Перейти до змісту

Слухи с Десятинной


jamesb

Recommended Posts

Это логично. Высокий рейтинг был, пока он ассоциировался со слугой народа. А как выплили офшоры и ренжроверы с охраной, так рейтинг просто обязан был упасть.

Хоч Зєля і нове обличчя в політиці, але вже має в народі реально високі рейтинги від свого кварталу. Замало часу минуло задля такої негативної зміни. Тим більш, за нього топлять найрейтинговіші плюси. Яким, власне, рейтинг зробив і квартал в значній мірі.

Офшори і рейнджровери це дрібниці для нашої залитої по самі вуха брехливим брудом публіки. От що реально бентежить, так це ідеї Вови сідати за стіл перемовин з хуйлом. На підставі цілком адекватної картини світу, яка змальована в фільмах Слуга народу, я очікував від нього більше реалізму, ніж він таким чином показав. Виявилося, що колективний Зеленський трохи розумніший від нього самого.

Link to comment
Share on other sites

То, что он несет в прямом эфире - даже для нашей Шпильки недосягаемый уровень онолитеги.

Це якийсь  перл  логіки.   :shuffle:  Таке  велике  бажання  обсмарувати  і  принизити  противника,  що  і  сам  взяв  і  вкакався.  Мисля  зайшла  одна  за  другу.

 

Так  при  нагоді:  особи  чоловічої  статі,  які  себе  так  примітивно  ведуть  щодо  жінок,  ні на  що  не  здатні - то  не  чоловіки,  то  просто  штани.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Це якийсь  перл  логіки.   :shuffle:  Таке  велике  бажання  обсмарувати  і  принизити  противника,  що  і  сам  взяв  і  вкакався.

Є  така  галицька  приповідка:  Ой

 

Шановна, логіка то не ваша чеснота  :gigi:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Отсутствие админресурса.

Та  Юлька  сама  хвалилася,  що  у  неї  вся  місцева  влада.  Що  вана  повигравала  усі  місцеві  вибари. 

Та  й  за  бабло  пуйлівське  нємєряне  можна  купити  весь  "адмінресурс"  противника.

У  Юльки  розроблена  ще  та  система  фальсифікування.  Вонв  не  з  тих,  хто  веде  боротьбу  в  білих  рукавичках.  А  вереск  про  фальсифікації  буде  дуже  гучний,  щоб  ніхто  і  не сумнівався.

Link to comment
Share on other sites

Шановна, логіка то не ваша чеснота  :gigi:

Ну,  ще  що?  Ще  опустіться.  Видно  нема  краю. Хамство  від  вас  щодо  Хоні,  мене -  то  значить,  що  логічних  аргументів  нема,  тому  бруд  і  лайно  поперед  себе. 

Але  то  не  візьме,  не  діє.  Бо  ви  не  того  рівня,  щоб  перенйнятися.

Як  там  до  речі  Толік-матолик,  вийшов  вже  з  МП?  Підкажіть  йому,  що  то  було  би  логічніше.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Ну,  ще  що?  Ще  опустіться.  Видно  нема  краю. Хамство  від  вас  щодо  Хоні,  мене -  то  значить,  що  логічних  аргументів  нема,  тому  бруд  і  лайно  поперед  себе. 

Але  то  не  візьме,  не  діє.  Бо  ви  не  того  рівня,  щоб  перенйнятися.

Як  там  до  речі  Толік-матолик,  вийшов  вже  з  МП?  Підкажіть  йому,  що  то  було  би  логічніше.

 

Не псіхуйте. Прийміть то, як данність

Link to comment
Share on other sites

Не псіхуйте. Прийміть то, як данність

Мені  звісно  вести  розмову  на  таку  тему  неприємно,  хоч  розумію,  з ким  маю  справу.  Це  ж  походить  від  того  від  того  кацапського  - "все  бабы  дуры".  Тому  мені  не  дивно.  Українці  так  себе  не  ведуть.

Якщо  по  суті.  Можливо  ми  з  вами  говоримо  про  різні  логіки.  Я  ж  не  знаю,  чи  ви  вивчали  коли-небудь  курс  математичної  логіки,  яку  я  н-д  застосовувала  в  практиці  15  років. 

Та  й  подальші  мої  керівні  посади  були  з  логікою  пов'язані.  І  ця  сама  логіка  підсказала  мені,  що  навіть  на  пенсії  опускатися  до  низькопробних  речей  заради  доходу  не  варто.  Хай  краще  скромніше,  але  без  маніпуляцій  совістю. 

Тому  ботом  я  не  стала  і  не  стану.

Така  моя  логіка.  А  яка  ваша?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Математична логіка до політики ніяким боком

Що  стосується  політики,  то  моя  логіка  гранично  проста:  я  хочу  лише,  щоб  збереглася  незалежною  Україна  і  щоб  пропуйлівські  сили  не  прийшли  до  влади.  Я розумію,  що  тут  ми  йдемо  з  вами  врозріз.  Тому  і  "логіка"  різна. 

Link to comment
Share on other sites

Хоч Зєля і нове обличчя в політиці, але вже має в народі реально високі рейтинги від свого кварталу. Замало часу минуло задля такої негативної зміни. Тим більш, за нього топлять найрейтинговіші плюси. Яким, власне, рейтинг зробив і квартал в значній мірі.

Офшори і рейнджровери це дрібниці для нашої залитої по самі вуха брехливим брудом публіки. От що реально бентежить, так це ідеї Вови сідати за стіл перемовин з хуйлом. На підставі цілком адекватної картини світу, яка змальована в фільмах Слуга народу, я очікував від нього більше реалізму, ніж він таким чином показав. Виявилося, що колективний Зеленський трохи розумніший від нього самого.

Те кому Вова понравился в качестве президента, довольно чувствительны к различным офшорам. Фанаты Квартала, не обязательно спят и видят Вову на табуретке. Как ни крути, а рано или поздно придется договариваться. Вова просто не побоялся это озвучить. Увы, Россия от нас никуда не уплывет. По крайней мере сама. А воевать у нас нет ресурса.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Фанаты Квартала, не обязательно спят и видят Вову на табуретке. Как ни крути, а рано или поздно придется договариваться. Вова просто не побоялся это озвучить. Увы, Россия от нас никуда не уплывет. По крайней мере сама. А воевать у нас нет ресурса.
З деякими обмовками я фан. Принаймні на постсовку це унікальне за якістю і кількістю явище. Але. Просто сідати тет-а-тет з хуйлом за стіл перемовин з нашими теперішніми козирями це шалено недалекоглядна пропозиція.

А закордонній дипломатії ще оце цікаво було подивитися, мабуть.  B-)​ 

Link to comment
Share on other sites

З деякими обмовками я фан. Принаймні на постсовку це унікальне за якістю і кількістю явище. Але. Просто сідати тет-а-тет з хуйлом за стіл перемовин з нашими теперішніми козирями це шалено недалекоглядна пропозиція.

А закордонній дипломатії ще оце цікаво було подивитися, мабуть. B-)

https://www.youtube.com/watch?v=BBkVme1KW1E

Вести с ним переговоры, не обязательно означает соглашаться на все условия. Не обязательно, что вообще будет какое-то решения. Тот же Петяпутина полтора часа за закрытыми дверями договаривался и не до чего толком не договорился. Змінено користувачем shurken
Link to comment
Share on other sites

Оскільки хуйлові нічого окрім повністю вассальної України від нас непотрібно - з Кримом за дужками, а козирів в нас немає, такі переговори не мають сенсу. Сенс в переговорах вочевидь позбавлених сенсу? Будь-які завізовані хуйлом домовленості виявляться нашим програшем у підсумку.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...