Перейти до змісту

Слуга народу, 3-й сезон.


vkhavr2

Recommended Posts

не смотрел, вернее смотрел не более 10 минут урывками, я не фанат творчества зеленского, но интересно что получилось? что то стоящее или фигня?

Link to comment
Share on other sites

не смотрел, вернее смотрел не более 10 минут урывками, я не фанат творчества зеленского, но интересно что получилось? что то стоящее или фигня?

Не комедия точно. Хотя смешные моменты попадаются.
Link to comment
Share on other sites

Ще до моменту, коли на перший план вийшла Жанна Борисенко (пародія на Тимошенко), відзначив значне падіння рівня фільму проти попередніх сезонів. Ну а коли вийшла, з'ясувалося, що провідну роль у майбутньому руйнуванні України має відіграти саме вона. І лише потім прийде рятівник Голобородько, який до того - поки сидів на кічі, зробив життя у тюрмах кращим від Борисенкової волі.

 

п.с. Нарешті порохоботва може з задоволенням кіно подивитися. Бо персонаж Суржиков, котрий натякає на Пороха, змальований значно поблажливіше, менш персоніфіковано, і менш руйнівний для країни.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

не смотрел, вернее смотрел не более 10 минут урывками, я не фанат творчества зеленского, но интересно что получилось? что то стоящее или фигня?

Є сенс подивитися. Критично...

Link to comment
Share on other sites

За посиланням наведений приклад застосування з моїми підсумковими оцінками.

Слухати соціологів на зарплатні в мафії не варто. Тимошенко має потрапити до другого туру, а там вже піде інше змагання: Юліни реальні напрацювання реформ плюс її рейтинг/антирейтинг, проти Зєліного "зашибісь" і числених свіжих зашкварів на рівному місці.

Link to comment
Share on other sites

За посиланням наведений приклад застосування з моїми підсумковими оцінками.

Слухати соціологів на зарплатні в мафії не варто. Тимошенко має потрапити до другого туру, а там вже піде інше змагання: Юліни реальні напрацювання реформ плюс її рейтинг/антирейтинг, проти Зєліного "зашибісь" і числених свіжих зашкварів на рівному місці.

 

мені зрозуміла твоя позиція і зрозуміло, за кого ти голосуєш, якщо юлька виходить у 2-й тур.

а якщо не виходить ?

що за проблема відповісти ?

Link to comment
Share on other sites

мені зрозуміла твоя позиція і зрозуміло, за кого ти голосуєш, якщо юлька виходить у 2-й тур.

а якщо не виходить ?

що за проблема відповісти ?

А навіщо обговорювати маячню? На даний час попереду ТРИ кандидати, які мають реальні шанси. З них ОДИН має визнаний усіма політологами антирейтинг 80%, який перевищує найближчий антирейтинг суперника на 33% (!!).

 

Тобто такий кандидат ВИГРАТИ НЕ МОЖЕ, хіба що форсмажор у вигляді вбивста чи зняття з виборів ОБОХ його суперників.

 

ОЦЕ реальний розклад, а не та маячня, яку Ви намагаєтесь вкинути "для обговорення", а наспраді розширюючи "вікна Овертона".

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

А навіщо обговорювати маячню? На даний час попереду ТРИ кандидати, які мають реальні шанси. З них ОДИН має визнаний усіма політологами антирейтинг 80%, який перевищує найближчий антирейтинг суперника на 33% (!!).

 

Тобто такий кандидат ВИГРАТИ НЕ МОЖЕ, хіба що форсмажор у вигляді вбивста чи зняття з виборів ОБОХ його суперників.

 

ОЦЕ раельний розклад, а не та маячня, яку Ви намагаєтесь вкинути "для обговорення", а наспраді розширюючи "вікна Овертона".

 

ще один з теорією змови :lol2: :lol2: :lol2:

скажіть чесно - ви штабний ? бо всі ці "вікна" і безапеляційні твердження ніякого відношення до мого простого і прямого питання  не мають.

у сусідній гілці ви закидаєте Сітізену нездатність сприймати думки інших, а тут таке видаєте... чого в вас так раптом підгоріло ? :gigi:

Link to comment
Share on other sites

ще один з теорією змови :lol2: :lol2: :lol2:

скажіть чесно - ви штабний ? бо всі ці "вікна" і безапеляційні твердження ніякого відношення до мого простого і прямого питання  не мають.

у сусідній гілці ви закидаєте Сітізену нездатність сприймати думки інших, а тут таке видаєте... чого в вас так раптом підгоріло ? :gigi:

Ідіть Ви, шановний пане, лісом, на мене ваші тупі ЛОМовськи "прийомчики" не діють :) я для вашої нікчемної пропаганди невразливий, бо занадто для вашої братії розумний. Розумніший вас  B-)

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Ідіть Ви, шановний пане, лісом, на мене ваші тупі ЛОМовськи "прийомчики" не діють :) я для вашої нікчемної пропаганди невразливий, бо занадто для вашої братії розумний. Розумніший вас  B-)

 

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

о ! розумний !  йдіть обійматись з Сітізеном швидше, дарма ви його образили :gigi:

 

ЗІ. а ви, шановний, і не помітили, що питання було зовсім не до Вас...  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

о ! розумний !  йдіть обійматись з Сітізеном швидше, дарма ви його образили :gigi:

 

ЗІ. а ви, шановний, і не помітили, що питання було зовсім не до Вас...  :gigi:

Та мені накакати і на вас, і на ваші пропагандонські "питання", бо до вас питань немає. З вами усе й так зрозуміло.

Link to comment
Share on other sites

Та мені накакати і на вас, і на ваші пропагандонські "питання", бо до вас питань немає. З вами усе й так зрозуміло.

 

настільки, що влізли в чужу розмову... :gigi:

ясно, юльок вульгаріс

Link to comment
Share on other sites

Подивився всі три серії. Зразу видно, що комедійний серіал швиденько переробляли на пропагандонський. Тізери, що були ще з літа, та використані сюжентні лінії в наявному серіалі просто відсутні. Ну, а фінальний акорд - за тиждень українці, після повного 3.14здеця, за тиждень назбирали 163 ярди долярів щоб викупити Україну з боргової яви МВФ, то повний апофігей! 

Link to comment
Share on other sites

настільки, що влізли в чужу розмову... :gigi:

ясно, юльок вульгаріс

А Ви не помилились, часом, форумом? Бо тут у нас не "тет-а-тет", не подобається - п..те в приват.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

мені зрозуміла твоя позиція і зрозуміло, за кого ти голосуєш, якщо юлька виходить у 2-й тур.

а якщо не виходить ?

що за проблема відповісти ?

Не можеш роздивитися отримані кандидатами місця у загальному підсумку за наведеним посиланням  http://uapolitics.com/topic/38121-algoritm/ ?

Педро четвертий, Зєля третій. Хоча мені самому не подобається такий расклад, але алгоритм є алгоритм - кращого я не винайшов

 

0d41a6283753340285ad77cae37ccab5.gif

 

Link to comment
Share on other sites

це пистець... :gigi:

тобі заборонено відповідати на це питання ?

просто скажи, я зрозумію.

 

чи головна задача - щоб більше раз засвітити той "алгоритм" з готовими відповідями ? :gigi:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...