Перейти до змісту

Канадська демократія


coolzak

Recommended Posts

Вачета нет. второй раз в истории Канады премьером стал чувак за которого голосовало меньше людей чем за проигравшего кандидата. Отрыжка демократии.

Link to comment
Share on other sites

Звучит грозно, но я не знаю каким законами эти действия регламентированы. Потому своего мнения не имею. Похоже на квебекский блеф только в Альбертском исполнении
Link to comment
Share on other sites

В віторок буде зустріч в райдінгс,піду подивлюсь.Шанси референдуму до кінця літа десь 75 відсотків,якщо нічогь не вийде то буду в Штати перебиратись.Днька одна вже в січні їде
Link to comment
Share on other sites

Просто якщо оцінювати реалістично ще 4 роки Джастіна добють Альберту і взагалі нафтову галузь .Без них економіка піде в рецесію,В Калгарі напевно почне падати населення бо не буде роботи і люди почнуть тікати.Хати впадуть в ціні ітд.В Торонто їхати западло,Америка виглядає як логічний напрямок
Link to comment
Share on other sites

Так через 5 років в штатах оберуть ще більшого мудака ніж Трамп і шо далі? Після кожних виборів валити?

в Штатів досить сильні уряди окремих штатів.Якщо осісти Монтана,Оклахома,Дакота то не так страшно

PS.а поки що забацав 20 півлітрових банок тушонки

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

Просто в Штатах є ще наразі перша і друга поправка.Кріпаки не розуміють звязок між якістю життя і ними але в довгостроковому плані життя розставить все на свої місця.
Link to comment
Share on other sites

STRATHMORE, AB: Wheatland County in southern Alberta passed a resolution on Tuesday demanding changes in confederation – that if rejected by Ottawa – would trigger a referendum on Alberta’s independence.

The resolution, by Jason Wilson, a councillor in Wheatland County, was passed unanimously and will now be sent to municipalities and cities across Alberta for their input.

The motion calls for the province’s withdrawal from the Canada Pension Plan, a start to collecting it’s own income tax, the end of equalization payments, Senate reform, replacing the RCMP and better control over immigration into Alberta.

Wilson’s resolution says if those issues aren’t dealt with then a referendum on independence would be held Oct. 18, 2021.

“We can’t silence debate. I’m not a separatist. I’m an Albertan and I want to fix confederation,” Wilson said at the council meeting near Strathmore Tuesday.


https://westernstandardonline.com/2019/11/alberta-county-calls-for-independence-referendum/

Link to comment
Share on other sites

Вуйко,ходив я на два збіговиська сепаратистів.Одне було Wexit парті раллі (1600 людей),інше таунхол про сепарацію організований Ребел медіа.Другий був 15 дол вхід ,500 чоловік .Обидва рази зал повний.Публіка різна.Перший в основному блю коллар.Емоційно але неконкретно.Другий більш дискусія про те як робити і що робити.більш інтелектуально .Публіка більше міддл клас
Link to comment
Share on other sites

Мені подобається динаміка того, що відбувається, але це усе вигляда як клюб хвантазерів-дрочерів. Тут ціла держава з усією сформованою інфраструктурою та історичним підгрунтям вже який рік не може від Євросоюзу відщепитись. У вас мова їде про фактичне формування нової держави. Це вже не для блу колларів забавка. 

Link to comment
Share on other sites

Сепаратизм тут існує десятиліттями.Серед провінційної політеліти вже давно працюють над концепцією.До речі на другому збіговиську якраз говорили про Брексіт як приклад того що бажання елітне не співпадають з бажанням манюпасв.Тут є таке що багато консервативних політиків з СРС можуть рухатись в цьому напрямку якщо зрозуміють що їм більше не світить більшість

І приклад Британії як того дна де ми будемо без сепарації дуже яскравий

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...