Перейти до змісту

Коли Янука вибрали президентом


coolzak

Recommended Posts

Я сказав родині і друзям в Україні що буде війна з москалями.Це єдиний можливий кінець його президентства. Я не політолух але якщо виберуть Пороха то далі буде болото,народ втікатиме закордон але може 20 відсотків що якось випливе Україна.Якщо виберуть Зеленського то до 3 років буде Южнорусская губернія,Малорусская губернія і якщо повезе то ЗУНР.
Link to comment
Share on other sites

Я сказав родині і друзям в Україні що буде війна з москалями.Це єдиний можливий кінець його президентства. Я не політолух але якщо виберуть Пороха то далі буде болото,народ втікатиме закордон але може 20 відсотків що якось випливе Україна.Якщо виберуть Зеленського то до 3 років буде Южнорусская губернія,Малорусская губернія і якщо повезе то ЗУНР.

++

первый год будет еще туда сюда, потом оно полезет в парашу, а потом начнутся проблемы с армией, и народом у которого на руках оружие. Ну а Миклованам и Ситизенам - повезет - пересидят в своих хрущоуках. Но про доллар 27 будут вспоминать и рассказывать внукам, как же было охеренно.

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

Мейк йор америка грейт егейн та не переймайтеся, панове. Та годі вже мріяти про другий строк шоколадного, все на що він заслуговує за результатами свого керування країною - місце в кабінеті неупередженого слідчого для початку.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Мейк йор америка грейт егейн та не переймайтеся, панове. Та годі вже мріяти про другий строк шоколадного, все на що він заслуговує за результатами свого керування країною - місце в кабінеті неупередженого слідчого для початку.

щас речь идет не про пороха, а про клована

Link to comment
Share on other sites

Поновее, я вас ещё полгода назад предупреждал - говнометы перестали работать. Тупое выливание говна и вранье у электората уже вызывает аллергию и имеет обратный эффект. Потому и закономерный результат - Рошена просто и легко трахнули на выборах во все дыры. И это даже не напрягаясь особо с предвыборной компанией. Пока у Вовы гарантированное есть 45 процентов. Будете дальше говнометаь, получите во втором туре 80 процентов и совсем не за Рошена. Меняйте тактику, старая больше не работает. Хотя совкам это не понять.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Якщо переможе Підр, то він стане міні-хуйлом за пару років, а мибудемо мати тут копію рашки, з усіма її "ніштяками". Щодо більшості населення, то Підр дістав його вже до печінок. Близько 70 відсотків, за статистикою, вважає, що країна рухається у невірному напрямку
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Країна йде в невірному напрямку з 91 року.А народ тільки зараз чухатись починає?А хто куда вестиме.Оголосіть напрямок руху Порохом і напрямок руху Зеленським
Link to comment
Share on other sites

Нах Петру розвертатися? хуйлостан в нього прямо по курсу.

ще скажіть, що Петро спеціально добивається санкцій проти росії, щоб потім під ними опинитися

 

дебіли, *ля (с)

Link to comment
Share on other sites

Тобто розвертаємось і до рашки?

 

Ми туди крокуємо вже 5-й рік поспіль. Розвертаємося у протилежному від рашки напрямку. Якщо ти цього не помічаєш з GB, то твої проблеми.  Зазначу лише, що ти чомусь не повернувся у неню, коли Рошен зробив тут "всьо заїбісь, по-європейські". Ти десь тут писав, що виїхати тебе спонукали зовсім не матеріальні причини, а щось інше. Бо ти і тут міг добре заробляти.  То чому не повернувся?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


То чому не повернувся?

Бо я вже осів. 10 років майже.


 

 


Зазначу лише, що ти чомусь не повернувся у неню, коли Рошен зробив тут "всьо заїбісь, по-європейські".

Я не кажу що в Україні все по-європейські, але з Порохом мені хоч не соромно за неї

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я не кажу що в Україні все по-європейські, але з Порохом мені хоч не соромно за неї

 

Сором - то суб'єктивне відчуття. Мені не тільки соромно, а й гидко дивитися щодня на це цинічне сиве їбало злодія, зрадника і корупціонера, для якого немає нічого святого, і який представляє мою країну, як Президент. Я точно знаю, що буде далі, якщо він залишиться на другий термін, не дай бог

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Якщо переможе Підр, то він стане міні-хуйлом за пару років, а мибудемо мати тут копію рашки, з усіма її "ніштяками". Щодо більшості населення, то Підр дістав його вже до печінок. Близько 70 відсотків, за статистикою, вважає, що країна рухається у невірному напрямку

 

а якщо переможе твоя зє, то ми будемо мати знову президентську республіку, причому вже через рік. і далі все як у 2014-му, тільки жорстокіше і кривавіше. янук тебе нічому не навчив

Link to comment
Share on other sites

Ми туди крокуємо вже 5-й рік поспіль. Розвертаємося у протилежному від рашки напрямку. Якщо ти цього не помічаєш з GB, то твої проблеми.  Зазначу лише, що ти чомусь не повернувся у неню, коли Рошен зробив тут "всьо заїбісь, по-європейські". Ти десь тут писав, що виїхати тебе спонукали зовсім не матеріальні причини, а щось інше. Бо ти і тут міг добре заробляти.  То чому не повернувся?

Судячи з голосування українців в цілому за кордоном, мінстець не даремно попрацював. 

 

Сором - то суб'єктивне відчуття. Мені не тільки соромно, а й гидко дивитися щодня на це цинічне сиве їбало злодія, зрадника і корупціонера, для якого немає нічого святого, і який представляє мою країну, як Президент. Я точно знаю, що буде далі, якщо він залишиться на другий термін, не дай бог

І жодні "полосочкі" Всесвітнього банку зомбакам не доводять катастрофічного стану "економіки реформаторів". Слухають армію, мову, віру і задоволені.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

а якщо переможе твоя зє, то ми будемо мати знову президентську республіку, причому вже через рік. і далі все як у 2014-му, тільки жорстокіше і кривавіше. янук тебе нічому не навчив

 

Хуйова з тебе ванга. Швидше матимемо парламентсьу республіку після виборів до ВР.

Link to comment
Share on other sites

та я ржу з твого юнацького максималізму, старий вже дядько, а поводиш себе як школяр :gigi:

 

Та який там максималізм, коли збираюся голосувати за Зе, щоб Підр не пройшов? Швидше конформізм. Це ви, порохня тут дупу на німецький хрест розриваєте вже який день поспіль, що якщо не Підр, то зрада, хуйло нападе, і всьо. То хто максималіст і зрадойоб, наразі?  :D

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

А як щодо Зелі? Тупий малограмотний клоун краще? 

 

Краще. Хоча б тим, що немає досвіду узурпування влади,  як у Підри. Вибір стоїть між слабким президентом і узурпатором, наразі. Для парламентсько-президентської респбуліки слабкий президент, то є плюс 

 

зі

ти так і не дав визначення другого терміну Підри, як я тебе питав

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Та який там максималізм, коли збираюся голосувати за Зе, щоб Підр не пройшов? Швидше конформізм. Це ви, порохня тут дупу на німецький хрест розриваєте вже який день поспіль, що якщо не Підр, то зрада, хуйло нападе, і всьо. То хто максималіст і зрадойоб, наразі?  :D

 

ти. досить подивитись на мотиви твого голосування, щоб це зрозуміти :gigi:

Link to comment
Share on other sites

:weep: Яник 2.0  

 

Хто, Зеля? Та воно йому нах не потрібно, на відміну від Підра. Для якого це питання життя, або смерті. Так як щодо визнячення другого терміну Рошена, про яке я тебе питав отут https://uapolitics.com/index.php?/topic/38259-vіd-zeka-do-ze/?p=1115578 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...