Перейти до змісту

Летіла сьогодні з жінкою з Бахмута


Recommended Posts

Бахмут Донецької області, раніше (до 2015 року) Артемівськом називався... це той Артемівськ, в якому на заводі відоме Артемівське шампанське виготовлялось(до пиття пригодний тільки брют, від всього іншого дикі головні болі, казала)

Артемівськ спочатку АТО був під окупацією, а в 2015 році його звільнили та перейменували на Бахмут.. і зараз, за останні 2 роки, казала, місто виросло майже в 2 рази по кількості населення за рахунок біженців з окупованої територі, з тієї ж Горловки, тощо... я і не думала, що це люди так спасаються: 20 км від'їхали від своїх домівок на окупованих території і знімають квартири в Бахмуті... мабуть, щоб хоч іноді додому навідуватись і наглядати за своїм житлом...

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

Бахмач Донецької області, раніше (до 2015 року) Артемівськом називався... це той Артемівськ, в якому на заводі відоме Артемівське шампанське виготовлялось(до пиття пригодний тільки брют, від всього іншого дикі головні болі, казала)

Артемівськ спочатку АТО був під окупацією, а в 2015 році його звільнили та перейменували на Бахмач.. і зараз, за останні 2 роки, казала, місто виросло майже в 2 рази по кількості населення за рахунок біженців з окупованої територі, з тієї ж Горловки, тощо... я і не думала, що це люди так спасаються: 20 км від'їхали від своїх домівок на окупованих території і знімають квартири в Бахмачі... мабуть, щоб хоч іноді додому навідуватись і наглядати за своїм житлом...

Так, точно, Бахмут, вибачте.... зараз виправлю

Link to comment
Share on other sites

Бахмут Донецької області, раніше (до 2015 року) Артемівськом називався... це той Артемівськ, в якому на заводі відоме Артемівське шампанське виготовлялось(до пиття пригодний тільки брют, від всього іншого дикі головні болі, казала)

Артемівськ спочатку АТО був під окупацією, а в 2015 році його звільнили та перейменували на Бахмут.. і зараз, за останні 2 роки, казала, місто виросло майже в 2 рази по кількості населення за рахунок біженців з окупованої територі, з тієї ж Горловки, тощо... я і не думала, що це люди так спасаються: 20 км від'їхали від своїх домівок на окупованих території і знімають квартири в Бахмуті... мабуть, щоб хоч іноді додому навідуватись і наглядати за своїм житлом...

Это трагедия и ужас бросить дом и бежать от войны .У меня есть жнаковый такой помогли ему купить дом и наоадить дела на новом месте.но до конца они и не поняли что сами натворили.

Link to comment
Share on other sites

Я так понимаю городок тот был стратегически важен, там танков много в воинских частях было, странно что кацапы их не растащили. А почему назвали Бахмут, что это за слово такое. 

Шампанское там все на любителя, если раньше использовался крымский виноград, то какой теперь не знаю, поэтому не покупаю. Цена на шампунь как на итальянскую Фраголину, которая в разы лучше. Раньше красное было ничего, брют то на любителя когда жарко.

Link to comment
Share on other sites

Это трагедия и ужас бросить дом и бежать от войны .У меня есть жнаковый такой помогли ему купить дом и наоадить дела на новом месте.но до конца они и не поняли что сами натворили.

 

Трагедия это когда город до сих пор под оккупацией, и неясно на сколько лет еще, а жилье там не продашь, т.к. и стоит копейки и террористы вводят еще и свои правила по продаже. Раньше войны понятные были, 4 года и все решено, а тут и на 30 лет затянуться все может.

Link to comment
Share on other sites

Це  історична  назва,  до  котрої  повернулися.

Так, Бахмут, це стара назва тюркського походження, бо місто побудували на річці Бахмут(Бахмутка), так воно і називалося аж до 1924 року (вікіпедія).

Link to comment
Share on other sites

До речі, Бахмач також є, тільки то центр. А взагалі невесело все це. Серед тих "спасающіхся" сепарні як бруду

Про сепарню я також подумала під час її розповіді. Але з того приводу, що ця жінка сама була невираженого окрасу, то ми в цю тему не особливо поглиблювалися. Вона тільки додала, що люди ніби хотять залишатись в складі України, але тут таке, не перевіриш же, які думки в людей насправді в голові))

А ще розповіла, що останнім часом Бахмуті виразно поменшала присутність наших військових, чому я звичайно дуже здивувалися, бо це ж майже на кордоні з ДНР. Вона ж мотивувала це тим, що напруженість в регіоні спала і очевидно нема необхідності в такій кількості військових. Ну тут у мене є сумніви, що це дійсно так, можливо наші форумі специ роз'яснять ситуацію.

Link to comment
Share on other sites

Я ж от чому цю тему розпочала? Тому що мене дуже здивувало те, що ці так би мовити біженці, аж на 20 чи менше км переселились, тобто з окупованої зони через кордон і осіли відразу. З точки зору безпеки це не має ніякого сенсу, бо як тільки почнеться загострення ситуації з орками, то там в першу чергу стане гаряче... ну нехай ті люди, які в Бахмуті завжди жили і не хотять залишати свої домівки, це ще якось зрозуміло... але навіщо переселялись на 20 км? Це ж явно не з питань безпеки чи політичних переконань... значить просто з якогось іншого розрахунку, скоріше всього з економічного: на випадок якщо Україна переможе, то вони збережуть і надалі пенсії і свій статус громадян України.... якщо Росія - то офіційно вони прописані в ДНР.... а поки нічого не вирішиться, то вони і там, і там пенсії отримують, бігають туди-сюди через кордон, і ніякі кулі і орки їм не страшні...

Пардон, якщо я занадто цинічно мислю, звичайно я не в шкурі тих людей, не всі там добровільно опинилися в такій ситуації, і не всі сепари і зрадники.... але це просто банально-логічне бачення і осмислення описаної ситуації

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

 

 

Думаю там все дуже тісно пов*язане з отриманням пенсій та іншого соціалу. 

Та переміщенням товарно-матеріальних цінностей через лінію розмежування. 

От і труться поряд..Не здивуюсь якщо велика частина живе на дві території.

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

Я вас уверяю, что если бы сейчас провести выборы, подавляющее большинство из этих беженцев проголосовали бы за скрепы…

Сочувствия не испытываю…

 

Я вас уверяю, что если бы сейчас провести выборы, подавляющее большинство из этих беженцев проголосовали бы за скрепы…

Сочувствия не испытываю…

А какое может быть сочувствме кода там почти 90 процентов стройными колонами ходили на сепарский референдум за отделение от Украины .Это число поддержало Януковича на выборах  президента.Зачем гробить наших воинов когда те снова сдадут Донбас Путину через выборы .

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...