Перейти до змісту

Не про вибори або як мене в комсомол приймали


coolzak

Recommended Posts

В кінці 7 класу нас почали в школі приймати в комсомол,ну там питання треба було вчити про зїзди партії,демократичний централізм і подібну лабуду.мені не хотілося то вирішив просто на комісії дати всі неправильні відповіді і завалити процес.Але наших комсюків обдурити було неможливо.вислухавши відповіді другий секретар райкому просто сказав що він бачить старання і бажання вивчити і хоч відповіді не зовсім вірні але приймають все рівно.і поздоровив.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

.Але наших комсюків обдурити було неможливо.вислухавши відповіді другий секретар райкому просто сказав що він бачить старання і бажання вивчити і хоч відповіді не зовсім вірні але приймають все рівно.і поздоровив.

То вже був пізній період камсамолу, "брали"  майже всіх підряд. 

Важливішим був повний охват молоді цим спрутом, аніж фільтрація організації від "недостойних".

Навіть при прийомі в  КПSS в кінці 80-х почали відміняти правило, при якому молодий кандидат-ІТРовець мав загітувати до вступу десяток рабочіх, а вже потім мав право подати заяві на вступ сам. Парторги навіть самі бігали, підбивали клинці, щоби вступив. Досі пам`ятаю, якими словами такого відшив. )))

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Я памятаю як 88 році начальник відділу бігав по заводі просив роботяг щоб записались в партію бо його не приймали а без корочки начальником цеху би не поставили.а його не брпали бо інженер а партія робітничо селянська повинна бути
Link to comment
Share on other sites

І таке вже відходило - блокування просування непартєйних по начальницьких щаблях.  

Проходив їх без всяких блокувань. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

В нас на полтавщині такого не пам`ятаю. Колядування то було майже святе, для всіх. 

Вчителі тільки застерігали не ходити "на гробки". Та хто їх слухав? 

Link to comment
Share on other sites

В кінці 7 класу нас почали в школі приймати в комсомол,ну там питання треба було вчити про зїзди партії,демократичний централізм і подібну лабуду.мені не хотілося то вирішив просто на комісії дати всі неправильні відповіді і завалити процес.Але наших комсюків обдурити було неможливо.вислухавши відповіді другий секретар райкому просто сказав що він бачить старання і бажання вивчити і хоч відповіді не зовсім вірні але приймають все рівно.і поздоровив.

 

:K

приблизно  така сама історія

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А мені не пропонували вступати до КПРС, бо я був розпіздяй

Такі не бувають колишніми. Це тавро  на все життя. )))

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Мене пробували затягнути в партію в армії.казали що треба зараз вступати бо потім як закінчиш інститут то інженером буде важко.ледве відмазався.мене би до хати батьки не пустили а дід би прокляв.Памятаю сусідка з простизх вступила в партію коли я ще в школі був то з нею люди перестали вітатись
Link to comment
Share on other sites

Памятаю сусідка з простизх вступила в партію коли я ще в школі був то з нею люди перестали вітатись

Це що, було десь на бендерівщині?  

В центрі або на півдні на таку фігню просто  не звертали уваги. Ну, вляпався в каку, з ким не буває. )))

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Львівщина.якщо хтось вступав через те що посада вимагала то було ок а от з робітничого середовища тощо не сприймали.фактично там жили з дулею в кишені для влади.В нашій родині вуйко що був в есесах і загинув то завжди поминали а іншого призвали в армію в 44 то він стидався цього і ні медалі не носив ніколи і не згадував.правда він був 3 роки в бауера робітником то завжди позитивно відзивався.а про останній рік війни і рік в окупаційних військах казав то кацапи то звірі.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...