Перейти до змісту

Diversity


coolzak

Recommended Posts

 

 


Одна такая рядом с Канадской границей несколько месяцев болталась, пока в Оттаве шла дискуссия, пустить уже и обосрать политическую карму или дождаться пока дохнуть не начнут и впустить жестом человеколюбия и улучшить политическую карму.

Я так розумію шо запустили і вже всі при хатах?

Link to comment
Share on other sites

Тут у нас снова рутина повалила. 

В Сирии замес с применением тяжелого. Уже и Путин отчитался о победе раз пять и Трамп разик, а война дальше идет. 

В СОмали очередного министра подорвали. плюс 8 человек с ним к гуриям улетело. АЛь-ШАбаб живее всех живых.

В Индонезии мочилово. 6 трупов. 

Все - во славу религии мира. 

Link to comment
Share on other sites

Спасибо. Хорошее видео. Переживаю за Фейт. У нее судя по ролику, стресс, депресняк и анорексия. Ее пластические операции плохо сочетаются с резкой потерей веса. В остальном все правильно
Link to comment
Share on other sites

4 причини, чому центральні банки швидко купують золото

 

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=uk&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.com.ua&sl=en&sp=nmt4&tl=uk&u=http://www.alt-market.com/articles/3768-4-reasons-why-central-banks-are-rapidly-buying-gold&xid=17259,1500004,15700019,15700186,15700191,15700253,15700256,15700259&usg=ALkJrhjITigDEMEtHzl65X3EULvEdrZLqQ

 

======

коментар до статті:

 

 

Питання

написана канадською мовою, 23 травня 2019 року

 

Якщо я хочу придбати на ринку золото (чисте золото), і я живу в Канаді, що є найкращим підходом до купівлі ринкової вартості? Припускаючи, що я хочу зробити покупку на суму приблизно $ 5000.00 CAD.

 

 

0

Розповідайте реально про GOLD

написана золотом, 24 травня 2019 року

 

Перш за все, живіть у таких місцях, як ASIA або такі, де на кожному куті є золоті магазини, де ви платите готівкою, щоб купити / продати, без запису, просто поплескайте готівку на лічильник і виходьте зі своїм золотом, або падіння вашого золота, і вони зважують і платять готівкою, а загальні втрати на купівлю / продаж близькі за малі бари.

 

Влада фактично заохочує володіння GOLD в Азії.

 

Купівля GOLD i на заході є повною відсутністю сенсу, якщо ви не можете купити "чорний ринок", зустрічаючись з кимось у громадських місцях і сплачуючи їм складну готівку, просто переконайтеся, що ваша покупка від когось знає, що хтось знає.

 

Немає сенсу говорити про папір-золото або будь-який з похідних, вони не золото.

 

WRT на питання про $ 5k CAD, я б нагадав, що тільки 3 невеликих кленових листа, просто прості кишенькові зміни. Я був би впевнений, що якийсь банк-магазин у Ванкувері матиме стіл, де хтось купував / продавав допінг для золота / готівки. Знову ж таки, його варто вивішувати і дізнаватися, де здійснюються торгівлі.

 

У підсумку більшість азіатських сімей історично тримали 2-3 унції (ваші 5 тисяч доларів) на руках для всіх сімей або історії, ця невелика кількість дозволяє людям швидко збиратися і перезапускати своє життя в міру необхідності.

 

Проблема в США або Заході, звичайно, не стільки купівля, але якщо SHTF як, чорт візьми, ви продаєте, що GOLD? Де ваше місце зустрічі громадськості, щоб повернутися назад Готівка для продовольства, палива, та куль ?? Це повертається до вашої мети, якщо GOLD є інвестицією? Чи це рятівник? Для життя краще мати мішок срібла, який можна продавати за дрібницю.

 

Знову ж таки, GOLD завжди був механізмом «стартування», не розраховуйте на ліквідацію вашого золота, поки зйомка ще гаряча.

 

Навіть у західній його мудрий рада для людини, щоб завжди мати 5% від його чистої вартості в твердому золоті, якщо крах fiat, ви будете раді, що ви купили страхування.

 

Поїздка до HK або Сінгапуру, прийняти відпустку, купити GOLD сказати менше, ніж $ 10k, і просто кинути його фанний пакет, не потрібно турбуватися, якщо ваш не несе більше $ 10k назад до USSA. Просто переконайтеся, що його COIN або ювелірні вироби в тих випадках, коли деякі країни азіатської країни не дозволяють експортувати "бари", я віддаю перевагу самому маленькому бару, тому що ви не платите втрати при покупці / продажу, коли ви продаєте не для ювелірних виробів, для ювелірних виробів або COIN Золото можна очікувати втрати 10% до дилера. Але взагалі на виході невелика кількість барів не буде схоплене, і при в'їзді в США не хвилюйтеся так довго, якщо ви будете перевозити менше $ 10k. Подорожуйте часто

 

Звичайно, ви також можете «орендувати» золото в Сінгапурі, або зберігати його, але я думаю, що людина, яка сказала: «Ви не тримаєте її, ви не володієте нею», була права в перший раз.

 

Нарешті, DONT коли-небудь говорити кому-небудь ви отримали золото, а не собака, кішка, дружина, діти або кола-ривок приятеля. Ця остання порада є, мабуть, найголовнішою причиною того, що люди втрачають своє золото, вони не можуть тримати рот закритим.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Взрыв прогремел в центре французского города Лион (административный центр региона Овернь — Рона — Альпы). Об этом сообщает BFM TV.


По его информации, инцидент произошел на улице неподалеку от площади Белькур. Указывается, что семь человек пострадали, в том числе ребенок. Чем именно вызван взрыв, пока точно неясно.


В то же время Le Parisien отмечает, что пострадали шесть человек. Двое из них серьезно ранены.


По непроверенной информации, сдетонировать могло небольшое взрывное устройство в свертке возле булочной на улице Виктора Гюго, пишет La Plume Libre на своей странице в TwitterОтмечается, что оно могло быть начинено гвоздями, шурупами и болтами.


В настоящее время район оцепили. На месте работают саперы и полицейские.


Принимаем ставки. Желтые жилетки или Аллахакбары?

Link to comment
Share on other sites

Это в принципе, все что людям надо знать про дайверсити.

 

 

1454 год, София, Константинополь

1528830_original.jpg

Поедете в Грецию, узнаете сколько лиц отбили у древнегреческих скульптур христиане когда они уговорили греков перейти в их секту :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Я больше скажу. большое количество католических церквей  в Испании - переделанные в церкви мечети. 

Я сейчас не про плохих муслимов. Я про миф о дайверсити.

Link to comment
Share on other sites

Тяжело понять такие «толстые» намеки.

В той же Турции и на ближнем Востоке до недавнего времени спокойно жили по соседству мусульмане с христианами без всякого «дайверсити»

А какое отношение та картинка имеет к дайверсити в Сев Америке вообще понять невозможно :fp1:

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

До недавнего времени? Мирно? Да вы верно плохо знаете историю христианства на ближнем востоке и в Африке. Впрочем, " дума - не место для дискуссий".

Пысы. Я тоже понятия не имею причем моя картинка к Северной Америке.

Link to comment
Share on other sites

До недавнего времени? Мирно? Да вы верно плохо знаете историю христианства на ближнем востоке и в Африке. Впрочем, " дума - не место для дискуссий".

Пысы. Я тоже понятия не имею причем моя картинка к Северной Америке.

Не, таки дженерейшен гэп сказывается.

Молодзежь понятия не имеет о Конституции Ливана, правительстве Саддама Хусейна, светском Иране, той же светской Турции.

Действительно «дума не место для дискуссии» :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Пацаны. Вынимайте головы из задниц и начинайте интересоваться, что в мире творится. Похоже вам очень уютно в заповедном мире ваших снов.

 

Ну так треба робити ці сни реальністю .... Чи руки чешуться повоювати? 

Link to comment
Share on other sites

Пацаны. Вынимайте головы из задниц и начинайте интересоваться, что в мире творится. Похоже вам очень уютно в заповедном мире ваших снов.

И какое отношение к тому что в мире сейчас творится имеет та картинка 15 столетия?

Link to comment
Share on other sites

Люди вчаться жити в мультикультурному середовищі та використовувати відмінності позитивно для розвитку.... Який смисл повертатись у середньовіччя

кацапи пробували мультикульти називалось комунізм але на виході отримали кацапів.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...