Перейти до змісту

Знову Юлю підставляють соратнічкі...


Citizen UA

Recommended Posts

Євро, алярм!

 

Юлія Тимошенко записала полум'яне звернення щодо підняття тарифів на газ. "Чому відбулося підняття цін на газ, а як наслідок – тарифів на тепло? - розгнівано питає Тимошенко - Тому що найкращі родовища України вже розібрані корумпованим оточенням Порошенка!" (00:50 сек).

 

Хмм... Можливо вона не знає, але партійці Тимошенко активно допомагають корумпованому оточенню Порошенка розбирати найкращі газові родовища.

 

Вчора Полтавська облрада віддала чотирьом сумнівним фірмам: "НадраСервіс Інвест", "Надра Ойл Груп", "Трендс Сістем" та "Вест Газ Плюс" дуже перспективні ділянки під видобуток газу. Без аукціонів.

Всі чотири фірми без офісів, без персоналу, прописані в місцях масової реєстрації. Фракція "Батьківщина" майже в повному складі підтримала всі чотири скандальні рішення. В кожному випадку проголосували десять з дванадцяти депутатів фракції. Голова фракції "Батьківщини" в облраді - Євген Холод особисто голосував "за" в усіх чотирьох випадках.

 

А на минулій сесії тимошенківці майже в повному складі підтримали ініціативу БПП віддати 10 родовищ російському ділку Фуксу, пов'язаному з оточенням Порошенка.

Я особисто говорив про цю ситуацію чотирьом народним депутатам від "Батьківщини": Igor LutsenkoАльона Шкрум, Сергій Власенко та куратору Полтавської обласної організації "Батьківщини" - Руслан Богдан. Результату - нуль.

 

Тому у мене прохання. 


Якщо ви будете поруч, а Тимошенко ще хоч раз скаже щось про оточення Порошенка, яке розкрадає надра, будь ласка, зробіть наступні кроки:

- Роздрукуйте результати голосування її фракції в Полтавській облраді
- Згорніть їх в трубочку
- Відгамсельте цю пані по макітрі, поки вона не припинить повторювати цей завчений текст, який не має жодного стосунку до її реальних вчинків. Дякую.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 

 


По-друге, навряд у найбільшій партії особисто лідер контролює депутатів місцевого рівня.

 

Так она и депутатов верховной рады никогда не контролировала, столько хлама сколько йуля затаскивала в парламент не затаскивал ни кто...

Link to comment
Share on other sites

По-перше, це Гнап. По-друге, навряд у найбільшій партії особисто лідер контролює депутатів місцевого рівня. По-третє -  :bayan:  :)

 

А чим тобі Гнап не догодив? По-друге, то вже стара пісня, що цар добрий, а боярє сволочі. А по-третє, якщо вона зараз їх не контролює, то як збирається контролювати завтра, після її імовірної перемоги на виборах? Коли ота пиздота обросте посадами у владі, і почне пиздити з потроєним ентузіазмом. 

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Так она и депутатов верховной рады никогда не контролировала, столько хлама сколько йуля затаскивала в парламент не затаскивал ни кто...

Проте тепер все більш-менш нормально.

 

А чим тобі Гнап не догодив? По-друге, то вже стара пісня, що цар добрий, а боярє сволочі. А по-третє, якщо вона зараз їх не контролює, то як збирається їх контролювати завтра, після її імовірної перемоги на виборах? Коли ота пиздота обросте посадами у владі, і почне пиздити з потроєним ентузіазмом. 

Бува від нього закиди на адресу Батьківщини конфліктують з реальністю.

В створеній за 27 років дупі з кадрами звісно великий напряг. Легше за все партійним мінорітаріям, де партія здебільшого на папері. І то вони без Балог ніяк не обходяться.

А щодо отщєпєнцев Батьківщини я вже висловився  http://uapolitics.com/topic/28994-est-vopros-pro-vse-eti-tarify/page-21?do=findComment&comment=1088697

Link to comment
Share on other sites

А щодо отщєпєнцев Батьківщини я вже висловився  http://uapolitics.com/topic/28994-est-vopros-pro-vse-eti-tarify/page-21?do=findComment&comment=1088697

 

Та шось к ногтю не дуже виходить у Юлі. Бо нахабно дерибанять далі. 

Link to comment
Share on other sites

Забагато в центру роботи. Я б на їх місті створив би якийсь спецназ по контролю периферії. Бо зараз усе лайно почнуть вивертати назовні конкуренти.

Link to comment
Share on other sites

Я вже казав мільйон разів - той, хто голосував за ригів, комуняк, социків, есдепеушників, хто противсіхуйствував від власного ідіотизму, повинні взагалі замазати рот гівном і не патякати всує. А що до особи бабці, то не шукайте в українському відхожому місці під назвою "політикум" ангелів, пророків і месій, бо там їх зроду не було, навчіться спочатку хоча б вибирати менше гівно. От в порівнянні з іншими реальними кандидатами бабця однозначно менше гівно.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Я вже казав мільйон разів - той, хто голосував за ригів, комуняк, социків, есдепеушників, хто противсіхуйствував від власного ідіотизму, повинні взагалі замазати рот гівном і не патякати всує. А що до особи бабці, то не шукайте в українському відхожому місці під назвою "політикум" ангелів, пророків і месій, бо там їх зроду не було, навчіться спочатку хоча б вибирати менше гівно. От в порівнянні з іншими реальними кандидатами бабця однозначно менше гівно.

 

Та нахуй таке навчання. Хто обирає менше гівно, той приречений стояти перед таким вибором довіку. А мнеше гівно все одно і далі залишатиметься гівном, а не перетвориться на перли 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та нахуй таке навчання. Хто обирає менше гівно, той приречений стояти перед таким вибором довіку. А мнеше гівно все одно і далі залишатиметься гівном, а не перетвориться на перли 

Тобто вчитися вперто не бажаєте? Тож чергові граблі то Ваше все.

Link to comment
Share on other sites

Тобто вчитися вперто не бажаєте? Тож чергові граблі то Ваше все.

 

Порпатися у лайні і обирати найменш смердюче? Ні, не бажаю. А про граблі, то не до мене, а до фанів Тимохи і Рошена

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Почекун месії?  Буває.... B-)

 

Навпаки. Для мене практика - критерій істини. Ми 27 років обирали серед сортів лайна, за деяким виключенням. Результат красномовний

Link to comment
Share on other sites

Навпаки. Для мене практика - критерій істини. Ми 27 років обирали серед сортів лайна, за деяким виключенням. Результат красномовний

Себе дурити - це не найкраща стратегія. Вибирали майже завжди, за виключенням хоружівського мудня у порівнянні з зеком, якраз найгіршого. От і закликаю другий раз в історії проголосувати за менше лайно, але, як бачу, граблева впертість може знову перемогти. Знову розпилення голосів на усіляких "нових, гарних і розумних" технічних кандидатів від влади і олігархів, і порося, яке набагато небезпечніше Зека, збереже свою і хуловську владу в Україні.

Link to comment
Share on other sites

Гіршого  лайна  ніж  Юлька  в  Україні  не  було  і  не  буде.  Якщо  комусь  захотілося  повернутися  до  Кацапстану,  то  можна  туди  виїхати,  а  не  тягнути  всю  країну  в  прірву.

Link to comment
Share on other sites

 

 

27 років обирали серед сортів лайна
Притому, здебільшого гірше. Бо так успішно нас вмовляла робити мафія. Вона і зараз вже артпідготовку здійснює - ТБ-простір окучений, лайномети надрочені.
Link to comment
Share on other sites

Себе дурити - це не найкраща стратегія. Вибирали майже завжди, за виключенням хоружівського мудня у порівнянні з зеком, якраз найгіршого. От і закликаю другий раз в історії проголосувати за менше лайно, але, як бачу, граблева впертість може знову перемогти. Знову розпилення голосів на усіляких "нових, гарних і розумних" технічних кандидатів від влади і олігархів, і порося, яке набагато небезпечніше Зека, збереже свою і хуловську владу в Україні.

 

Я написав вище за деяким виключенням. Були достойні кандидати, але совкові довбойоби все одно вибрали лайно. От те лайно тепер обирають і досі. Ти за Чорновола не голосував, чи що? Бо то вже три. І Лановий теж був непоганий варіант у порівнянні з КуЧмом. Чотири

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...