Перейти до змісту

Ляшко одружився


Recommended Posts

02.06.18 17:20 "20 років я думав, чи варто це робити", - лідер Радикальної партії Ляшко одружився

 

650x485.jpg

 

Я от вважаю, що чесна людина одружилася б з Мосійчуком, а не ховала свої природні нахили під жіночою спідницею.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

это фиктивный брак

А який сенс? Оте відоме відео з "отвір недоторканий" крутанути лише раз - і справа в капелюсі. А гавкати на ворогів Гетьмана він може й з під Мосійчука, навіщо йому спідниці...?

Link to comment
Share on other sites

Решил подстраховать переписанный бизнес - мало ли - вдруг решит кинуть

Захочуть відібрати - відберуть. Україна ж не та країна, де діє Закон, а та, яку сам Ляшко й будує - разом зі своїми хазяями. А гарантії, що його наймачі  виграють - немає....

Link to comment
Share on other sites

02.06.18 17:20 "20 років я думав, чи варто це робити", - лідер Радикальної партії Ляшко одружився

 

650x485.jpg

 

Я от вважаю, що чесна людина одружилася б з Мосійчуком, а не ховала свої природні нахили під жіночою спідницею.

:weep:

такий завидний жиніх був і тепер нема... :weep:

росіта точно не транс? :(

ну букєт міг вже для ...кхм-кхм :pleasant: нареченої і трошки дорожчий  купити, щоб хоч правдивіше виглядало, а то йому однопартєйці з якогото палісадніку нарвали. От  ці ж жмОти-міліонери попиляли партєйний бюджет.

 

Канєшнож хочецця подивицця щасливий ...кхм-кхм  поцілунок. і шоб такий доооовгий-довгий був, як ота брачная ночь...

НО...не видать нам цього.. НЕ ВИ ДАТЬ...

отакот :(

Link to comment
Share on other sites

сложные жилищные условия

тесновато

надо на расширение жилплощади подавать в секретариат ВР

сначала дадуть гостінку, а потом розведуцця --- і кожному по гостінкє...

ця залишаєцця  :pleasant: донечці, бо тут і зятя вже прописали...

:nose3:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...