Перейти до змісту

Педра, виходь на дебати! [upd чекаємо Зебіла]


Silentio

Recommended Posts

  • Replies 588
  • Created
  • Остання відповідь

Евра, как думаешь, что случилось с ранее вменяемыми форумчанами? Я предоставить себе не мог, что те, кого я знал лично и годами, могут за один день превратиться в эту грязноротую стаю. сколько злобы, слюней, соплей, откровенного вранья и каких-то параноидальных фантазий для которых и близко нет никаких оснований. Больше всего конечно удручают всплески неспроврциррваной агрессии. Натуральные злобные зомби.

 

А вот и ответ. Но вряд-ли петярасы согласятся принять песенку на свой счет   :D

 

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Що вкрав Бєня? Тільки конкретно.

 

Зєля під час війни, наприклад, знімає кіно з Хуйлом. Я розумію що ви адіннарот, тому це не має значення.

Странно, российский бизнес Порошенко никого не смутил в 14ом. Да и сейчас с аренды оборот повыше киношки будет.
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

с каких пор это называется дебатами?

тихо сам с собою правою рукою..

посмотрим как они будут 19...

 

хотя он порох сказал шо на свободу слова его и зеленского пригласили..

порох сказал прийдет..

интерестно зеленский прийдет завтра на айситиви.

Это надо у Петра спросить.
Link to comment
Share on other sites

думаю все голосуют не за зеленского,если честно он и нахуй никому не вперся....

голосуют против порошенко...

 

я уже говорил как то...

вакарчук лох...

и некоторые другие люди тоже...

если бы например вакарчук пошел на выборы сейчас бы второй тур был бы наверняка Вакарчук-Зеленский..

во втором туре небыло бы ниодного старого политика.

 

======================================================================================

 

мне это напоминает как в Киеве голосовали не сколько за Черновецкого,а против Омельченко...

ну так уже этот Омеля остопиздил киевлянам...своими перекладыванием хрещатика ...потом уничтожением трамваев и троллейбусов в городе и вместо них запуском этого уебище под названием маршрутки ...где надо и где не надо..

 

тоже самое и сейчас происходит по Украине...Петя уже заибал своим пиздежем и ришучими реформами-про которые никто и не слышал даже..

 

ни сколько голосуют за этого уибана зеленского сколько против ибаната порошенко..

 

просто не верят больше сказочнику..гансу хрестиану андерсону порошенко..

 

просто антирейтинг..

 

кстати как и в киеве черновецкий выиграл только иза того..шо был очень большой антирейтинг главы города ...тоже самое будет и тут...

 

проголосуют против пороха ,поэтому и выиграет хуй знает кто...

 

вернее мы скоро узнаем...кто...

 

или реально мессия(хотя я не верю)...или просто представитель олигархов(бени)..

Это не совсем так. Черновецкого два раза выбирали и во второй раз Омеля был не при делах.
Link to comment
Share on other sites

Странно, российский бизнес Порошенко никого не смутил в 14ом. Да и сейчас с аренды оборот повыше киношки будет.Э

Это мы еще не знаем, чем занимается дистрибьюционая сеть, которая как во всех нормальных бизнесах юридически и финансово должна быть отделена от производственной части, А как поживает транспортная компания, что обслуживала фабрику? О них нигде ни разу ни слова. А это отдельные фирмы с толстым списком на балансе и на основных средствах в виде недвиги и транспорта. Кстати говоря юр лицо - Липецкая Кондитерская Фабрика не ликвидировано. Оно дальше функционирует, в реестре юр лиц Российской Федерации фигурирует и учитывая арендную активность, полностью поддерживает бухгалтерскую и документальную функциональность. Сама фабрика аккуратно законсервирована. Это значит, права собственности не менялись. Ничего не поменялось. Все в рабочем состоянии и в "целлофане" ждет потепления политического климата, чтобы в течение месяца как ни в чем не бывало открыться. Это то, что нам надо знать про Петю Это все вписывается в образ Пети как очень рачительного, и по мнению партнеров даже жадного хозяина, который за свое удавит или удавится. Хорошее качество для бизнесмена. Для президента Украины.... Не думаю.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

думаю все голосуют не за зеленского,если честно он и нахуй никому не вперся....

голосуют против порошенко...

 

проголосуют против пороха ,поэтому и выиграет хуй знает кто...

 

вернее мы скоро узнаем...кто...

 

или реально мессия(хотя я не верю)...или просто представитель олигархов(бени)..

 

Думаю, друге, але крім того почнеться масовий двіж - забіг до великих і малих корит, де серед переможців на одного чесного ентузіаста припадатиме по п'ять (мінімум) захланних мерзотників з палаючими очима.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Думаю, друге, але крім того почнеться масовий двіж - забіг до великих і малих корит, де серед переможців на одного чесного ентузіаста припадатиме по п'ять (мінімум) захланних мерзотників з палаючими очима.

 

І що це змінить по суті? Зараз біля корит лицарі без страху і докорів, чи що? Але, натомість, виборцем владі буде даний важливий урок, що за факапи настає невідворотна політична відповідальність. Незважаючи ні на який адмінресурс, маніпуляції суспільною думко і підкуп. Демократія саме так і працює у розвинених країнх, на які ми намагаємося рівнятися.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Але, натомість, виборцем владі буде даний важливий урок, що за факапи настає невідворотна політична відповідальність.

Я вибачаюсь, а за які факапи Звягільські /  Литвини постнійно сидят у раді?

Link to comment
Share on other sites

І що це змінить по суті? Зараз біля корит лицарі без страху і докорів, чи що? Але, натомість, виборцем владі буде даний важливий урок, що за факапи настає невідворотна політична відповідальність. Незважаючи ні на який адмінресурс, маніпуляції суспільною думко і підкуп. Демократія саме так і працює у розвинених країнх, на які ми намагаємося рівнятися.

 

Не так. Начальником, у сфері, в якій нічого не тямиш, у розвинених країнах стати малореально. Це можливо у більшовицькій Росії часів Троцького, у червоних кхмерів при Пол-Поті, словом, у часи, коли лайно може розмахувати ентузіазмом як прапором і лізти нагору. Там, де цивілізація, все повільніше і врегульованіше, навіть у переломні часи діють правила, і дебілуватий герой Кошового стати міністром зовнішніх справ не може.

 

Але кусати владу, як робили в Європі десятиліттями, і як роблять у нас всілякі активісти - це нудно і довго. Ми оберемо Санта Клауса, який пустить хвилю, що змінить все на краще.

Link to comment
Share on other sites

Не так. Начальником, у сфері, в якій нічого не тямиш, у розвинених країнах стати малореально. Це можливо у більшовицькій Росії часів Троцького, у червоних кхмерів при Пол-Поті, словом, у часи, коли лайно може розмахувати ентузіазмом як прапором і лізти нагору. Там, де цивілізація, все повільніше і врегульованіше, навіть у переломні часи діють правила, і дебілуватий герой Кошового стати міністром зовнішніх справ не може.

 

Але кусати владу, як робили в Європі десятиліттями, і як роблять у нас всілякі активісти - це нудно і довго. Ми оберемо Санта Клауса, який пустить хвилю, що змінить все на краще.

 

Весь цей пост є суцільним пересмикуванням. Хоча б тому, що ми не належимо до "розвинених країн". Відповідальність влади має бути через вибори - правило демократії. Інша справа, що український виборець поставлений владою у такі рамки, що застосувати це правило може тільки обравши Зеленського у другому турі, наразі. І всі патякання Петра про те, що ніби то він усвідомив всі свої помилки, і наступні 5 років буде новим Кучмою Порошенком, то є нахабною брехнею і подальшим сцянням у очі лохторату. Ти погоджуєшся ще на 5 років свинарчуків-медведчуків, нахабного мародерства і дерибану? Я - ні

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

думаю все голосуют не за зеленского,если честно он и нахуй никому не вперся....

голосуют против порошенко...

 

я уже говорил как то...

вакарчук лох...

 

вакарчук би не вийшов у другий тур

якщо проти петра

то треба було за кошулинського

там нема до чого придертись 

ну середніх розумових здібностей, але без компромату

так маньюпаси за тосіка ніразунебувшого в ато і агента фсб смєшка

 

розум є? хоч би був простий розрахунок

чесно кажучи, я думала за кошулинського буде відсотків 7-8

але ж  :fp1:

 

значить люди вибірають янукавича і це реальність

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

Весь цей пост є суцільним пересмикуванням. Хоча б тому, що ми не належимо до "розвинених країн".

Щось ти смикаєшся - то хочеш, щоб ми брали приклад з розвинених країн (щодо відповідальності влади), то кажеш, що дивитись на те, як формується у них влада, не варто, бо ми не вони. Здєсь іграєм, здєсь нє іграєм, здєсь рибу заворачівалі, словом, вигідно - згадуєм буржуїв, невигідно - не згадуєм. Це і є пересмикування.

 

Відповідальність влади має бути через вибори - правило демократії. Інша справа, що український виборець поставлений владою у такі рамки, що застосувати це правило може тільки обравши Зеленського у другому турі, наразі.

От тільки виборча кампанія Зєлі грамотно збудована на впровадженні мислєвіруса, що головне зараз - покарати діючу владу, бо вона абсолютне зло, а що потім буде - несуттєво, бо потім точно гірше не буде. Це дозволяє Зєлі давати взаємовиключні надії всім лохам, просто нічого не кажучи, а потім з чистою совістю кинути всіх: "Я вам ничего не должен".

 

І ясно, нащо це Зєлі, але нащо це народу? Колись москалі втішились, що Ніколку кровавого розстріляли, а потім самі вмились кров'ю. Помста - це добре, але помста будь-якою ціною - це довбоїбізм.

Link to comment
Share on other sites

Щось ти смикаєшся - то хочеш, щоб ми брали приклад з розвинених країн (щодо відповідальності влади), то кажеш, що дивитись на те, як формується у них влада, не варто, бо ми не вони. Здєсь іграєм, здєсь нє іграєм, здєсь рибу заворачівалі, словом, вигідно - згадуєм буржуїв, невигідно - не згадуєм. Це і є пересмикування.

 

Де ти бачив у розвинених країнах фінансування президентом власної виборчої кампанії за рахунок бюджету, застосування адмінресурсу. підкуп виборців, тощо? Ще одним твоїм пересмикуванням є твердження, що ті, хто буде за нього голосувати, очікують від нього якихось проривів в економіці, боротьбі з коррупцією, і таке інше. Голосувити будуть не за Зе, а проти Пе. Про що неодноразово тут наголошували, і я у тому числі.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Де ти бачив у розвинених країнах фінансування президентом власної виборчої кампанії за рахунок бюджету, застосування адмінресурсу. підкуп виборців, тощо? Ще одним твоїм пересмикуванням є твердження, що ті, хто буде за нього голосувати, очікують від нього якихось проривів в економіці, боротьбі з коррупцією, і таке інше. Голосувити будуть не за Зе, а проти Пе. Про що неодноразово тут наголошували, і я у тому числі.

Ти дійсно вмієш читати?

 

От тільки виборча кампанія Зєлі грамотно збудована на впровадженні мислєвіруса, що головне зараз - покарати діючу владу, бо вона абсолютне зло, а що потім буде - несуттєво, бо потім точно гірше не буде. Це дозволяє Зєлі давати взаємовиключні надії всім лохам, просто нічого не кажучи, а потім з чистою совістю кинути всіх: "Я вам ничего не должен".

 

І ясно, нащо це Зєлі, але нащо це народу? Колись москалі втішились, що Ніколку кровавого розстріляли, а потім самі вмились кров'ю. Помста - це добре, але помста будь-якою ціною - це довбоїбізм.

От я і пишу, що голосують, щоб "дати владі урок", педагоги хЄрові, не думаючи, що потім буде з країною і навіть з власною шкурою, словом, довбойоби.

Link to comment
Share on other sites

Ти дійсно вмієш читати?

 

 

От я і пишу, що голосують, щоб "дати владі урок", педагоги хЄрові, не думаючи, що потім буде з країною і навіть з власною шкурою, словом, довбойоби.

 

А шо буде чого раніше не було?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ти дійсно вмієш читати?

 

Вмію. Я щось пропустив? :)

 

зі

Бути розвиненю демократією, і рівнятися на розвинену демократію  - є дві великі різниці

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

А шо буде чого раніше не було?

Коли прийшов Яник, теж ніхто не очікував, що буде щось нове, чого не було. Подумаєш, злодій, що, мало їх було?

 

А потім був розстріл Небесної сотні, Крим і Лугандон. Тоді не дивно, що це було сюрпризом - після десятиліть гниття.

 

Але як сьогодні, після такого досвіду, у час війни, можна бути інфантильним ідіотом, певним, що вкрадені в Укроборонпромі мільярди - це найгірше, що може трапитись з цією землею?

Link to comment
Share on other sites

Коли прийшов Яник, теж ніхто не очікував, що буде щось нове, чого не було. Подумаєш, злодій, що, мало їх було?

 

 

Повна брехня. Коли прийшов яник - всі прекрасно знали що буде... Яник був лідером донецьких, треба було бути недалеким щоб не розуміти що станеться після приходу до влади донецких.

Link to comment
Share on other sites

Повна брехня. Коли прийшов яник - всі прекрасно знали що буде... Яник був лідером донецьких, треба було бути недалеким щоб не розуміти що станеться після приходу до влади донецких.

Не гальмуй, всі знали, що буде грабувати і душити, але Яник не захоплював Крим і Лугандон для Кацапії, та й без впливу Хуйла до стрілянини на Майдані би не дійшло. Україна не в вакуумі, та й всередині підкацапського гівна до чорта, і воно зараз має підстави радіти.

Link to comment
Share on other sites

Не гальмуй, всі знали, що буде грабувати і душити, але Яник не захоплював Крим і Лугандон для Кацапії, та й без впливу Хуйла до стрілянини на Майдані би не дійшло. Україна не в вакуумі, та й всередині підкацапського гівна до чорта, і воно зараз має підстави радіти.

 

Що станеться з Кримом мені стало ясно ще у серпні 2008. Насправді перемога хряка трохи пригальмувала цей процес...... 

Link to comment
Share on other sites

Повна брехня. Коли прийшов яник - всі прекрасно знали що буде... Яник був лідером донецьких, треба було бути недалеким щоб не розуміти що станеться після приходу до влади донецких.

я памятаю як дехто топив за Яника бо міцний господарник,краще буди головним в Україні ніж губернатором в Кацапії ітд
Link to comment
Share on other sites

вакарчук би не вийшов у другий тур

якщо проти петра

то треба було за кошулинського

там нема до чого придертись 

ну середніх розумових здібностей, але без компромату

так маньюпаси за тосіка ніразунебувшого в ато і агента фсб смєшка

 

розум є? хоч би був простий розрахунок

чесно кажучи, я думала за кошулинського буде відсотків 7-8

але ж  :fp1:

 

значить люди вибірають янукавича і це реальність

повторяю...

если бы вакарчук пошел бы в президенты...

то юля..петя и остальные нихуя бы недобрались бы и до второго тура..

даже зеленский наврядли попапл бы туда...

 второй тур был бы или вакарчук-зеленский или вакарчук-гриценко...или гриценко-зеленский....

вот тройка кторая бы разыграла бы два первых места..

но почемуто думаю..шо вакарчук тупо взял бабло -и не пошел на выборы.

а зеленского пропустил петя и юля ...бо не считали его конкурентом..

а мочили друг дружку..

а ведь предупреждали ...шо тренд новые облычя сыграет на этих выборах...

скажу больше...

тренд останется и на парламенских ..

будем смотреть кто прийдет с молодыми  в раду..

кстати я он вие уже на хфупе писал...

если свобода не будет хуйнёй заниматься ....

то сможет на постой теме...не кричать шо команде зе пидаасы..кремлевские..а красиво всем заявить...шо свобода должна в раду зайти с % 10-12 или даже больше...только на том шо свобода должна либералам и полуватникам от зекоманды..поставить заслон в раде...на этом должна сейчас свобода пиариться...и у них есть шанс набрать очень много... 

Link to comment
Share on other sites

Ще казали що янука ми турнем єслішо, а Юлька якщо присмокчеться - то навряд.....

А зараз кажуть, що Пєця влаштує тоталітаризм, а Вовочку легко знімемо

 

Якщо до приватної армії Бєні додасться офіційна силова машина України, то - льохко

Link to comment
Share on other sites

А зараз кажуть, що Пєця влаштує тоталітаризм, а Вовочку легко знімемо

 

Якщо до приватної армії Бєні додасться офіційна силова машина України, то - льохко

 

Ти ж кажеш шо буде труба. Але так і не пояиснив чим ця труба гірше від тоталітаризму Пєці? 

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...