком издивался над людьми 6 лет сука после зимы весной начинали ямоный ремонт..

потом в конце июня одну сторону перекладывать асвальт полностью..и так до ноября..

сука закапывали мильярды гривен..

и с каждой весной всё поновому...

уже даже гройсман в том году сказал..шо если до осени нездадут киев-бц ..то пойдут нахуй..

нездали..

сейчас наблюдаю  по трассе турков и какието наши лица ...другие фирмы..

но так быстро таки сделали..

почти уже доделали недоделки..осталось только 2 отрезка если не ошибаюсь..

и отбойники поставить..которые они ставят...сейчас..

я уже не сильно спеша и не рискуя..спокойкойно за 40 минут уже доезжаю до киева...так это ещё дорога окончательно нездана..

меня другое смущает..

где блять это набу и прокуратура..

 

семь лет сука альтком издивался над народом...

и заметьте уже несколько президентов сменилось и хуева туча премьеров.

и нихуя никто не сидит.

Link to comment
Share on other sites

не..уже в киеве..

приехал..

 

кстати мне вот интерестно..

киев -бц дорога с 2011 года ещё перед евро12 начали реконструкцию...

этот донецкий сука альтком издивался над людьми 6 лет сука после зимы весной начинали ямоный ремонт..

потом в конце июня одну сторону перекладывать асвальт полностью..и так до ноября..

сука закапывали мильярды гривен..

и с каждой весной всё поновому...

уже даже гройсман в том году сказал..шо если до осени нездадут киев-бц ..то пойдут нахуй..

нездали..

сейчас наблюдаю  по трассе турков и какието наши лица ...другие фирмы..

но так быстро таки сделали..

почти уже доделали недоделки..осталось только 2 отрезка если не ошибаюсь..

и отбойники поставить..которые они ставят...сейчас..

я уже не сильно спеша и не рискуя..спокойкойно за 40 минут уже доезжаю до киева...так это ещё дорога окончательно нездана..

меня другое смущает..

где блять это набу и прокуратура..

 

семь лет сука альтком издивался над народом...

и заметьте уже несколько президентов сменилось и хуева туча премьеров.

и нихуя никто не сидит.

 

І не мусить. Тому що система залізобетонна. Працює як швейцарський годиннник.

Тільки щоб не час показувати, а бюджет пиздити.

Link to comment
Share on other sites

ну я тоже хотел бы, чтобы группы армий ВСУ ворвались на Донбасс и раскатали там все к хуям. Чтобы еще через пять поколений детям с молоком матери передавался шок и трепет.

 

Но какое это имеет отношение к реальным возможностям?

ну гетьман же говорит шо армия у нас охуенная..сейчас.

а юля то у нас шо грит..ниодин танк недолжен выехать с боксов..

флотам дружить?

такой президент мне и нахуй ненужен.

Link to comment
Share on other sites

сейчас нет больших боевых действий..

так шо непонятно..

сильней или не сильней..

президент говорит сильней..

опозиция говорит шо не сильней..

кому верить х\з.

Сильніша в рази.. . А от апазицію слухають --- себе не поважають...
Link to comment
Share on other sites

тут ситуация такая

как бы  с максимализмом не бросить страну под каблук макаки

помнишь как Ющенко мочили макаки и лещенки

ВАЮ і досі поперед горла юлькашні стоіть... При згадуванні одного його імені, тут на форумі, зразу виливаються тонни лайна. У ваги особистий програш перед Ющенко, і це вана простити не може.
Link to comment
Share on other sites

2018-06-04_091450.png

 

За три роки окупації України (з 1941 по 1944) нацистами 2,4 млн людей відправлено на примусові роботи до рейху; 319 тис господарств, 33 тис навчальних і 16 тис медичних установ знищено.

Тепер увага! З 2014 по сьогоднішній день з України на заробітки змушені були виїхати 7 млн чол.
1,7 млн стали біженцями.

429 тис суб'єктів господарювання припинили свою діяльність. 4 тис навчальних закладів закрилося. На 60 тис скоротилося кількість медпрацівників.

Що творите, «реформатори» ?? !! «Слава» тих спокою не дає?

 

2018-06-04_091744.png
 

Link to comment
Share on other sites

всю гілку не читав. прочитав старпост. в білій церкві теж іноді буваю . місто останнім часом дійсно змінилось на краще - порівняно з 2006 роком коли у білій церкві були найгірші дороги в Україні то й зовсім гут. 

але живу я не в білій церкві. по нашій милій Україні скажу, що емігрувати не збираюсь, мій рід тут був до  окупації України росією,  під час окупації України росією - є і під час окупації України корупціонерією. державик приходять і відходять а ми залишаємось . щодо майбутнього України - нам повезе якщо ми станемо  малочисельною аграрною країною. багаточисельними ми вже не будемо оскільки , ще шевченко сказав - якби ви вчились так як треба то й мудрість би була своя. вчитись українці не вчиличь не вчаться і не вчитимуться - нашим корочкам лайно ціна як показує стан економіки і взагалі результати виборів. роботизація - в тому числі і в сільському господарстві - зробила непотрібними мільйони українців. тому ми не будемо чисельними. землю зрештою ми таки продамо. і все повернетьяс на круги своя. українці будуть наймитами на на своїй землі. нам пощастить якщо в утворений демографічний вакуум не вторгнуться орди ні з півночі ні зі сходу. думаю що західні тримачі українських активів - передусім сільськогосподарських - триматимуть тут досить боєздатну армію - набрану з українців.

це таке моє бачення нашого майбутнього. корупція з українців невикоріненна . корумпованість є базисом української ментальності . що й підтверджує наша історія. чисельними ми були доти доки були потрібні багатомільйонні армії рогбітників селян і бійців. зараз роботизація і нтр то всьо зробила непотрібним -а іншого місця в світовому поділу праці українці - практикуючі агресивне невігластво - здобути не ладні. еліти теж не мали і не маємо .через корумпованість і знову ж таки агресивне невігластво. тому будемо нечисельною аграрною країною - житницею європи з ненашою сг землею

 

і так.  за таких умови Україна буде країною з посереднім східноєвроепйським добробутом . але не для багатьох українців (

 

є й песмемістичний варіант. для чисельності треба або взагалі первісний менталітет - як а африканців . чи висока продуктивність - в нас ні того ні того.

Link to comment
Share on other sites

Так, в одному окремому конкретному місті рай не побудуєш, якщо у країні вцілому бардак :-(

 

В БЦ більш-менш щось трохи покращується, бо місту з мером повезло, нормальний такий чолов'яга, толковий, і батько в нього був толковий, вимогливий, відповідально до своєї роботи ставився, і син такий, робе - що може... побачимо, що він встигне

Link to comment
Share on other sites

що в білій церкві мені завжди подобалось - майже тотальна україномовність :tu:

Це раніше так було, зараз вже на так... дуже багато кацапів понаїхало, повсюду кацапська мова чується, це дратує жахливо :-(

Link to comment
Share on other sites

по донбассу только силовым путём от туда выгонять.

=========

Ні в якому разі .... Дуже велика ціна для Украіни. Так дожмуть, без боїв, тільки багато часу пройде.

я не хочу даже мозг напрягать и печатать и  объяснять почему вы не правы.

вот именно час пройде -это и есть хуёво для нас.

донбасс возвращать надо чем быстрее тем и лучше

Link to comment
Share on other sites

всю гілку не читав. прочитав старпост. в білій церкві теж іноді буваю . місто останнім часом дійсно змінилось на краще - порівняно з 2006 роком коли у білій церкві були найгірші дороги в Україні то й зовсім гут. 

але живу я не в білій церкві. по нашій милій Україні скажу, що емігрувати не збираюсь, мій рід тут був до  окупації України росією,  під час окупації України росією - є і під час окупації України корупціонерією. державик приходять і відходять а ми залишаємось . щодо майбутнього України - нам повезе якщо ми станемо  малочисельною аграрною країною. багаточисельними ми вже не будемо оскільки , ще шевченко сказав - якби ви вчились так як треба то й мудрість би була своя. вчитись українці не вчиличь не вчаться і не вчитимуться - нашим корочкам лайно ціна як показує стан економіки і взагалі результати виборів. роботизація - в тому числі і в сільському господарстві - зробила непотрібними мільйони українців. тому ми не будемо чисельними. землю зрештою ми таки продамо. і все повернетьяс на круги своя. українці будуть наймитами на на своїй землі. нам пощастить якщо в утворений демографічний вакуум не вторгнуться орди ні з півночі ні зі сходу. думаю що західні тримачі українських активів - передусім сільськогосподарських - триматимуть тут досить боєздатну армію - набрану з українців.

це таке моє бачення нашого майбутнього. корупція з українців невикоріненна . корумпованість є базисом української ментальності . що й підтверджує наша історія. чисельними ми були доти доки були потрібні багатомільйонні армії рогбітників селян і бійців. зараз роботизація і нтр то всьо зробила непотрібним -а іншого місця в світовому поділу праці українці - практикуючі агресивне невігластво - здобути не ладні. еліти теж не мали і не маємо .через корумпованість і знову ж таки агресивне невігластво. тому будемо нечисельною аграрною країною - житницею європи з ненашою сг землею

 

і так.  за таких умови Україна буде країною з посереднім східноєвроепйським добробутом . але не для багатьох українців (

 

є й песмемістичний варіант. для чисельності треба або взагалі первісний менталітет - як а африканців . чи висока продуктивність - в нас ні того ні того.

 

Це шлях в нікуди. Жодна аграрна країна в світі не стала багатою . Чому ? 

Це докладно написано в книзі  Ерика Райнерта. Рекомендую.

 

Как богатые страны стали богатыми, и почему бедные страны остаются бедными
 

До речі, до плана Маршалла по відновленню знищенної промислової потуги Німеччини за планом Маршалла

планувався зовсім інший варіант. Не піднімати німців, а опустити. Знесилити.

Знаєте як ? Перетворенням у малочисельну аграрну державу...

Link to comment
Share on other sites

сейчас нет больших боевых действий..

так шо непонятно..

сильней или не сильней..

президент говорит сильней..

опозиция говорит шо не сильней..

кому верить х\з.

вірить своїм очам. території не відбиті.

Link to comment
Share on other sites

Це шлях в нікуди. Жодна аграрна країна в світі не стала багатою . Чому ? 

Це докладно написано в книзі  Ерика Райнерта. Рекомендую.

 

Как богатые страны стали богатыми, и почему бедные страны остаются бедными
 

До речі, до плана Маршалла по відновленню знищенної промислової потуги Німеччини за планом Маршалла

планувався зовсім інший варіант. Не піднімати німців, а опустити. Знесилити.

Знаєте як ? Перетворенням у малочисельну аграрну державу...

ну  так Україна й не буде.  бо нічого конкурентноздатного масового не продукує і корумповане населення. населення зменшиться - до мільйонів 12 . при приблизно такому ж бюджету . житиме в містах. в мальвничих куточках житимуть крутелики) черьнь буде в містах. при тому ж бюджету що й зараз що зкладається з агроі чугунія - але поділеному на 12 мон - житиме трохи багатше . от і все.

аби лиш в утворений демографінчий вакуум не хлинули орди чужинців .

Link to comment
Share on other sites

Прекратите продавать вашу пшеницу за 120 евро за тонну и покупать вместо этого спагетти за 1000 евро за тонну. Начните делать свои собственные спагетти"

 

(с) Ерік Рейнарт.

 

 

 

https://www.segodnya.ua/economics/enews/intervyu-s-erikom-raynertom-celesoobrazno-umenshit-zavisimost-ukrainy-ot-mvf-759904.html


ну  так Україна й не буде.  бо нічого конкурентноздатного масового не продукує і корумповане населення. населення зменшиться - до мільйонів 12 . при приблизно такому ж бюджету . житиме в містах. в мальвничих куточках житимуть крутелики) черьнь буде в містах. при тому ж бюджету що й зараз що зкладається з агроі чугунія - але поділеному на 12 мон - житиме трохи багатше . от і все.

аби лиш в утворений демографінчий вакуум не хлинули орди чужинців .

 

Не повіриш. У Гітлєра був точно такий план. Причому "хрущовки" це їх винахід.

 

Правильно називати " гітлерівки".

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...