Перейти до змісту

Помер Левко Лук'яненко (((


Euro

Recommended Posts

07.07.18 19:43 Умер Герой Украины Левко Лукьяненко

 

censor_news_big3.jpg

 

В возрасте 89 лет скончался известный украинский диссидент и политик Левко Лукьяненко.

 

Об этом на своей странице в Фейсбук сообщил экс-нардеп Владимир Яворивский, передает Цензор.НЕТ.

"Мы не спасли Левка. Он покинул нас", - написал Яворивский.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Левко Лукьяненко попал в реанимацию, - экс-нардеп Яворивский

Ранее он сообщал, что Лукьяненко попал в реанимацию.

Как сообщает ТСН, смерть Лукьяненко подтвердила его жена Надежда. Она рассказала, что муж давно имел проблемы со здоровьем. Переболел лейкозом, позже имел проблемы с тромбами и лейкоцитами. В "Феофании" его лечили от последствий инсульта.

24 августа Лукьяненко исполнилось бы 90 лет. Во времена СССР он был диссидентом, провел в лагерях более 25 лет. Был соучредителем Украинской хельсинской группы и одним из авторов "Акта провозглашения независимости Украины". Народный депутат четырех созывов Верховной Рады.

Читайте также: Лукьяненко: Дорога к миру одна - победа на нашей земле над московским захватчиком

В 2005 году Лукьяненко получил звание Героя Украины. Также являлся лауреатом Национальной премии имени Тараса Шевченко 2016 года.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Правильний був українець

тільки дав себе обманути і бютом.

Шкода.

Багато про нього читала, про десидентський рух... але його отак взяли і використали, не думаю, що підкупили...

Я так і не змогла зрозуміти, чому така ЛЮДИНА і повірила юліній брехні  :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Всі дисиденти були в багато чому наївними але щирими.Мали мужність піти проти системи але політично були дуже недосвіченими Змінено користувачем coolzak
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Я так і не змогла зрозуміти, чому така ЛЮДИНА і повірила юліній брехні

Джип  йому  подарувала.

Відколи  дізналася,  що  зв язався  з  Юлькою,  завжди  при  згадці  про  нього  гіркота  на  душі.  Навіть  тепер,  коли  помер.

Усі  дисиденти - це  наша  гордість,  але  теж  дивним  було  те,  що  Лук яненко  відокремився  від  інших  і  створив  свою  республіканську  партію.  Може,  якби  цього  не  сталося,  не  було  б  і  смерті  Чорновола.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

тільки дав себе обманути і бютом.

Шкода.

Багато про нього читала, про десидентський рух... але його отак взяли і використали, не думаю, що підкупили...

Я так і не змогла зрозуміти, чому така ЛЮДИНА і повірила юліній брехні  :(

Вы себя считаете умнее Героев и патриотов Украины, ню-ню. Зато вы уверовали в пецину брехню. И кто враг Украины в этом случае, вы или Левко Лукьяненко? И даже в этой теме у вас хватает наглости проносить пецину пропаганду. Тьфу на вас.

Link to comment
Share on other sites

Всі дисиденти були в багато чому наївними але щирими.Мали мужність піти проти системи але політично були дуже недосвіченими

Щирість  мабуть  антипод  досвідченості. 

Link to comment
Share on other sites

 

Співчуття Юлії Тимошенко з приводу смерті Левка Лук’яненка

 

 

Помер Левко Григорович Лук’яненко. Велетень національного руху…

Мудрий та сильний політик. Таких уже не роблять, кажуть, у подібних сумних випадках…

Боротьба за свободу України, тюрми в’язниці, смертний вирок, табори… Він пройшов через всі випробовування, через всі тортури заради нашої держави, заради нації. І саме такі люди закладали підвалини омріяної національної волі ще тоді, коли годі було й сподіватися звільнення України з радянського ярма.

Боротьба була сенсом його життя. Честь та гідність стали йому за головні принципи.

Шістдесятництво, Гельсінкська спілка, створення перших демократичних партій та об’єднань… Якоюсь мірою історія України за останні півстоліття та біографія Левка Лук’яненка – майже тотожні речі.

І як величезна винагорода за стійкість та мужність – авторство Акта проголошення незалежності України. Саме він писав той історичний текст. І показував мені якось зошит, в якому його було написано 24 серпня 1991 року.

Для мене Левко Григорович – втілення вищої, еталонної, абсолютної моралі в політиці. Я вдячна долі, за те, що знала його і звала соратником.

Сумуємо, пам’ятаємо, вклоняємося низько, дякуємо!

Герої не вмирають!

https://ba.org.ua/spivchuttya-yuli%D1%97-timoshenko-z-privodu-smerti-levka-lukyanenka/

Link to comment
Share on other sites

Джип  йому  подарувала.

Відколи  дізналася,  що  зв язався  з  Юлькою,  завжди  при  згадці  про  нього  гіркота  на  душі.  Навіть  тепер,  коли  помер.

Усі  дисиденти - це  наша  гордість,  але  теж  дивним  було  те,  що  Лук яненко  відокремився  від  інших  і  створив  свою  республіканську  партію.  Може,  якби  цього  не  сталося,  не  було  б  і  смерті  Чорновола.

таки купила його джипом... :X

Link to comment
Share on other sites

дурні, що не каються

 

і ті, що відійшли, бо не змогли переконати Україну не йти слідом за комуняками, бандитами

і ці, які шпиняють пану Левку Юлькою, де дрібно пані, та панове

і те покоління просрало Україну і ви просерете

Link to comment
Share on other sites

Користі для України  Лук`яненко приніс більше, анжі шкоди. Це однозначно. 

 

В бюті він був чисто номінально, для прикраси фасаду. 

 

 

 

 


і те покоління просрало Україну і ви просерете

Хорватський м`яч тобі в дупу, кремлеботе. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...