Перейти до змісту

План дій


Гість Хома

Recommended Posts

А взагалі-то Фома слабак... хоч і українець, а не зміг тут дійсно український форум зробити... і вашим і нашим підмахував, і от задолбався підмахувати... :-)

Казала йому, роби суто український форум тут, виключно українською мовою... був би хоч один форум, де б допитїсували ті, хто не гребує українською мовою і не було б всіх цих траблів з козломордими... так ні, любі друзі і у Фоми є....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мені персонально всe рівно, де правду матку рубати... тепер можна і на ФУПі, слава богу Бичка і Слав там більше не заправляють... а у Притули таки чоловіча хватка, меланхолією не страждає, як не як, а свою лінію гне, і за це дякувати можна...

Будемо Фому тепер на ФУПі читати :-)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Казала йому, роби суто український форум тут, виключно українською мовою...

Пані ЦА, я вам рекомендую просто пройти нах. Я зазвичай дуже толерантний, але ваш маразм переходить усі межі. 


 

 


Ну зрозуміло: і сам не гам, і тобі не дам...

Інші 50% у МГ42. Як я можу продати те, чого у мене нема.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мені персонально всe рівно, де правду матку рубати... тепер можна і на ФУПі, слава богу Бичка і Слав там більше не заправляють... а у Притули таки чоловіча хватка, меланхолією не страждає, як не як, а свою лінію гне, і за це дякувати можна...

Будемо Фому тепер на ФУПі читати :-)

Зараз там повипускали кацапню. Інколи банять, якщо вже занадто нахабну антиукраїнську х-ню починають писати, але поміркована кацаповата почуває себе там добре. Слав хоча б виганяв їх з фупу, "нє то шо січас". Хоча і у Слава були любимчики, типу авіатора, яким дозволялося більше ніж іншим.

Link to comment
Share on other sites

Пані ЦА, я вам рекомендую просто пройти нах. Я зазвичай дуже толерантний, але ваш маразм переходить усі межі. 

 

це ти навіщо так?

цілком адекватна пропозиція

я підтримую

мені теж йти туди ж за ЦА?

Link to comment
Share on other sites

 

 


це ти навіщо так? цілком адекватна пропозиція

Не адекватна. Дофіга російськомовних воює в АТО. Шуфрич і Ганя Герман досить україномовна вата, крім того читаємо:

http://uapolitics.com/topic/3107-pravila-forumu/?p=755340

Link to comment
Share on other sites

Не адекватна. Дофіга російськомовних воює в АТО. Шуфрич і Ганя Герман досить україномовна вата, крім того читаємо:

http://uapolitics.com/topic/3107-pravila-forumu/?p=755340

 

якшо досі багато хто, зокрема ті вояки та експати досі не втямили, шо мова - та сама зброя і війна тримає зокрема тому, шо кацапи прийшли "захищати" рускоязичних і сепарувати теж за цією ознакою, шо рускій мір - це насамперед мова ворога - ну то хто їм лікар?

це така вже банальщина, шо аж оскома вже скули зводить

патріот України? так вивчи, блядь, свою мову і користуйся нею!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


ти шо не можеш шпрехать українською?

 

Могу, тока медленно и некоторым акцентом, а поскольку человек я быстрый то меня напрягает думать при построении фраз, у меня это всё как то само-собой складывается да и думаю я по русски, поэтому как то так. Я не думаю на самом деле, что это главный признак патриотизма например, про это Фома выше написал...

Link to comment
Share on other sites

я теж все життя користувався кацапською

до речі, пригадую

9 та 10 класи перевели в нашому містечку в іншу школу

бо переходили на кацапщину

і пішло і поїхало

теж довелось докласти зусиль

вірю, хозя, ти зможеш!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

По фупу  . "  ета  жжжууу нєспраста "  .  Ну  тут навіть  є  хто  спостерігає  за  всим цим  ділом .

Щось буде  . Точно .  Моя  позиція   будується  з  недовіри  і  НЕвіри .  

 

 Ось  ближче  до  виборів  стане  все  ясно ,  хоча  моя  думка  незміна  -  педро недарма  ригів  голубить ,  і  має  навіть  голосувавших  16  січня  в  своїй  партії  і  Раді  .  

Link to comment
Share on other sites

Якщо цікаво, доведеться пояснити, Франсі

1. Всі політичні форуми в Україні стали лайном, спочатку вбили ФУП, потім СУП

2. Цей форум найкращий і єдиний, тому я тут іноді дописую.

3. Закриють цей - значить стане більше часу для корисних справ, тому "ура" (особисто)

4. Кому куди і коли йти я вже якось вирішу сам

Чи зрозуміло я пояснив?

 

навіщо?

я їх навіть не знаю, а які коли знав, забув

і ті помийки - не найстрашніше, шо в нас є

 

 

Ну ясно. Помийки не найстрашніше а от тут "треба закрити бо нема часу на корисні справи".

Тобто це форум винний.

нюню

Link to comment
Share on other sites

Могу, тока медленно и некоторым акцентом, а поскольку человек я быстрый то меня напрягает думать при построении фраз, у меня это всё как то само-собой складывается да и думаю я по русски, поэтому как то так. Я не думаю на самом деле, что это главный признак патриотизма например, про это Фома выше написал...

хозя, всі колись починали... і я теж... тепер навіть думаю українською...

ти просто боїшся себе почути ... але то дрібниці, відносно швидко звикаєш ...

так що, бойся ;)

Link to comment
Share on other sites

По фупу  . "  ета  жжжууу нєспраста "  .  Ну  тут навіть  є  хто  спостерігає  за  всим цим  ділом .

Щось буде  . Точно .  Моя  позиція   будується  з  недовіри  і  НЕвіри .  

 

 Ось  ближче  до  виборів  стане  все  ясно ,  хоча  моя  думка  незміна  -  педро недарма  ригів  голубить ,  і  має  навіть  голосувавших  16  січня  в  своїй  партії  і  Раді  .  

 

Це той випадок де він таки послідовний. Як засновник партіїї регіонів.

Link to comment
Share on other sites

Могу, тока медленно и некоторым акцентом, а поскольку человек я быстрый то меня напрягает думать при построении фраз, у меня это всё как то само-собой складывается да и думаю я по русски, поэтому как то так. Я не думаю на самом деле, что это главный признак патриотизма например, про это Фома выше написал...

 

А тут не розмовляють. Тут пишуть . З гугль-перекладачем  взагалі не проблема. Ти ж сам знаєш колись і я на фупі писав російською і з тобою розмовляв..

Ти дурніший за мене ? 

Link to comment
Share on other sites

Все ж таки комісар дивує.

Якщо тут так погано, чому не пішли ?

І чому радієте закриттю?

Зауважу, ніхто навіть не озвучив мрію про завал сепарського цугу....

там ІНШІ і гроші і принципи у власника.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...