Перейти до змісту

РЕЙТИНГ


honey flower

Recommended Posts

 

 


Я про зміну настроїв давно талдичив http://uapolitics.co...dpost&p=1044603

Про  те,  що  ви  талдичите -  нікому  не  цікаво.  А  от  як  ваша  мамка  завалила  вступ  до  НАТО,  то  усі  пам ятаємо.

Порошенко  достатньо  розумний, щоб  знати,  що  на  часі,  а  що - ні.

Не вам  з  ним  тягатися.

 

 


І тут чіткі паралелі з 2004 роком, коли дрищ витягав з канави декласованого овоча з його партією. Чому так? Бо мафії завжди треба забезпечувати спадкоємність влади між своїми.

Ющенко "витягав"  Януковича,  щоб  примирити  країну,  бо  відтерміновував  російську  агресію.  Дуже  правильно  зробив.

Бо  за  цей  час  сформувався  новий  українець  і  вистояв  на  Майдані  і  тримає  оборону  далі.

Але  контрі  треба  інакше,  тому  вой.

Link to comment
Share on other sites

С такими темпами, ещё один срок Петипутиной и Украина станет если не федеральным округом, то Беларусью точно.

Ну,  а  тут  всьо  як  завжди - з  точністю  до  навпаки.

Біле  -  то  чорне,  а  чорне -  то  біле.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Ющенко "витягав"  Януковича,  щоб  примирити  країну,  бо  відтерміновував  російську  агресію.  Дуже  правильно  зробив.

Бо  за  цей  час  сформувався  новий  українець  і  вистояв  на  Майдані  і  тримає  оборону  далі.

Але  контрі  треба  інакше,  тому  вой.

 

А хто тоді стояв на Майдані у 2004му? Вихованці Кучма? Бабця знову марить  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Хто  працює,  той  і їсть,  а  тим  більше  зараз,  коли  ніхто  нікому  не  заважає  заробляти  гроші.

Але  як  у  когось  нема  клепки  і  голові,  або  давно  втратив,  то  хто  йому  винен? 

Якщо  ви  зубожілі,  то  виключно  через  себе  самого.

 

Більша половина населення України сидить на субсидіях, а пані шпілька марить по зубожилих, які не здатні заробити собі на прожиття. Так сходіть до собесу, та скажіть їм це у вічі. А потім  розкажете тут про те, що почуєте від них у відповідь

 

У листопаді в Україні вдвічі зросла кількість користувачів субсидій, які відшкодовують оплату житлово-комунальних послуг.

 

Про це повідомляє Державна служба статистики.

У листопаді 2018 року субсидії отримували 3,349 мільйонів сімей. У жовтні ця цифра становила 1,497 мільйонів родин.

Link to comment
Share on other sites

По моему, это одна и та же тенденция (тенденция к росту числа симпатизирующих России и к падению рейтинга Шоколадника) .

 

Шоколадник построил свою предвыборную кампанию на борьбе против России - армия (чтобы воевать против России), вера (создать независимую от России украинскую церковь), мова (бороться с русским языком) и т.д.

 

Но, по природной своей глупости, Шоколадник предварительно не выяснил - а хотят ли этого граждане Украины в своем большинстве?

 

Вот и получается теперь, что "в Украине количество симпатизирующих России растет", а Шоколадник со своей "армией, верой, мовой" сидит в ****.

Навпаки, петро-геть-від-москви цілком усвідомлено вів справу до повернення прокоцапських настроїв українців. На тлі економічної дупи і системної корупції це природне явище. Повернення до російського протекторату є метою нашої олігархічної системи. Це єдиний шлях її процвітання. Так що план озвучений восени Сонєй Кошкіною хоч тушкой, хоч чучєлом успішно реалізується. Суспільна думка лохторату успішно трансформується. Залишилося тільки зберегти соєвого зрадника на табуретці, і восени матимемо "протистояння" "прозахідного" президента з прохуйловською зРадою. Пам'ятаєте голосування за амністію оркам і особливий статус лугандонії? Уся діяльність Порошенка була спрямована на те, щоб більшість українців кінець кінцем на це погодилася.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

як  ваша  мамка  завалила  вступ  до  НАТО,  то  усі  пам ятаємо

 

От же ж невтомні!   :) http://uapolitics.com/topic/32319-timoshenko-proponuє-referendum-pro-vstup-u-nato/page-2#entry890496

Це посилання лише на моє останнє цитування цього повідомлення. До того було ще разів 5 з 2014 року.

 

01.04.08 19:57 Тимошенко: отказ от присоединения к ПДЧ приведет к самоизоляции Украины

 

Такое мнение высказала премьер-министр Украины Юлия Тимошенко сегодня на пресс-конференции в Кабинете Министров.

 

"Очень много абсолютно необоснованной политической суеты и истерии происходит вокруг того, что Украина может присоединиться к ПДЧ. Я хочу всем, кто устраивает такие истерии, сказать: присоединение Украины к ПДЧ - это не вступление страны в НАТО. Это форма усиленного сотрудничества, которую сегодня имеют многие страны в мире", - сказала Тимошенко.

По ее мнению, в дискуссиях вокруг присоединения Украины к ПДЧ необходимо обращать внимание на эффективность этого шага. "Если Украина будет самоизолироваться от такого сотрудничества, то Украина останется за пределами мировых процессов", - добавила она.

Тимошенко также сообщила, что сегодня в ходе встречи с Президентом США Джорджем Бушем обсуждались шаги для того, чтобы Украина получила возможность выполнять ПДЧ.

"Мы все сегодня надеемся на то, что решение в Бухаресте будет позитивным. Но для того, чтобы Украина приняла решение о вступлении в НАТО, это, очевидно, будет проведен всеукраинский референдум, и политики будут действовать в полной гармонии с обществом", - отметила она.

"Все, кто сегодня на этой теме акцентирует, не до конца понимают процессы, которые сейчас происходят. Украина больше не будет оставаться на обочине геополитических процессов. Украина больше не будет формировать свою политику как сателлит отдельных государств", - подчеркнула премьер-министр Украины.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Пам'ятаєте голосування за амністію оркам...? 

 

Это про ту амнистию, когда "после победы Майдана" убийц на свободу выпустили - https://www.pravda.com.ua/rus/news/2014/02/27/7016470/.?

 

Типа, можно было, например, милиционеров во время Майдана в Херсоне резать (см. п. 23 в списке амнистированных).

 

Или п. 9 - человек в полном соответствии с законами Украины был осужден на пожизненное заключение за убийство, приговор был подтвержден и апелляционным судом и Высшим судом, и этого убийцу вдруг объявили "политзаключенным" и выпустили на свободу, хотя убийство было связано с имущественным спором в суде.

 

И присоединение Крыма к России, и образование "ДНР" и "ЛНР" были уже после того, как новая власть стала убийц на свободу выпускать.

Link to comment
Share on other sites

Хто  працює,  той  і їсть,  а  тим  більше  зараз,  коли  ніхто  нікому  не  заважає  заробляти  гроші.

Але  як  у  когось  нема  клепки  і  голові,  або  давно  втратив,  то  хто  йому  винен? 

Якщо  ви  зубожілі,  то  виключно  через  себе  самого.

Бреши більше! Якщо перестріляти усіх держбандитів, то, може, і не будуть заважати заробляти гроші. 

Але гроші є лише у чинодралів, а в реалі купівельна здатність народу майже зникла. Бо тут, на селі, 

почалася вже практика роботи за їдло: у кого є їдло - може наняти людину на роботу. І податків не платять! 

Link to comment
Share on other sites

Я про голосування за вимкненого табло 16 вересня 2014 року розробленого в кремлі особливого статусу лугандонії  https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%BD_%D0%BF%D1%80%D0%BE_%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D0%B9_%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%81_%D0%94%D0%BE%D0%BD%D0%B1%D0%B0%D1%81%D1%83

Link to comment
Share on other sites

... сформувався  новий  українець  і  вистояв  на  Майдані ... 

 

Уж про Евромайдан помолчала бы.

 

Ни к первому юбилею начала Евромайдана, ни к первому юбилею "победы Евромайдана", ни ты, ни твои коллеги ни одной темы на форуме не сделали.

 

Потому что сказать нечего по основному вопросу - "А для чего собственно нужно было милиционеров резать (см. мое предыдущее сообщение), здания захватывать и т.п."?

 

Неужели для того, чтобы соглашение об ассоциации с Евросоюзом подписать?

 

А подождать нельзя было следующих президентских выборов и это соглашение в 2015 году подписать?

 

Я уже не говорю о том, что все обвинения в адрес "режима Януковича" (хищение свыше 100 миллиардов долларов, узурпация власти т.п.) за 5 с лишним лет расследований так и не были доказаны.

Змінено користувачем George
Link to comment
Share on other sites

Про  те,  що  ви  талдичите -  нікому  не  цікаво.  А  от  як  ваша  мамка  завалила  вступ  до  НАТО,  то  усі  пам ятаємо.

Порошенко  достатньо  розумний, щоб  знати,  що  на  часі,  а  що - ні.

Не вам  з  ним  тягатися.

 

 

Ющенко "витягав"  Януковича,  щоб  примирити  країну,  бо  відтерміновував  російську  агресію.  Дуже  правильно  зробив.

Бо  за  цей  час  сформувався  новий  українець  і  вистояв  на  Майдані  і  тримає  оборону  далі.

Але  контрі  треба  інакше,  тому  вой.

Примиряв один вовка тв вівцю - зробив смачний обід для вовка. 

Дебільним не доходить що примирення з бандитами бути не може! 

Хай спробують "примиритися" з хуйлом без капітуляції.

Link to comment
Share on other sites

Я про голосування за вимкненого табло 16 вересня 2014 року розробленого в кремлі особливого статусу лугандонії  https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%BD_%D0%BF%D1%80%D0%BE_%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D0%B9_%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%81_%D0%94%D0%BE%D0%BD%D0%B1%D0%B0%D1%81%D1%83

 

То что ты называешь "Лугандония", началось после того, что происходило во Львове (см. ниже).

 

[media=

]

 

[/media]

Змінено користувачем George
Link to comment
Share on other sites

 

 


А для чего собственно нужно было милиционеров резать (см. мое предыдущее сообщение), здания захватывать и т.п."?

Може  ту  вату  врешті  забанити?  Бо  має  черговий  приступ:  то  мінусує  все  підряд,  то  забувається,  що  тут  можна  писати.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Для  дідуся  склерозного  нагадаю,  що  був  ще  один  Майдан.

 

Для маразматичної бабці нагадаю, що на Майдані-2004 теж хтось стояв. І то були "нові українці", хто "зформувався" за 2 терміни президентства Кучма. Якщо за вашою теорією

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Потому что сказать нечего по основному вопросу - "А для чего собственно нужно было милиционеров резать (см. мое предыдущее сообщение), здания захватывать и т.п."?

 

Може  ту  вату  врешті  забанити?  Бо  має  черговий  приступ:  то  мінусує  все  підряд,  то  забувається,  що  тут  можна  писати.

 

По поводу чего возражения?

 

Типа никто в Херсоне милиционеров во время Евромайдана не резал?

 

А хоронили там кого - https://podrobnosti.ua/956229-segodnja-herson-proschalsja-s-pogibshim-militsionerom.html?

 

И насколько я знаю, из евромайдановцев в Херсоне никого не убили - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D0%BE%D1%82%D0%BD%D1%8F

 

Поэтому самообороной это назвать ну никак не получится.

Змінено користувачем George
Link to comment
Share on other sites

 

 


Може  ту  вату  врешті  забанити?  Бо  має  черговий  приступ:  то  мінусує  все  підряд,  то  забувається,  що  тут  можна  писати.

Можна. Забанив назавжди.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

все обвинения в адрес "режима Януковича" (хищение свыше 100 миллиардов долларов, узурпация власти т.п.) за 5 с лишним лет расследований так и не были доказаны.

Вони й не мали бути доведені, бо режим Януковича і влада Петра є нанайськими хлопчиками однієї мафіозно-олігархічної системи.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Вони й не мали бути доведені, бо режим Януковича і влада Петра є нанайськими хлопчиками однієї мафіозно-олігархічної системи.

Я перепрошую, Юля, наскільки я розумію, поза кланами? 

Link to comment
Share on other sites

Світиться трохи. Про що домовилася з Бєнєй та Пінєй. Інші світяться більше. Але демонструють реальне ставлення системи до Юлі гончярєнкі, герасимови, генплокулоли і прямі телеканали.

Link to comment
Share on other sites

Для маразматичної бабці нагадаю, що на Майдані-2004 теж хтось стояв. І то були "нові українці", хто "зформувався" за 2 терміни президентства Кучма. Якщо за вашою теорією

Отак  собі  думаю,  як  має  виглядати  чоловік,  який  то  і  робить,  що  ображає  і  принижує  жінок. 

Красивий,  достойний  чоловік -  нє  то  не  про  нього. Такі  чоловіки  не  опускаються. 

Це  мусить  бути  якесь  убожество:  і  духовне,  і  фізичне.

Виживати  звідси  опонентів  такими  методами?  Хоню  через  вас  забанили,  через  ваші  нікчемні  методи.

Тепер  взялися  за  мене. 

Так,  для  жінки  не  дуже  приємно,  коли  її  називають  бабцею.  Хоч  знаєш,  що  таке  чуєш  від  дрантя,  але  все одно.

Мені  дуже  приємно  чути  слово  "бабця"  від  своїх  онуків.  Їх  у мене  троє.  Додають  до  цього  слова  моє  ім я.

Але  кожна  жінка  переживає,  що  років  багато  набігло,  хоч  подекуди  виглядає  набагато  краще  і  привабливіше,  ніж  значно  молодша.

Так  от,  вважаю,  ЩО ТАКОМУ  БИДЛУ  НЕ  МІСЦЕ  В  ЦИВІЛІЗОВАНОМУ  ТОВАРИСТВІ.

І  таких  треба  банити  назавжди.

Правилами  форуму  це  обумовлено:  перехід  на  особистості  і  персональні  образи.

Якщо  політик набирає  собі  в  допомогу  дрантя,  то  також  є  дрантям!

Link to comment
Share on other sites

Отак  собі  думаю,  як  має  виглядати  чоловік,  який  то  і  робить,  що  ображає  і  принижує  жінок. 

Красивий,  достойний  чоловік -  нє  то  не  про  нього. Такі  чоловіки  не  опускаються. 

Це  мусить  бути  якесь  убожество:  і  духовне,  і  фізичне.

Виживати  звідси  опонентів  такими  методами?  Хоню  через  вас  забанили,  через  ваші  нікчемні  методи.

Тепер  взялися  за  мене. 

Так,  для  жінки  не  дуже  приємно,  коли  її  називають  бабцею.  Хоч  знаєш,  що  таке  чуєш  від  дрантя,  але  все одно.

Мені  дуже  приємно  чути  слово  "бабця"  від  своїх  онуків.  Їх  у мене  троє.  Додають  до  цього  слова  моє  ім я.

Але  кожна  жінка  переживає,  що  років  багато  набігло,  хоч  подекуди  виглядає  набагато  краще  і  привабливіше,  ніж  значно  молодша.

Так  от,  вважаю,  ЩО ТАКОМУ  БИДЛУ  НЕ  МІСЦЕ  В  ЦИВІЛІЗОВАНОМУ  ТОВАРИСТВІ.

І  таких  треба  банити  назавжди.

Правилами  форуму  це  обумовлено:  перехід  на  особистості  і  персональні  образи.

Якщо  політик набирає  собі  в  допомогу  дрантя,  то  також  є  дрантям!

 

До чого тут ваш маразматичний висер в мій бік? Ви на політичному форумі, пані, тож не прикривайтеся своєю статтю, коли вас возять носом по вашій алогічній маячні

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...