Перейти до змісту

Мій прогноз на 2 тур


coolzak

Recommended Posts

Я думаю ти жулік середньої руки тому ні

Бугага швидко злив  :lol2:

 

Помнишь скоко мне твой брат по разуму Сидир просрав. B-)

 

Таки воны вси диванные патриоты. Бовнкул и в кущи а за базар ответить это не к ним  :weep:

 

Сцикун

Link to comment
Share on other sites

Патетика .Ти ніхто і зовуть ніяк.Просто щоки надуваєш на форумах.Комплекси лічиш

Дешевка. Все что ты можешь - бовкать как бабка  :weep: Я тут пару недель в году, а ты безвылазно торчишь и лечишь свою нахуйникому не нужность :weep: та еще и сцыкло :K

Link to comment
Share on other sites

Панове це ж лише демократична процедура, вибори. Навiщо так горшки бити? Це Петра манiпуляцiя, що вибирай його, а то все пропало. Нема через що так фонтанувати. Давайте без психiв, а то за три тижня взагалi бiда буде. В мене в ФБ шось страшное робиться у друзi в вiнничан - однi пишуть щоб видалялись з друзi в хто за Зе, другi пишуть який пiдступний Порох. Ад та Iзраїль... Змінено користувачем Ash
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Панове це ж лише демократична процедура, вибори. Навiщо так горшки бити? Це Петра манiпуляцiя, що вибирай його, а то все пропало. Нема через що так фонтанувати. Давайте без психiв, а то за три тижня взагалi бiда буде. В мене в ФБ шось страшное робиться у друзi в вiнничан - однi пишуть щоб видалялись з друзi в хто за Зе, другi пишуть який пiдступний Порох. Ад та Iзраїль...

А де ви, добродію, демократа бачили? Мо пан Кулзак  є демократ? Судячи з його і ще деяких юзерів ледь стримуваної ненависті до людей іншого кольору шкіри, національності,віри і мови, він при першій ліпшій нагоді вам би ножа в спину встромив... Чому в спину? Бо в лице засцить.

Link to comment
Share on other sites

І хто ту ненависть у буці розпалює? Чи не Педра із своїми оскаженілими порохоботами? Які чують  швидкий кінець от і казяться як вжалані в дупу цапи...Ви бачили від Зе,  яким би він там не був аналогічне ставлення до тих, хто не буде за нього голосувати? Ні. Бо Зе програє і піде далі розважати людей, а Педра як не сяде на крісло вдруге, імхо, почне вбивати...і що характерно його шакальні загони із усіляких мудабаєвих вже готові.

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

А далі руццкій мір, як усі зебіли хочуть

 

Права рука Петра, Віктор Медведчук разом з Трухановим не допустять того ні в якому разі. Зрада не пройде! #тікозапетра

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Ага, хіханькі-смєхуєчкі  :tu:

 

Які сміхуйочики? Побільше б таких патріотів-державників, як Медведчук, Труханов, Кернес, Герасімов Артур, Ахметов... Та всіх достойників і не переахувати, хто, завдяки Петру стоїть на сторжі нашої незалежності! Ну нічого, дасть бог, ось виграє Петро у блазня, то випалимо всю зраду вщент, нарешті. Парламент нє мєсто для діскуссій©    :X  #тікозапетра

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Побільше б таких патріотів-державників, як Медведчук, Труханов, Кернес, Герасімов Артур, Ахметов...

:tu: Побачимо карди Зебіла. То ж будуть абсолютно нові люди, Поплавський, Довгий, інші Пєтьовки. Доречі, Гєпа і Труха - вибрані ватні мери.  Їх Зєля на зону посадить?

Link to comment
Share on other sites

:tu: Побачимо карди Зебіла. То ж будуть абсолютно нові люди, Поплавський, Довгий, інші Пєтьовки. Доречі, Гєпа і Труха - вибрані ватні мери.  Їх Зєля на зону посадить?

 

Чом би й ні? У них що, імунітет? Вони можуть творити будь-яку хуйню, чи що? Красти, вбивати, епти гусей... Наразі так, допоки тагнуть мазу за Петра, бо патріоти-державники

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 

 


Чом би й ні? У них що, імунітет? Вони можуть творити будь-яку хуйню, чи що? Красти, вбивати, епти гусей...

Гусей, мабуть, не можуть. А на все інше є прокуlol, який мишей не ловить.

Link to comment
Share on other sites

:tu: Побачимо карди Зебіла. То ж будуть абсолютно нові люди, Поплавський, Довгий, інші Пєтьовки. Доречі, Гєпа і Труха - вибрані ватні мери.  Їх Зєля на зону посадить?

 

так один в один, що й зараз

то чи варто напружуватись

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...