Перейти до змісту

Трамп в гостях у Терези


Гість Хома

Recommended Posts

Я ніколи не топив за нього на ФУПі. Навпаки прихуїв шо у такого поца така шалена підтримка. Так, я критикував Обаму багато, також критикував всі ці перегиби соціальних експериментів, через яких власне, і повернулись люди до Трампа. На початку президентства Трампа я дав йому трохи Benefit of the doubt, і іноді просто пояснював логіку за тими чи іншими діями та рішеннями. Але довго це не втрималось

 

цікаво. а шо конкретно поганого наробив обама? ато я все пропустила.

Link to comment
Share on other sites

цікаво. а шо конкретно поганого наробив обама? ато я все пропустила.

 

Проїбав повністю всю зовнішню політику.... Коли він прийшов міжнародна ситуація вже була на межі, але він не зміг справитись з викликами. Коли він уходив в світі був повний п-ць

Змінено користувачем Uki
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ога, їдемо у Румунію мити жопи

 

 

Я в шоці

 

ну майже так. працюють до впаду в англії, а житло на ті гроші винайняти не можуть. деякі купують собі дешеві квітки і літають "пересипати" в інші країни європи.

хоча і з цим вже проблеммма намітилася, бо пілоти і крю дешевої Ryanair оголосили забастовки.

Link to comment
Share on other sites

"Так, я критикував Обаму багато, також критикував всі ці перегиби соціальних експериментів, через яких власне, і повернулись люди до Трампа."

 

укі, ти спочатку оці свої претензії прокоментуй, будь ласка. а потім вже можеш переходити на його зовнішню політику.

Link to comment
Share on other sites

Вера, вы прекрасны. Искренне наслаждаюсь вашим присутствием на Форуме:)

Нy не дарма ж я прохала Фому її тут залишити і обіцяла, що нудьгувати з нею не прийдеться... от такі ми "домогосподарки-ценітєльки" розважливі і передбачливі... :-)

Link to comment
Share on other sites

укі, відомо, шо якраз при обамі у вас було економічне зростання, і тут вам раптом хуйло підпутчило додіка.

картина, до речі, схожа і в австрії - тут нам підпутчено бебіка курца.

Link to comment
Share on other sites

Нy не дарма ж я прохала Фому її тут залишити і обіцяла, що нудьгувати з нею не прийдеться... от такі ми "домогосподарки-ценітєльки" розважливі і передбачливі... :-)

 

ато!

ценітєлька, тобі рекомендую для всебічного розвитку ще звернути увагу на серйозну німецьку пресу, а не тільки по afd-шним сайтам вештатися. в тебе ж все мусить бути добре організовано і ти просто мусиш знайти на це час. заради світлого майбутнього.

Link to comment
Share on other sites

"Так, я критикував Обаму багато, також критикував всі ці перегиби соціальних експериментів, через яких власне, і повернулись люди до Трампа."

 

укі, ти спочатку оці свої претензії прокоментуй, будь ласка. а потім вже можеш переходити на його зовнішню політику.

 

Людей все сильніше зайобували політкоректністю та айдентіті політікс.... Це один з факторів, хоча не основний. Основний - це порожні кишені звичайно

Link to comment
Share on other sites

укі, відомо, шо якраз при обамі у вас було економічне зростання, і тут вам раптом хуйло підпутчило додіка.

картина, до речі, схожа і в австрії - тут нам підпутчено бебіка курца.

 

Це зростання було за рахунок друкарської машини. Ну і крім того в растбелт це зростання не відчули. Вєра, краще не треба, я зараз не в настрої критикувати пройоби демократів. Не на часі. 

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Людей все сильніше зайобували політкоректністю та айдентіті політікс.... Це один з факторів, хоча не основний. Основний - це порожні кишені звичайно

 

тобто гамериканці збідніли в основній масі?

і де вони тоді побачили причину свого збіднення?

мізки не пробували вмикати?

хто на них наживався, в той час, як вони зубожіли?

чи на все воля божа? хто має, тому він ще і додає?

Link to comment
Share on other sites

Це зростання було за рахунок друкарської машини. Ну і крім того в растбелт це зростання не відчули. Вєра, краще не треба, я зараз не в настрої критикувати пройоби демократів. Не на часі. 

 

пачіму не на часі? тому шо пізно пити боржомі?

давайте краще хором молитви почитаємо, як на титаніку?

приємніше конати під них?

Link to comment
Share on other sites

тобто гамериканці збідніли в основній масі?

і де вони тоді побачили причину свого збіднення?

мізки не пробували вмикати?

хто на них наживався, в той час, як вони зубожіли?

чи на все воля божа? хто має, тому він ще і додає?

 

Метрополії росли і багатіли в той час як растбелт біднів. Мізків не вистача, а жити якось треба. От і скористались правом голосу для того шоб розрулити своє замкнене коло

Link to comment
Share on other sites

Американці побачили причину свого зубожіння в

Зменшенні індустріальної бази і виробництв через політику виводу індустрії і глобалізму,збільшення регулювання,падіння зарплат через наплив дешевої нелегальної рабсили,високих податках,напрямку до соціалізму ака переосподіл

Змінено користувачем coolzak
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ага  всі сплять на вулиці, а їдять виключно зі смітників. 

 

уві і ах, але _бідних_  _працюючих_ _до втоми_ людей повно і в англії! які не можуть собі і за житло заплатити!

в той час як ваша королева-заступниця розвела в своїй юрисдикції офшорів з астрономічним баблом!

Link to comment
Share on other sites

Американці побачили причину свого зубожіння в

Зменшенні індустріальної бази і виробництв через політику виводу індустрії і глобалізму,збільшення регулювання,падіння зарплат через наплив дешевої нелегальної рабсили,високих податках,напрямку до соціалізму ака переосподіл

 

ну яка ж брехня. більшість гамериканських якраз транс-національних корпорацій не платить ніяких податків! вони всі в офшорах!

Link to comment
Share on other sites

 

 


уві і ах, але _бідних_  _працюючих_ _до втоми_ людей повно і в англії! які не можуть собі і за житло заплатити!

Це ви верзете якийсь булщіт. По-перше, якщо ти бритос і бабла нема, то держава дасть кансіл хату. Єврогеям дають теж. По друге, можна зняти кімнати за 500 фунтів на місяць навіть у Лондоні. Той, хто працює важко, 500 має в тиждень. Тобто ще 3 по 500 залишиться. В чому проблема?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Можливо але є повно малих і середніх фірм де працює більшість американців і тому пониження Трампом ставки податку привело до розширення діяльності таких фірм що дає надію на покращання .При Обамі робочі місця створювались в державних підприємствах або парттайми в сервісній індустрії.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тримаю пальці, щоб Трамп хоч королеві не нахамив, ЛОЛ. Вдалося ж йому стримати себе з Папою Римським :lol2:.

Не переймайтеся дуже, не нахамить 100%... він добре знає, де можна, а де ні, не такий він і холерик, як багатьом здається... я дуже добре знаю таку категорію людей: якщо вони людину поважають (бояться), то ніщо їх не змусить втратити рівновагу, контролюють себе прекрасно...

Він просто зневажає того, кому хамить і знає точно, що ті схавають

Link to comment
Share on other sites

Не переймайтеся дуже, не нахамить 100%... він добре знає, де можна, а де ні, не такий він і холерик, як багатьом здається... я дуже добре знаю таку категорію людей: якщо вони людину поважають (бояться), то ніщо їх не змусить втратити рівновагу, контролюють себе прекрасно...

Він просто зневажає того, кому хамить і знає точно, що ті схавають

 

Я щось сумніваюсь, що він особливо переймається королевою. Про Папу не впевнена :lol2:.

Link to comment
Share on other sites

Я щось сумніваюсь, що він особливо переймається королевою. Про Папу не впевнена :lol2:.

Та ну, королева має характер... не ризикне Трамп, буде паєнькою

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...