Перейти до змісту

Шановні, а чи не ввести нам мораторій на фупосрачі?


Гість Хома

Recommended Posts

Я от срусь на тему фупа на цугундері і усім рекомендую те саме. Нафіга це робити у нас?

Ти є на цугундері? І тобі не бридко там? І нервів своїх не жалко?

 

А по темі, то я також проти срачів тут... але ж деякі не можуть інакше, адреналіну мабуть в житті не вистачає...:-)

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

Полностью поддерживаю автора темы.Есть пользователи которые приходят с ФУПа  сюда что бы гадить предлагаю применять к ним санкции и меры воздействия.Например кто первый оскорбляет участника форуму его ник вывештвать на столб позора создать тему для таких .......

Link to comment
Share on other sites

Дивишся  в  побуті  на  тих  самих  поляків,  які  не  завжди  зразкові,  але  як  вони  самі  себе  вивищують.  А  у  нас  нарід - лиш  би  опуститися  на  саме  дно.  І  що  найприкріше,  що  до  тих  гірших  опускаються  кращі,  а  не  навпаки.

Ну  треба  ж  хоч  трохи  намагатися  відрізнятися  від  кацапів. 

Link to comment
Share on other sites

Звісно, пишу, читаю, конспектую і усім раджу!

Навіщо?!!  Все інтелектуальне, навіть ватне, там давно вмерло. Та й було такого небагато. То форум заздрісних невдах, імпотентів та імітаторів. От імітатори там справжні, попри фальшиві личини.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Та я ж не проти, аби не засирали головну

 

Да пусть пишут, у кого, что болит, как гриццо. Опять же надо быть гуманистами и дать возможность людям поделиться своей болью!

Link to comment
Share on other sites

Судячи з тамошнього контенту, на цузі мають банити за проукраїнську позицію.

Пожелал одному воину сепарского фронта стать одноногим  которому Захар подарит Запор мыльницу за 100баксов и был забанен другому организатору сепаратизма побыстрей уйти не форума...

Link to comment
Share on other sites

Як той цугундер взагалі можна читати, там гидота одна

 

.... Тьоркі пля  :fp1:

 

А ти хочеш читати тільки приємне ? А як ти взнаєш протилежні думки ? 

 

Схоже наша влада теж читає тільки приємне. А потім хуяк Крим, а потім хєрак ордло..

Навіщо?!!  Все інтелектуальне, навіть ватне, там давно вмерло. Та й було такого небагато. То форум заздрісних невдах, імпотентів та імітаторів. От імітатори там справжні, попри фальшиві личини.

 

НЕ повіриш точно так вони про нас пишуть.. :)

Link to comment
Share on other sites

Фома, ну что за ревизионист такой??? У нас же либеральный форум, пусть юзеры пишут, что хотят и читают, что хотят...

Ну як тобі сказати.... тут урік хіп колись писав. Воно тобі треба ?

Link to comment
Share on other sites

А ти хочеш читати тільки приємне ? А як ти взнаєш протилежні думки ? 

 

Схоже наша влада теж читає тільки приємне. А потім хуяк Крим, а потім хєрак ордло..

 

НЕ повіриш точно так вони про нас пишуть.. :)

По кого це "про нас"...? Я сам по собі - на будь-якому форумі. А однодумці чи друзі  - це взагалі не форумне визначення, хоча можуть бути й на форумі. І перед тим, як писати про ту цугівську гидоту спільноту, я спочатку, коли форум тільки створили, і він ще не мав, за задумом творця, відразу викликати блювоту, трохи там писав. Як тільки став зрозумілий напрямок агітації, відразу пішов. Я лайно не споживаю...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...