Перейти до змісту

Український завод почав виробляти патрони: фото і відео


vkhavr2

Recommended Posts

Вуйко умеет считать. Нет такого ресурса который выше системы. При покупке любого бульона мелкими партиями меньше ящика ты теряешь при любых раскладах. Только система на этом может заработать или спасти ликвидность. Частник в попадосе по-любому. Покупка драг металлов для себя а не на взятки - это такая дорогая плацебо игра. У каждого своя впрочем. Вероятность зашквара при котором это дело будет актуально меньше прилёта инопланетян. Кроме того патроны, консервы, навыки и план выживания должны быть по умолчанию. Это главное. Металлы где то во второй десятке по важности.Н

Не зрозумів. Ти вважаєш що треба довіряти урядам більше чим бульонам?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

В нас є система магазинів де типу Аlberta coin тощо.Подивись kitco.com.

Метали це як правильно пише вуйко частина можливого вкладення .Це не інвестмент а хедж на тотальний капут.Не більше 10 відсотків на це.Золото в 1/4 унції а срібло 1-10 унцій

Link to comment
Share on other sites

Тут розмова більш про золото як платіж в умовах краху фінсистеми .Тому потрібні малі номінали.

Укі до речі в Штатах є SIG Academy де власне тренують на їхніх пістолетах.Дуже хороша репутація

Link to comment
Share on other sites

 300 грамм серебра?  150 баксов. смеетесь зачем 

 

Якщо все впаде - баксами готівковими лише сраку підтерти а нулі в банку і для цього будуть негодні, а сріблом можна буде розплачуватись за все що завгодно. Ну і метали мають властивість підскакувати в ціні під час криз. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Коли був малим, задавав  питання, чому герої казок, коли добираються до скарбів, то набивають кармани і сумки мідними, срібними та золотими монетами.

Замість того, щоб наповнити їх тільки найдорожчим металом.  

Казки мудра річ, якщо в них вдумуватись. :)

Link to comment
Share on other sites

слитки серебра меньше 100 грамм не  продают. у нас по крайней мере  и маржа там ой. так что только монеты.  которые опять таки рентабельны только если все упадет.

Link to comment
Share on other sites

слитки серебра меньше 100 грамм не  продают. у нас по крайней мере  и маржа там ой. так что только монеты.  которые опять таки рентабельны только если все упадет.

Ну так будь-яка нормальна людина повинна бути готова, що колись щось може впасти. 

При тому що підстраховка не така вже й морочна річ. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

у меня 20К патронов. Мне должно хватить и на отбиться от шакалов и на обменный фонд. Это на первое время, а дальше...

Как в анекдоте про блондинку, что паковала стринги в рюкзак  на поход в горы.: Мама, если у меня будут стринги, то будет и палатка, и котелок и теплые ботинки.

Link to comment
Share on other sites

у меня 20К патронов. Мне должно хватить и на отбиться от шакалов и на обменный фонд. Это на первое время, а дальше...

Как в анекдоте про блондинку, что паковала стринги в рюкзак  на поход в горы.: Мама, если у меня будут стринги, то будет и палатка, и котелок и теплые ботинки.

 

Ти воювати зібрався чи виживати та рятувати сім'ю?

Link to comment
Share on other sites

Я получу шанс выжить. Потом налаживать новую жизнь. Без первого не будет второго. А у вас в Калифорнии нет шансов. Хипстеры сдохнут от тоски первыми. Остальных дорежут черные и мексы. Тех отстеляют организованные выживатели. А все начнется с грандиозного пожара который сожжёт инфраструктуру в том числе и системы подачи воды на поля. И все. И нет Калифорнии.
Link to comment
Share on other sites

Я получу шанс выжить. Потом налаживать новую жизнь. Без первого не будет второго. А у вас в Калифорнии нет шансов. Хипстеры сдохнут от тоски первыми. Остальных дорежут черные и мексы. Тех отстеляют организованные выживатели. А все начнется с грандиозного пожара который сожжёт инфраструктуру в том числе и системы подачи воды на поля. И все. И нет Калифорнии.

 

Я до Армян тулитимусь

А мекси християни.... З ними теж можна домовитись

Link to comment
Share on other sites

Укі якщо ти думаєш трохи преперством зайнятись то вода в першу чергу.Фльтр,таблетки знезаражуючі,в чому нести тримати. Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

В СРСР у всіх було жратви по підвалах,відключення світла і води було нормою ,суспільство було гомогенне.

 

Це не значить що на заході народ тупо самознищиться в містах.

Link to comment
Share on other sites

Укі я бачив що було в Торонто коли на 3дні світло відключили.Два тижні без електрики і з хати тільки в броніку і групою не менше 5

 

Я ж не кажу шо весело буде. Але на рахунок "вимре" - то перебільшення. Люди мають здібність самоорганізовуватись.

Link to comment
Share on other sites

Якщо не буде підвозу жратви і води то велике місто типу ЛА через місяць буде джунглі вперемішку з цвинтаром

 

Думаєш мешканці ЛА будуть тупо місяць чекати коли їх всих знищуть?

Link to comment
Share on other sites

Думаєш мешканці ЛА будуть тупо місяць чекати коли їх всих знищуть?

Самі себе порішать.  Місто буде схоже на використаний полігон для бомбардування. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Народ уже побежал из крупных городов, не дожидаясь песдеца. 


Торонто уже давно никуда не растет. 


______________________________


Нью-Йорк стремительно покидают представители среднего класса. Об этом пишет New York Post.


Как отмечается, «шокирующий исход» населения ярко показывают данные последней переписи населения. В среднем город теряет по 100 жителей каждый день — число уехавших сильно превышает число прибывающих. Связано это в том числе с повышением налогов, увеличением расходов на проживание и снижением зарплат из-за внедрения различных технологических решений.


Link to comment
Share on other sites

Самі себе порішать.  Місто буде схоже на використаний полігон для бомбардування. 

 

Ну так тут і мова про фактично бомбардування. Звичайно ніщо не буде виглядати гарно після дуумз дей, але на рахунок самознищення - то є повна маячня.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...