Перейти до змісту

Педроти, як вони є


Citizen UA

Recommended Posts

Селюк Кубів залучає іноземні інвестиції на міжнародному форумі у Польщі. Оценітє красоту ігри© 

 

https://politeka.net/reading/analytics/723774-teletajp-massovyj-alcgejmer-i-investicionnoe-pozorishhe/

Ежегодный экономический форум в Крынице-Здруй почтил своим посещением наш первый вице-премьер и заодно министр экономического развития и торговли Степан Кубив. Очевидцы утверждают, что выглядел там очень заметно. Очень. Ну, как слесарь-сантехник посреди венского бала.

 

Чем он привлекал в Украину инвесторов? Думаете, тем, что мы имеем потенциал стать мощнейшей инвестиционной площадкой на входе в Европу, куда с удовольствием подтянутся и Китай, и прочие азиатские тигры и драконы?

Нет, наш первый вице-премьер заманивал западный бизнес тем, что у нас минимальная зарплата меньше, чем во многих странах Африки.

Понимаете, один из руководителей правительства Украины в открытую рекомендует иностранцам платить украинцам за квалифицированную работу какие-то копейки. И называет это нашим преимуществом!

 

Это офигеть какое позорище! Я б его на всю оставшуюся жизнь посадил на эту самую минималку, пускай радуется «преимуществам», созданным для украинцев при его непосредственном участии.

 

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Нет у нас такого преимущества. Не, уборщицу конечно можно нанять за недорого, а вот платить копейки квалифицированному персоналу, не получится.

Ввиду полного отсутствия квалифицированного персонала ;) Все уже в Польшах/Чехиях сидят.

Link to comment
Share on other sites

Класика теорії доктора Фройда. Тваринний страх цієї потвори бути застреленим чи повішеним виліз в обмовці. Слухач нічого про це не казав.

Сратись воно буде під себе , а не стріляти. Собака що гавкає - не кусає.

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

Банкова використовує проти Тимошенко брудні технології Медведчука і Манафорта, – "Батьківщина"

 

https://24tv.ua/bankova_vikoristovuye_proti_timoshenko_brudni_tehnologiyi_medvedchuka_i_manaforta__batkivshhina_n1028363

 

Передвиборна стратегія Адміністрації Порошенка нічим не відрізняється від технологій Віктора Медведчука та Пола Манафорта, за допомогою яких дискредитували Юлію Тимошенко.

Про це під час прес-конференції у Києві повідомив заступник керівника партії "Батьківщина" Сергій Соболєв.

Він продемонстрував кричущі докази використання брудних технологій проти Юлії Тимошенко.

За словами Соболєва, наступного тижня за вказівкою влади наймані псевдоактивісти влаштовуватимуть провокації біля офісів "Батьківщини". Відповідні політтехнологічно вивірені покрокові інструкції, за даними депутата, отримали в усіх регіонах України.

"Почерк інструкцій штабісти Порошенка взяли з інструкції Манафорта, яка розповсюджувалась під час правління Януковича. Ми бачимо ті самі речі, які лунали зі штабів Януковича і з вуст Манафорта. Зокрема, як розколювати країну за релігійною, мовною, територіальною ознакою, а також, як на цьому вигравати", – обурився народний депутат.

Централізовано розіслані з Києва плани дискредитації Тимошенко також мають багато спільного і з темниками для журналістів, які свого часу розробляв Віктор Медведчук, зауважив Соболєв. Він переконаний, що замість звітувати про свої "успіхи" або говорити, що не вдалося зробити, штабісти Банкової розробляють абсолютно іншу стратегію передвиборної кампанії.

"На жаль, тон дискусії, який задала Юлія Тимошенко через проведення відповідних форумів, через пропозиції змін до Конституції, бачення економічної, аграрної стратегії наші опоненти заміняють тими ж методами зразка Манафорта", – сказав він.

Заступник керівника "Батьківщини" також зауважив, що за всю історію незалежної України жоден кандидат у президенти і жоден штаб не вдавався до оббріхування дітей опонентів, як це зараз робить штаб Порошенка.

Сергій Соболєв звернувся особисто до чинного президента, який санкціонує весь цей бруд, із закликом провести хоча б раз за історію України кампанію, де буде здорова жива дискусія, буде можливість змагання економічних, соціальних, політичних ідей, а не змагання у кількості бруду, який виливають на своїх опонентів.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Сергій Соболєв звернувся особисто до чинного президента, який санкціонує весь цей бруд,

Юлька  заслужила  на  бруд  і  не  тільки  на  бруд.  Смішно  чути,  що  юльки  волають  про  порядність.  Саме  юльки  принесли  у  політику  цей  бруд  першими.  Які  "перли"  вони  придумували,  які  прізвиська  політикам  вони  надавали!

Тепер  хай  пожинають.

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Юлька  заслужила  на  бруд  і  не  тільки  на  бруд.  Смішно  чути,  що  юльки  волають  про  порядність.  Саме  юльки  принесли  у  політику  цей  бруд  першими.  Які  "перли"  вони  придумували,  які  прізвиська  політикам  вони  надавали!

Тепер  хай  пожинають.

+====================================================================+

Я навів конкретний приклад, а на здатні колишні дрищі, сучасні шоколадні потрошки?

Link to comment
Share on other sites

+====================================================================+

Я навів конкретний приклад, а на здатні колишні дрищі, сучасні шоколадні потрошки?

Вам  треба  приклад?  Згадайте  пісяя.  Перед  тим  ще  щось  було,  зараз  не  пригадаю.  бо  давненько  то  було.

Пам ятаю,  як  мене  тоді  це  шокувало. Я  не  могла  повірити, що  можна  так  опуститися.

Ваші  юльківські  дизлайки - це  як  бальзам  на  душу. :tu:

Link to comment
Share on other sites

:K

О, дак ти дятько сіті педрот з порохошобли!

:nose3:

 

Так тебе вже класифіували  отут http://uapolitics.com/topic/37068-o-porokhobotakh/?p=1074643, як педрота замаскованого.  Хоча, я набагато раніше про те  писав. Вас, "дєвочок по виклику" буває тут  періодично. Оті всякі хоніфлауери, ольготейлори, ашспенсери, джисміти  і іже з ними гадять в карму лише опонентам Гетьмана, і ніколи йому  :gigi:

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Так тебе вже класифіували  отут http://uapolitics.com/topic/37068-o-porokhobotakh/?p=1074643, як педрота замаскованого.  Хоча, я набагато раніше про те  писав. Вас, "дєвочок по виклику" буває тут  періодично. Оті всякі хоніфлауери, ольготейлори, джисміти  і іже з ними гадять в карму лише опонентам Гетьмана, і ніколи йому  :gigi:

діду, я думала ти вже спиш, час старпьорів прийшов спати, а ти ганяєш по гілках за мною і щось там каментіш,

а ну брись під крилишко...

а то надумав тут, старий лузер за молодичками бігать... :lol2:

 

я ніколи і не скривала, що гетьман поки без конкуренції, а ти хочей Неньку х?йлу віддати через толіка :(

 

все слідкуєш, слідкуєш, старий  ЧЛЄН ВЕЛКАЕСЕМ :K ...за толіком слідкуй, за його хатинкою з бережком...

 

 

та ти здурів, щоб я якісь посилання відкривала... :fp1:

 

ти ще не всіх гарнюнь-розумниць згадав, невдаха ти...

так погано про розумниць може писати лише лузер-невдаха. :K

 

можеш не відповідати...

 

і попри все... гарної ночі :D

:nose3:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

діду, я думала ти вже спиш, час старпьорів прийшов спати, а ти ганяєш по гілках за мною і щось там каментіш,

а ну брись під крилишко...

а то надумав тут, старий лузер за молодичками бігать... :lol2:

 

я ніколи і не скривала, що гетьман поки без конкуренції, а ти хочей Неньку х?йлу віддати через толіка :(

 

все слідкуєш, слідкуєш, старий  ЧЛЄН ВЕЛКАЕСЕМ :K ...за толіком слідкуй, за його хатинкою з бережком...

 

 

та ти здурів, щоб я якісь посилання відкривала... :fp1:

 

ти ще не всіх гарнюнь-розумниць згадав, невдаха ти...

так погано про розумниць може писати лише лузер-невдаха. :K

 

можеш не відповідати...

 

і попри все... гарної ночі :D

:nose3:

 

Що ти розкудахталася, як та переполохана курка з яйцем? Прискакала у мій топік, і мене ж звинувачує, що я за нею по форуму ганяюсь. Ну не нахабство?  Нафіга мені за тобою бігати, якщо у мене дружина твоїх років, а мо й молодша. А ще я в курсі, як старі репанки під молодух на форумах і у ФБ косять, сюсюкають, кокетують, компенсують те, чого їм бракує у реальному житті. А саме - відсутність чоловічої уваги до своєї персони  :D

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Вам  треба  приклад?  Згадайте  пісяя.  Перед  тим  ще  щось  було,  зараз  не  пригадаю.  бо  давненько  то  було.

Пам ятаю,  як  мене  тоді  це  шокувало. Я  не  могла  повірити, що  можна  так  опуститися.

Ваші  юльківські  дизлайки - це  як  бальзам  на  душу. :tu:

+=================================================================+

Ну, сумнівів і не було: брехня та наклепи - це головна зброя педропропагандонів!

Link to comment
Share on other sites

Що ти розкудахталася, як та переполохана курка з яйцем? Прискакала у мій топік, і мене ж звинувачує, що я за нею по форуму ганяюсь. Ну не нахабство?  Нафіга мені за тобою бігати, якщо у мене дружина твоїх років, а мо й молодша. А ще я в курсі, як старі репанки під молодух на форумах і у ФБ косять, сюсюкають, кокетують, компенсують те, чого їм бракує у реальному житті. А саме - відсутність чоловічої уваги до своєї персони  :D

ти ба як ти швидко... :consul:

ну я ж казала  :lol2:

ганявся , брехло... та ти ще й трус :lol2:

а при чому тут твоя жінка?

тут коментарі ЛИШЕ!!! :lol2: 

про чоловічу увагу ... :lol2:

лузер він і є лузер в усьому... :D

Link to comment
Share on other sites

ти ба як ти швидко... :consul:

ну я ж казала  :lol2:

ганявся , брехло... та ти ще й трус :lol2:

а при чому тут твоя жінка?

тут коментарі ЛИШЕ!!! :lol2: 

про чоловічу увагу ... :lol2:

лузер він і є лузер в усьому... :D

 

Та у тебе всі лузери, не тільки я. Все мужикі - сволочі, ага  :D

Link to comment
Share on other sites

Та у тебе всі лузери, не тільки я. Все мужикі - сволочі, ага  :D

а з чого це ти це взяв?

нічьо подобного... мужики не лузери... 

тільки виборочно...

наприклад, юльки --- то всі лузери, без виключення, вони же і ри*оанали...

а всі останні.... дуже дуже дуже рідко...

майже ні... так рідко...

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

а з чого це ти це взяв?

нічьо подобного... мужики не лузери...

тільки виборочно...

наприклад, юльки --- то всі лузери, без виключення, вони же і ри*оанали...

а всі останні.... дуже дуже дуже рідко...

майже ні... так рідко...

:nose3:

Назвать юльков регианалами, это высшая степень маразма. Старость не радость однако.
Link to comment
Share on other sites

Навіть і "аренду" не треба оформлювати.

09.09.18 10:39 Рассуждать о стоимости воды для оккупированного Крыма можно будет после выполнения Москвой двух условий, - Гримчак

censor_news_big3.jpg

Страна-агрессор Российская Федерация ни разу не просила официальный Киев возобновить поставки воды на оккупированный Крымский полуостров.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом в эфире телеканала Еспресо.TV заявил заместитель министра по вопросам временно оккупированных территорий Юрий Гримчак.
"Могу сказать официально. Первое, Российская Федерация, как страна-оккупант в Крыму, как страна-агрессор, не обращалась к Украине официально по вопросам представления воды. Второе, если есть такое желание, то сначала надо обратиться к Украине и признать факт оккупации Крыма. Без этого вообще не о чем говорить", - пояснил политик.
Только после выполнения Москвой этих двух условий, отметил он, можно рассуждать "сколько им будет стоить эта вода".

При этом ответственность за экологическое бедствие в Армянске, а также за полное уничтожение зеленого травяного покрова в Степном Крыму и другие техногенные катастрофы несет исключительно Кремль, добавил Грымчак.
Отметим, что после кислотных испарений на заводе "Крымский титан" Дмитрия Фирташа российские пропагандисты начали обвинять украинскую сторону в том, что произошло. Мол, именно из-за отсутствия воды, которую более не подают с материковой Украиной, и пересох резервуар с опасными химическими веществами.
Кроме того, восстановление водоснабжения в Крым является якобы одним из условий прекращения россиянами искусственной блокады Азовского моря.

 

Link to comment
Share on other sites

За блог на 24 каналі відбирають адвокатське посвідчення

 

https://24tv.ua/za_blog_na_24_kanali_vidbirayut_advokatske_posvidchennya_n1029022

 

Член Ради громадського контролю при НАБУ, член Громадської ради доброчесності, адвокат Роман Маселко заявив про те, що за критику влади у нього хочуть відібрати адвокатське посвідчення.

Про це сам Роман Маселко, який є автором відеоблогу "Правосуддя по-новому", повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Відпустив з-під варти вбивцю Гонгадзе: до Верховного Суду призначили "відомого" суддю

"20 вересня мені треба буде на засіданні Кваліфікаційно дисциплінарної комісії адвокатури Львівської області пояснювати:

- чому я критикую судову реформу у своєму відеоблозі на 24 каналі, який називається "Правосуддя по-новому";

- чому я підтримую суддю-викривача Ларису Гольник;

- чому я дав рекомендацію судді-викривачу Сергію Бондаренку;

- і вишенька на торті – чи я є таємним агентом НАБУ", – зазначив адвокат.

Він пояснив, що саме ці 4 пункти є основою нової скарги на нього як адвоката – його звинувачують у порушенні Правил адвокатської етики.

Маселко нагадав, що 24 травня Львівська Кваліфікаційно дисциплінарна комісія адвокатура (КДКА) вже винесла йому попередження за допис у Facebook, який був зовсім не пов’язаний з його адвокатською діяльністю.

Він зауважує, що нова скарга з'явилась через 5 днів з моменту винесення попереднього попередження.

Тобто розрахунок простий – показати, що я системно порушую етику адвоката і позбавити мене свідоцтва. Враховуючи, за що мені винесли попередження, стає зрозумілим – КДКА і особливо ВКДКА (Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури, – ред.) явно підігрує скаржникам і перспектива позбавлення свідоцтва цілком реальна,

– зазначає Маселко.

Адвокат переконаний, що ці атаки не мають на меті захистити адвокатську етику, а є одним з "напрямків широкомасштабної кампанії з переслідування активістів з метою змусити їх мовчати та покарати за активну громадську діяльність".

"Символічно, що ситуація виникла саме після внесення Президентом до ВРУ нового законопроекту "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", – зауважив Роман Маселко.

 

Link to comment
Share on other sites

Гримчак із Самоабайони Луца

 

Please wait.. Loading

Так  может и стрелял  кто его знает , третья сила  кто они ?    Куда делись винтовки Пашинского ?   Куда делись спиленные деверья и тротуарная плитка ? Кто дал команду спешно уничтожить важные вещественные доказательства??    По убийству нет срока давности а в нашем случае были  массовые убийства в центре столицы   а значит следующая власть вернется  к  расследованию всех обстоятельств гибели людей. 

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...