Перейти до змісту

Росія хоче прибрати Порошенка і отримати інший парламент – розвідка США


hilook

Recommended Posts

Справа в тому, що цей шанс продуктивно і усе краще працює, примножуючи товарообіг нашої мафії з хуйлом.

який товарообіг, тупеньке? Експорт до РФ весь час падає

Бо РФ блокує йому доступ до свого ринку, щоб поставити Україну у важке економічне становище

Імпорт з РФ до України та експорт транспортних послуг ( труба) дійсно збільшується. Бо по суті це реекспорт до ЄС. Це не для якоїсь вашої мафії потрібно- це для України потрібно. Тому йде війна за заборону Північного Потоку-2, щоб зберегти експорт послуг в районі 2 млрд. бакс

Link to comment
Share on other sites

Так і є

Пора банити всю цю ю- та зе- нечисть на форумі. Бо їх тут щось забагато розвелось

Юльків вдвічі більше ніж потрошків. Хоч всрися, але  цим ти та інші потрошки разом з дрищами нічого не зроблять. А такий галас роблять всюди бо закінчується їх час. Ось потрошки і почали з "Першого суспільного" - мало пропагандонив педру!

Link to comment
Share on other sites

Сергей Нарышкин: нужно объединиться и помочь Порошенко восстановить мир

...

"Сегодня нам всем надо консолидироваться, чтобы помочь

президенту Порошенко и народу Украины. Я повторяю: помочь

президенту Порошенко и народу Украины восстановить мир и

правопорядок", — настаивает Сергей Нарышкин...

 

https://www.vesti.ru/doc.html?id=1741668

я б не назвав це непоганою спробою. Бо це явна спецоперація, ольгинцю. Ви там домовляєтесь, що кому казати

Виродку тупоголові

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Юльків вдвічі більше ніж потрошків. Хоч всрися, але  цим ти та інші потрошки разом з дрищами нічого не зроблять. А такий галас роблять всюди бо закінчується їх час. Ось потрошки і почали з "Першого суспільного" - мало пропагандонив педру!

це тут вас більше. Бо Фома та інші модери дозволяють дихати тупінським тролям. На СУПі вас практично немає. Там є лише один жульок, над яким усі сміються. Та купа добре законспірованих москалів, які проявляють себе лише в обговоренні порівняльної сили ЗСУ та ЗС РФ , а також у можливості створенні Україною ЯЗ

Лише в цій темі. В усіх інших вони- патріоти, що проти популізму жулі та зелі

Link to comment
Share on other sites

 


Виродку тупоголові

Вони всерйоз чекають "рускага міра", і думають, що вони їм  віддячать за зраду, та піднімуть на рівень справжніх "імперських наці".

А того не відають, що той хто має зв`язки, або проживав в Україні вже під підозрою, вже "нєдочеловек" з точки зору кацапів.  

Link to comment
Share on other sites

я б не назвав це непоганою спробою. Бо це явна спецоперація, ольгинцю. Ви там домовляєтесь, що кому казати

Виродку тупоголові

гандон дырявый, ты случаем не прихуел?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Я  не  помилився  .  Дійсно  рошенівські  є  ворогами  громадянського  суспільства  в  Україні  .

 

Як  у  хуйла  -  вірите  треба  лише  кремлю ,  а   тут -  лише  порохоботам  й  мінстецю .

 

Яка  блять ганьба  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Я  не  помилився  .  Дійсно  рошенівські  є  ворогами  громадянського  суспільства  в  Україні  .

 

Як  у  хуйла  -  вірите  треба  лише  кремлю ,  а   тут -  лише  порохоботам  й  мінстецю .

 

Яка  блять ганьба  

Неправильно. Вірити можна ще й людям. Мені, наприклад. "Порохоботам" і "мінстецю" ( до речі, якщо вже ти, зомбі, хотіло про громадянське суспільство та правду, то мусило уникати , хоча б у цьому реченні, де ти претендуєш бути білим та пухнастим, явно виражених пропагандонських штампів, як то дерогативи "порохоботи" та "мінстець" ... але через твою тупість тобі це не зрозуміти), якщо розуміти під останніми людей, хто одержує зарплатню за свої слова, якраз вірити не обов'язково. Тобто за можливості перевіряти. Хоча це й не завжди має сенс- будь-яка пропаганда розрахована на поширення серед масових приймачів інформації й дезінформації, тому будь-яка система завжди переможе. Якщо проти неї не стоїть інша система. В даному разі- російська, медіамагнатів типу Коломойського тощо

Людей, які в стані протистояти будь-якій пропаганді, насправді дуже мало. Порядку 2-3 %. Ну, нехай дотягнемо до 5%... Але на даний момент це дуже велике перебільшення та поблажливість до роду людського

Link to comment
Share on other sites

Неправильно. Вірити можна ще й людям. Мені, наприклад. "Порохоботам" і "мінстецю" ( до речі, якщо вже ти, зомбі, хотіло про громадянське суспільство та правду, то мусило уникати , хоча б у цьому реченні, де ти претендуєш бути білим та пухнастим, явно виражених пропагандонських штампів, як то дерогативи "порохоботи" та "мінстець" ... але через твою тупість тобі це не зрозуміти), якщо розуміти під останніми людей, хто одержує зарплатню за свої слова, якраз вірити не обов'язково. Тобто за можливості перевіряти. Хоча це й не завжди має сенс- будь-яка пропаганда розрахована на поширення серед масових приймачів інформації й дезінформації, тому будь-яка система завжди переможе. Якщо проти неї не стоїть інша система. В даному разі- російська, медіамагнатів типу Коломойського тощо

Людей, які в стані протистояти будь-якій пропаганді, насправді дуже мало. Порядку 2-3 %. Ну, нехай дотягнемо до 5%... Але на даний момент це дуже велике перебільшення та поблажливість до роду людського

 

  отож ,  ви  компанією  хочете  мати  покірних  зомбі  ,  таких  як  під  хуйлом    . Але  ти забув  ,  тут  не  ваша   родіна  ,  це  Україна  діду  ,  і  вас  комуняк  скоро  зовсім  не  буде  ,  природнім  шляхом 

Link to comment
Share on other sites

МОСКВА, 16 декабря. /ТАСС/.

Президент Петр Порошенко - лучший шанс, который в настоящее время есть у Украины. Об этом заявил министр иностранных дел России Сергей Лавров в интервью телеканалу France 24.

 

https://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/1651139

Лавров: Порошенко - лучший шанс, который в настоящее время есть у Украины

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

А чому усе таке несвіже? У 2014 році вони й мали так казати, щоб приспати пильність перед Дебальцевим. Арестович розказував, що саме після Мінську-2 у 2015 році Порошенко повернувся зовсім іншою людиною та почав віддавати команди армії на ураження

Link to comment
Share on other sites

  отож ,  ви  компанією  хочете  мати  покірних  зомбі  ,  таких  як  під  хуйлом    . Але  ти забув  ,  тут  не  ваша   родіна  ,  це  Україна  діду  ,  і  вас  комуняк  скоро  зовсім  не  буде  ,  природнім  шляхом 

Лікуйся, зомбі

До речі, ти майже в точності процитував мої слова. Десь, напевно, після Помаранчевої Революції

Link to comment
Share on other sites

Пам'ятаю інтерв'ю Коломойському, де він висловив майже таку ж херню-  в сенсі що Порох хоче забрати в нього 1+1 , але в нього нічого не вийде...

Якби Порох цього хотів, він би давно забрав

Link to comment
Share on other sites

Лікуйся, зомбі

До речі, ти майже в точності процитував мої слова. Десь, напевно, після Помаранчевої Революції

 

 шо  діду  ,  вже  на  танках  не   приїдеш ?  А шо такоє ?  Санітари  забрали ?

Link to comment
Share on other sites

Разве Задорнов не прав на счет америки?  Мы все братья - Зеленский и Задорнов наши кумиры

Кацапе, якщо ми вам і були брати, то до того, як ви ґрунтовно зомбанулись у 2014 році. Після чого вже генетичне походження втратило свій сакральний сенс ( стало неважливим )

Link to comment
Share on other sites

 шо  діду  ,  вже  на  танках  не   приїдеш ?  А шо такоє ?  Санітари  забрали ?

який я тобі діду, дебіле? Тобі 44 роки. Люди поки що стільки не живуть, щоб хтось міг бути твоїм дідом

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...