Перейти до змісту

Повернулася з України.... дивні почуття


Recommended Posts

 

Пока в БЦ укладывают плитку в парке, в той же Камбодже например заводы и фабрики строят сотнями а может и тысячами.....

Ну если кладут плитку, значит завод по производству плитки уже построили. По крайней мере в семье мера.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

У меня такое впечатление, что у каждого мера есть такой завод....

 

Звідки знаєш ? У нашого є теж.

 

Х.йвий асфальт та така ж плитка , що перекладаються кожного року заново це їх мрія і вершина нанотехнологій в Україні у 21 сторіччі.

 

Ніяких бюджетів та децентралізацій не вистачить.  Правда по них скоро ходити буде нікому , бо народ мільонами валить звідси, включно 

з авторкою теми..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тюю, авторка теми "звалила" ще 25 років тому... воно все мене ще тоді дістало, але не думала тоді, що ще гірше буде, а воно он як вийшло ...

 

 

Але таке враження цього року було, що не дивлячись ні на що, якийсь позитив все ж відчувається... Можливо, дійсно, саме тому, що місцеві бюджети збільшились і що хоть щось почали робити

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

У меня такое впечатление, что у каждого мера есть такой завод....

Так, дійсно... у нашого мера є плиточний заводик(був ще до мерства)... але плитка не погана, мої давно клали в дворі у себе, лежить досі...

І у мера Тернополя, читала на ФУПі, є плиточний завод, по всьому Тернополю також вже кілька років плитку міняють...

Прикольно, раніше у всіх крутьків кирпічні заводи були, а зараз плиточні...

Link to comment
Share on other sites

Можливо це має щось спільного з тим, що Біла Церква змінюються на чолі з новим, проукраїнським мером... бо більшу частину часу ми таки в БЦ провели, в Київ і їхати на хотілось, так затишно в БЦ себе відчували: нова набережна в європейському стилі,парк Олександрія під носом, де кожен день прогулювались.... європейського рівня кав'ярні, ресторанчики, кругом плитку кладуть, фонтанчики роблять... але і в Києві таке почуття не покидало...

А что там с радиацией после Чернобыля?Я раньше часто там был знаю город .там красивый парк и река.

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

А что там с радиацией после Чернобыля?Я раньше часто там был знаю город .там красивый парк и река.

А що там з радіацією може бути, якщо навіть в Припять зараз на екскурсії їздять? :-)

Зону в БЦ вже відмінили декілька років тому

Link to comment
Share on other sites

А що там з радіацією може бути, якщо навіть в Припять зараз на екскурсії їздять? :-)

Зону в БЦ вже відмінили декілька років тому

Это хорошо мне нравится  природа БЦ  помню еще паром там был через Рось больше нигде такой красоты не видел.

Link to comment
Share on other sites

Это хорошо мне нравится природа БЦ помню еще паром там был через Рось больше нигде такой красоты не видел.

Ну гарних місць по всій Україні вистачає, але так, Біла Церква тут задніх не пасе: річка Рось, яка протікає через місто, дуже мальовничо прикрашає місто... і ось тепер, коли майже напротязі всього берега в центральній частині міста (десь приблизно 5-6 км ) зроблять набережну, то це буде дійсно вишукано і практично... я навіть не думала, що це може викликати таке велике задоволення, ввечері, коли спаде сонце, прогулюватись по березі річки, там де раніше і пройти неможливо було... раніше гуляли по широкому загазованому бульвару, який вів від центру до парку Олександрії

Змінено користувачем ценительница алей
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В БЦ, до речі, вже розбудовують міжнародний транспортний аеропорт, є тепер своя таможня... мова тепер про міжнародний пасажирський аеропорт, як наступний крок.. наші місцеві прикалуються, уявляєш з БЦ прямо в Париж будемо літати:-)... і вже дали добро на перший в Україні платний автобан Київ-БЦ (паралельно до одеської траси), мабуть із-за нового аеропорту...

У меня там возле того аэропорта чуток землицы есть , насколько знаю местные нехотят аэропорта там! И да я физически сейчас нахожусь в БЦ на роси буквально в нескольких км от города.
Link to comment
Share on other sites

У меня там возле того аэропорта чуток землицы есть , насколько знаю местные нехотят аэропорта там! И да я физически сейчас нахожусь в БЦ на роси буквально в нескольких км от города.

Link to comment
Share on other sites

У меня там возле того аэропорта чуток землицы есть , насколько знаю местные нехотят аэропорта там! И да я физически сейчас нахожусь в БЦ на роси буквально в нескольких км от города.

 

так ты мой земляк

Link to comment
Share on other sites

У меня там возле того аэропорта чуток землицы есть , насколько знаю местные нехотят аэропорта там! И да я физически сейчас нахожусь в БЦ на роси буквально в нескольких км от города.

Земля де, в тому самому котеджному городку "Хуторок"? То потрібно якось її сплавляти, бо розбудова аеропорту то вже вирішена справа... проти тільки ті, хто додумався побудувати будиночок в 1 км від аеророрту... а так всі білоцерківці в захваті від ідеї міжнародного аеропорту, тим більше якщо дійсно і пасажирський буде: це і робочі місця, і туризм.

Там вимальовується і спецконтингент для пасажирського аеропорту, це хасиди з Ізраїлю, які в Умань літають. Спочатку хотіли в Умані будувати, але вирішили на користь БЦ.

Link to comment
Share on other sites

У нас могла бы вполне получится страна возможностей, но вот коррупция, дураки и дороги убивают этот шанс напрочь. Ты как себе представляешь будущее, весь мир будет нас ждать пока мы поборем коррупцию и дураков и начнём строить великую Украину? К сожалению этого не будет и времени у нас уже нет, ну или почти нет и в этом как раз большая проблема...

Пока в БЦ укладывают плитку в парке, в той же Камбодже например заводы и фабрики строят сотнями а может и тысячами.....

 

 

ты мне уже фотки кривого рога давал

накуя нам те фабрики

а если и нужны то на уровне боинга или теслы

Link to comment
Share on other sites

Земля де, в тому самому котеджному городку "Хуторок"? То потрібно якось її сплавляти, бо розбудова аеропорту то вже вирішена справа... проти тільки ті, хто додумався побудувати будиночок в 1 км від аеророрту... а так всі білоцерківці в захваті від ідеї міжнародного аеропорту, тим більше якщо дійсно і пасажирський буде: це і робочі місця, і туризм.

Там вимальовується і спецконтингент для пасажирського аеропорту, це хасиди з Ізраїлю, які в Умань літають. Спочатку хотіли в Умані будувати, але вирішили на користь БЦ.

не у меня сельхоз земля там н едалико с одной стороны цена на землю там вырастит если будет аэропорт им серавно та земля нужна будет для всяких складских помещений.А с другой стороны там недалеко от роси у меня домик есть,так они сука садятся и взлетают недалеко от меня.Кстати с идеей там сделать большой аэропорт грузовой,я с ней носился ещё лет 15 назад,если не больше. Был вариант одним инвесторам зайти с деньгами в 3 миллиардов баксов как минимум ,идея была сделать перевалку там китайского товара в Европу,а так же и других стран.Короче там должен быть хаб со складами и большой в районе 300 машин отводящий этот товар уже в Европу и СНГ.

Перевозчик ...все это конечно должно было быть в БЦ но все вперлось в землю, инвесторы с Китая и Германии хотели это все в частную стоимость ..но как всегда что то пошло не так и тому грандиозному грузовому хабу с большущей фирмой по перевозках,несужденно было сбыться,дарю идею если что:)

Link to comment
Share on other sites

Ірпінь, Буча, БЦ дійсно розвиваються

 

:fp1:  :consul:

та ти здурєл, дятько, олбой...стільки позитиву встромити у таке коротке речення :(

ти, просто мене розчаровуєш на кожному кроці, так жеш неможна!!!

 

але загалом про Україну це важко сказати

 

отут уже все фпорядку, аж настрій піднявся... :tu: 

так, і не балуйся мені....не здумай шото позитивне писати, тобі то не личить...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ірпінь, Буча, БЦ дійсно розвиваються

але загалом про Україну це важко сказати

Білій Церкві загалом трохи повезло із-за її місцерозположення... це те саме розташування, за яке вона віками страждала, хто тільки там на пройшовся, скільки раз все руйнувалось, скільки раз саме в БЦ різні заколоти та революції визрівали.... в 1823-1825 роках представники Південного товариства декабристів планували замах на царя Олександра... ну і ще багато чого іншого, довго можна розповідати, але все є в Вікіпедії... і про центр чорних клобуків, і про все інше)) в 2032 році БЦ буде святкувати своє тисятиріччя, буде мабуть грандіозне свято, враховуючи те, що за однією з гіпотез, саме в цих місцях і зародилася Русь Змінено користувачем ценительница алей
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Можливо це має щось спільного з тим, що Біла Церква змінюються на чолі з новим, проукраїнським мером... бо більшу частину часу ми таки в БЦ провели, в Київ і їхати на хотілось, так затишно в БЦ себе відчували: нова набережна в європейському стилі,парк Олександрія під носом, де кожен день прогулювались.... європейського рівня кав'ярні, ресторанчики, кругом плитку кладуть, фонтанчики роблять... але і в Києві таке почуття не покидало...

 

 

маячня

Link to comment
Share on other sites

Не ви перші, не ви останні наступили на граблі "сплутали туризм з еміграцією".

 

Загалом, описаний вами візуальний "ефект покращення" присутній, певно, усюди. В місцевих бюджетах суттєво збільшилося бабла і, там, де в місцевій владі сидять не повні дурні чи покидьки — справді щось та й робиться: те-се, плиточки, фонтанчики, де-не-де дороги, новобуди і т.д. Плюс які-не-які реформи місцевого самоврядування, медицини, освіти...

 

А з іншого боку народ від усіх цих покращень так масово тікає з країни, шо то страшне...

Для Хані, щоб в неї усе піднялось.

 

Якби ж закони нормальні поприймали та корупцію трохи прикрутили, то могла б Україна непогано стартонути... але скільки ж халявників там наверху, та і в Порошенка я не особливо вірю... хоч би знову всі шанси не програти:-(

Закони без вбудованих годівничок тут не взлітають. Тому що корупція це кров нашої системи.

 

якщо обирати між П та Т  все рівно  що обирати минуле . Хоча П  вже  показав  всих  своїх кононенків  ,  а  Т  ще  може  показати  хер зна аж  до хуйла  .

Не може.

 

У нас могла бы вполне получится страна возможностей, но вот коррупция, дураки и дороги убивают этот шанс напрочь. Ты как себе представляешь будущее, весь мир будет нас ждать пока мы поборем коррупцию и дураков и начнём строить великую Украину? К сожалению этого не будет и времени у нас уже нет, ну или почти нет и в этом как раз большая проблема...

 

Пока в БЦ укладывают плитку в парке, в той же Камбодже например заводы и фабрики строят сотнями а может и тысячами.....

Подивись Шустера в гілці про нього. Там є про дефіцит часу і, до речі, є обґрунтування твого не дуже оптимістичного дніпропетровського погляду. І оригінальна рецептура лікування країни.

 

Ірпінь, Буча, БЦ дійсно розвиваються

але загалом про Україну це важко сказати

Нічого складного, для цього є цілком об'єктивні параметри. Трендами ВВП я усіх вже заіпав, тому тут просто зазначу - завалившися за виробництвом усього сущого на рівень в 6-8 разів нижче найближчих західних сусідів, ми примудряємося валитися далі! Пєтіно-гросіни +2% нам малюють з врахуванням надходжень до України від заробітчан в обсязі до 10% ВВП на рік.

Ілюстрація з мого регіону. Я більше 40 років за кермом. Вперше за всі часи в нас під зиму автошляхи в місті пішли недолатаними. Відповідно, до весни багатьох доріг не стало. Але ніхто їх не відремонтував не лише до травневих свят (як було завжди), а і досі! Хоча (свята ж справа!) в мера є асфальтовий заводик, і він щось варить ще з квітня.

 

п.с. А от тротуарно-плитковий бізнес і в нас процвітає, через нього надзвичайно зручно пиляти бюджет. Не те що асфальтовий, де тепер по-бєспрєдєлу почали знущатися з виконавців: розвалилося наступного року - відновлюй за свій кошт.

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ОК, народ тікає.

Але щось робиться. Не треба облаштовувати дороги? чого ви на ценительницу накинулися? людина довго не булда, приїхала, побачила щось, чого ми, живучи постійно, не бачимо й нре помічаємо.

 

Поляки у 90і тікали аж гуло. Тепер стикнулися з браком робочих рук та мізків. Але якась трудова міграція має місце скрізь у світі. ЗУпинити її можна хіба що режимом а-ля пупс Ин (за спробу виїхати розстріл, типу того, та й навіть там спромагалися до Південної Кореї подекуди тікати)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Звідки знаєш ?

 

Так и у нас кладут.... Дороги с ямами по колено, а плитку кладут. Ещё видать кто то из нашей городской власти заводик по выпуску пелет открыл, порезали почти все аварийные деревья а заодно и 100 летние дубы....

Link to comment
Share on other sites

 

 


Дивлячись які і де. Може під 2.5, а моде і під 25

 

Фома, я не люблю вот эти разговоры, для многих тут это просто язык чухануть, а я этим живу, ну раз уж зашел такой разговор, то вот тебе пример один из наших коллег в польше недавно построил небольшой завод, цена вопроса кажись около 5млн. евро, так вот государство стоимость этого завода ему компенсировало полностью, вы скажете что и у нас возмещают, да это правда у нас тоже возмещают но только косюкам...

Link to comment
Share on other sites

 

 


Подивись Шустера в гілці про нього. Там є про дефіцит часу і, до речі, є обґрунтування твого не дуже оптимістичного дніпропетровського погляду. І оригінальна рецептура лікування країни.

 

Так а что смотреть то? Это и так понятно, можно сколько угодно обманывать себя рассказывая о том, что у нас всё впереди но сути это не меняет, да и рецепты как всё исправить не новы, но кто хочет исправлять?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Поляки у 90і тікали аж гуло. Тепер стикнулися з браком робочих рук та мізків. Але якась трудова міграція має місце скрізь у світі. ЗУпинити її можна хіба що режимом а-ля пупс Ин (за спробу виїхати розстріл, типу того, та й навіть там спромагалися до Південної Кореї подекуди тікати)

 

Френси, если бы у меня рабочие перебегали к соседу пачками, а я сидел бы при этом ничего не меняя то я бы очень быстро разорился, предприятие закрылось бы или было бы куплено конкурентами (тем же соседом) за копейки и освободил бы рынки для других.

А остановить это всё можно было бы совсем другими путями, связанными больше с экономическими моментами чем с политическими..

Link to comment
Share on other sites

Тюю, авторка теми "звалила" ще 25 років тому... воно все мене ще тоді дістало, але не думала тоді, що ще гірше буде, а воно он як вийшло ...

 

 

Але таке враження цього року було, що не дивлячись ні на що, якийсь позитив все ж відчувається... Можливо, дійсно, саме тому, що місцеві бюджети збільшились і що хоть щось почали робити

 

Ну то повертайтесь. Треба ж комусь будувати Україну. Хто як не ви ? 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...