Перейти до змісту

Ой, вчора на 112!


Гість shpylka

Recommended Posts

Йдеться  про  нову  "свободу  слова". 

Як  тільки  включила,  то  Богословська  давала  по  писку  Червоненку.  Стало  цікаво.

Правда,  Богословську  "обезброїли".  Не  дотягнулася,  було  б  ще  цікавіше.

Оскільки  я  вже  перебувала  в  стадії  дрьоми,  то  дивилася  якимись  малими  уривками. Добкін  вовсю  стрибав  за  Рашку  і  верещав,  що  то  ми  самі  війну  затіяли.  Гордон  йому  намагвся  перечити...

Чи  хтось  бачив  той  перформенс,  чи  варто  передивитися?

Link to comment
Share on other sites

Йдеться  про  нову  "свободу  слова". 

Як  тільки  включила,  то  Богословська  давала  по  писку  Червоненку.  Стало  цікаво.

Правда,  Богословську  "обезброїли".  Не  дотягнулася,  було  б  ще  цікавіше.

Оскільки  я  вже  перебувала  в  стадії  дрьоми,  то  дивилася  якимись  малими  уривками. Добкін  вовсю  стрибав  за  Рашку  і  верещав,  що  то  ми  самі  війну  затіяли.  Гордон  йому  намагвся  перечити...

Чи  хтось  бачив  той  перформенс,  чи  варто  передивитися?

http://uapolitics.com/topic/37064-112-perepisali-na-funta/?view=findpost&p=1077435

Link to comment
Share on other sites

Йдеться  про  нову  "свободу  слова". 

Як  тільки  включила,  то  Богословська  давала  по  писку  Червоненку.  Стало  цікаво.

Правда,  Богословську  "обезброїли".  Не  дотягнулася,  було  б  ще  цікавіше.

Оскільки  я  вже  перебувала  в  стадії  дрьоми,  то  дивилася  якимись  малими  уривками. Добкін  вовсю  стрибав  за  Рашку  і  верещав,  що  то  ми  самі  війну  затіяли.  Гордон  йому  намагвся  перечити...

Чи  хтось  бачив  той  перформенс,  чи  варто  передивитися?

Link to comment
Share on other sites

Богословська піариться, скоріш за все таки буде технічним кандидатом від промоскальського "блоку". 

Та  головне,  щоб  про  Юльку  подбала.  Загалом  її  роль  наразі позитивна.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Богословська піариться, скоріш за все таки буде технічним кандидатом від промоскальського "блоку".

 

Та для Інни германівни Мураєв є перспективним політиком.

 

Так що скоріш всього так і буде

Link to comment
Share on other sites

Та  головне,  щоб  про  Юльку  подбала.  Загалом  її  роль  наразі позитивна.

Вона колись в одній передачі розповідала, що Тимошенко дарувала своїм коханцям вишки

І я ніяк не можу знайти те відео...

Це було десь 1,5-2 роки тому

Цікава була інфо

Link to comment
Share on other sites

 

 


Вона колись в одній передачі розповідала, що Тимошенко дарувала своїм коханцям вишки

Інна Германівна вельми чутлива до питань сексу. Певно, знає толк в цій справі, та добре поінформована щодо інших. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Та для Інни германівни Мураєв є перспективним політиком.

Судячи  з  того,  що  Портнов  перебрав  канал,  то  Женя  не  оправдав  сподівань  Дуже  було  топором,  топором.

Але  Германівна  все  винюхає  і  донесе.  А  глотка  у  неї -  всім  глоткам  глотка. 

Link to comment
Share on other sites

Інна Германівна вельми чутлива до питань сексу. Певно, знає толк в цій справі, та добре поінформована щодо інших. 

я не чекала, що Іна Германівна така нестримана

Link to comment
Share on other sites

я не чекала, що Іна Германівна така нестримана

не можу забути як на одному з ефірів політичних ток-шоу біснувата брехлива фурія Інна

продемонструвала свій черговий припадок, Юля порадила їй попити святої водички :tu:

а коли Богословська продовжила свої агресивні пляски, Юля зауважила:

"Вам треба було попити святої води, а Ви що попили?! :rofl:

Змінено користувачем Кадра
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

не можу забути як на одному з ефірів політичних ток-шоу біснувата брехлива фурія Інна

продемонструвала свій черговий припадок, Юля порадила їй попити святої водички :tu:

а коли Богословська продовжила свої агресивні пляски, Юля зауважила:

"Вам треба було попити святої води, а Ви що попили?! :rofl:

Готується  ЮльВолодимирівна  до  зустрічей  з  опоненткою. Ви  їй  ще щось  наготуйте,  бо  ми  в  очікуванні  смертельної  "схватки".  Але  як  злиняє,  то  буде  означати  повну  капітуляцію.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...