Перейти до змісту

Diversity


coolzak

Recommended Posts

, розказую мега треш. В нас в канторі є гендерні квоти. І, що характерно, баришень у нвс в департаменті мало. Зараз зробили покращення і об'єднали нас з сусідами. В результаті трохи посад скоротили, і пару баришень пішло. Отримали - дедлок. Треба взяти людей, але баришень нема кадидаток (про всяк випадок написав фемінітив, очкую пані Ділберт). Маємо незакриті вакансії і овертайми.
Link to comment
Share on other sites

мені про це казали чорні жінки: що від гендерних квот найбільше виграли білі жінки, а від diversity білі чоловіки геї

Link to comment
Share on other sites

А мне одна студентка в Универе заявила что я расист потому что на занятии сказал, что цвета кожи не замечаю при общении. Это говорит, самый ужасный вид расизма. 

Я ее спросил, это кто же ей эту идею подкинул. - Та профессор один. На классе по Гендер Стадиз:)

Link to comment
Share on other sites

Неважно в каком контексте это было сказано. Важно как это потом запомнили студенты. А запомнили именно так: белые  - расисты по-любому, если замечают твой черный цвет кожи или нет.

То что делают со студентами на соуушил стадиз называется Индоктринация. Им не дают факты, над которыми надо думать. Им выдают готовые концепции для того чтобы запоминать.

А концепции эти в данной области на 100% смесь нео-марксизма, белой дискриминации, мужененавистничества и критики Западной цивилизации.

Link to comment
Share on other sites

Неважно в каком контексте это было сказано. Важно как это потом запомнили студенты. А запомнили именно так: белые  - расисты по-любому, если замечают твой черный цвет кожи или нет.

То что делают со студентами на соуушил стадиз называется Индоктринация. Им не дают факты, над которыми надо думать. Им выдают готовые концепции для того чтобы запоминать.

А концепции эти в данной области на 100% смесь нео-марксизма, белой дискриминации, мужененавистничества и критики Западной цивилизации.

 

Їм думати хтось забороня?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Система. Тех кто не умеет, думать не учат. Тем кто умеет думать запрещают.

 

Я не розумію тебе. Любий поважаючий себе професор завжди цінує в студентах нестандартне мислення. Ніяка система не в змозі знищити в ньому такі пріоритети. Навіть совкова система з цим мала трабли..... 

Link to comment
Share on other sites

канадійка казала Канада більш расистська ніж США 

расизм не обговорюється на такому рівні як в США і більш прихований

 

правда?

 

Може і правда, але толку мало... Останнім часом так це питання занадто заполітизуване.... Істина та рішення нікого не цікавлять..... 

Link to comment
Share on other sites

Я не розумію тебе. Любий поважаючий себе професор завжди цінує в студентах нестандартне мислення. Ніяка система не в змозі знищити в ньому такі пріоритети. Навіть совкова система з цим мала трабли..... 

Ты видимо не учился за ЗАпаде, Особенно в Североамериканской системе, особенно на Соушиал СТадис. Там за инакомыслие до суицида доводят.

Link to comment
Share on other sites

Доречі був у мене зашквар пару років тому, була вакансія, був кандидат, я кажу треба брати, але начальство каже треба - poc. Для мене poc = proof of concept, я думав тестове завдання. Бугого! Взяли баришню, вже звільнилася, бідолашна.
Link to comment
Share on other sites

Ты видимо не учился за ЗАпаде, Особенно в Североамериканской системе, особенно на Соушиал СТадис. Там за инакомыслие до суицида доводят.

 

Я думаю чорт не такий страшний як його малюють. Просто дехто не здатен осягнути матеріал та комплекс проблем - від цього і страждає....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...