Перейти до змісту

Петро Порошенко - Голова МЗС


Potato

Recommended Posts

Не он в парламент пойдёт. К осени рейтинг зе будет процента 3.

Если не посадит Порошенко, так и будет. А если посадит, парламент будет его. Все довольно просто, весь вопрос только какой путь выберет Вова.
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Если не посадит Порошенко, так и будет. А если посадит, парламент будет его. Все довольно просто, весь вопрос только какой путь выберет Вова.

 

посадити суперника після перемоги

 

що в цьому нового? 

 

ми все ще сподіваємось на посадку друзів 

 

що ящо вова посадить ігоря? це був би вчинок 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

посадити суперника після перемоги

 

що в цьому нового?

 

ми все ще сподіваємось на посадку друзів

 

що ящо вова посадить ігоря? це був би вчинок

Сажать надо не соперника или друга, сажать надо преступника.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Сажать надо не соперника или друга, сажать надо преступника.

І я про це 

 

крім того це має робити не Президент, а Суд згідно з буквою Закону  

Змінено користувачем Potato
Link to comment
Share on other sites

щось  від  потато просто  несе  свинарчукізмом з  кононенком  . Навіть  єврооптимісти  пишуть  що  посадка  кононенка  скоріше  буде . Ясно  що  і  порошенка , це  одне  ціле 

Link to comment
Share on other sites

І я про це

 

крім того це має робити не Президент, а Суд згідно з буквою Закону

Увы, суд у нас пока ещё мало общего имеет с законом. Его пока не пнешь, никто никого сажать не будет.
Link to comment
Share on other sites

щось  від  потато просто  несе  свинарчукізмом з  кононенком  . Навіть  єврооптимісти  пишуть  що  посадка  кононенка  скоріше  буде . Ясно  що  і  порошенка , це  одне  ціле 

 

абсолютно не проти якщо система буде працювати так, що в разі  доведеної провини за рішенням суду  будь хто з порушників закону опиниться за гратами включно з кононенко  

 

виступаю проти вибіркового правосуддя як стимулювання лояльності до влади 

Link to comment
Share on other sites

Увы, суд у нас пока ещё мало общего имеет с законом. Его пока не пнешь, никто никого сажать не будет.

 

ну звичайно 

змінити систему набагато важче ніж організувати пару трійку показових посадок 

 

важче і небезпечніше, в тому числі і для самих змінювачів  

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

абсолютно не проти якщо система буде працювати так, що в разі  доведеної провини за рішенням суду  будь хто з порушників закону опиниться за гратами включно з кононенко  

 

виступаю проти вибіркового правосуддя як стимулювання лояльності до влади 

докази є  ,  але  до  суду  далеко  ,  бо  справи  кримінальні  вести має  зовсім  не  суд .

Link to comment
Share on other sites

щось  від  потато просто  несе  свинарчукізмом з  кононенком  . Навіть  єврооптимісти  пишуть  що  посадка  кононенка  скоріше  буде . Ясно  що  і  порошенка , це  одне  ціле 

Відколи  правосуддя  згідно  закону  називається  свинарчукізмом?   Я  щось  пропустила.  Тут  уже  закладаються  нові  підвалини  державотворення?

 

Якщо  ускомірні  топлять  за  іншу  Україну:  Новоросію,  Малоросію,  до  Рашкипришпандолювання  тощо,  то  це  звичне  діло.  Звідки  ноги - зрозуміло.

Але  якщо  ті,  хто  ніби  по-українськи  шпрехає  і  видає  себе  за  корінного,  а  от  мислі  туди-сюди,  а  не  куди  треба,  то  у  мене  одна  підозра:  якщо  не  юлька  фінансує,  то  Медведчук.  Іншого  не  дано.  Все  решта  на  рівні  похибки.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Відколи  правосуддя  згідно  закону  називається  свинарчукізмом?   Я  щось  пропустила.  Тут  уже  закладаються  нові  підвалини  державотворення?

 

Якщо  ускомірні  топлять  за  іншу  Україну:  Новоросію,  Малоросію,  до  Рашкипришпандолювання  тощо,  то  це  звичне  діло.  Звідки  ноги - зрозуміло.

Але  якщо  ті,  хто  ніби  по-українськи  шпрехає  і  видає  себе  за  корінного,  а  от  мислі  туди-сюди,  а  не  куди  треба,  то  у  мене  одна  підозра:  якщо  не  юлька  фінансує,  то  Медведчук.  Іншого  не  дано.  Все  решта  на  рівні  похибки.

я  хочу  вас  зрозуміти  та  не виходить . Проведіть вправу  перед  дзеркалом . Ви  мрієте  про новоросію ?

Link to comment
Share on other sites

я  хочу  вас  зрозуміти  та  не виходить . Проведіть вправу  перед  дзеркалом . Ви  мрієте  про новоросію ?

Я  вас  до  ускомірних  поки що  не  зараховую.  Ви  неуважні  в  читанні.  Не  хочете -  не  читайте,  але вже  як  відповідаєте,  то  не  показуйте,  що  не  читали.  Бо  то  смішно.

Link to comment
Share on other sites

ну звичайно

змінити систему набагато важче ніж організувати пару трійку показових посадок

 

важче і небезпечніше, в тому числі і для самих змінювачів

А если для того, что-бы система изменилась, нужды показательные посадки, их тоже не надо делать?
Link to comment
Share on other sites

А если для того, что-бы система изменилась, нужды показательные посадки, их тоже не надо делать?

 

показові посадки не здатні змінити систему 

 

вони тільки цементують її 

Link to comment
Share on other sites

Відколи  правосуддя  згідно  закону  називається  свинарчукізмом?   Я  щось  пропустила.  Тут  уже  закладаються  нові  підвалини  державотворення?

 

Якщо  ускомірні  топлять  за  іншу  Україну:  Новоросію,  Малоросію,  до  Рашкипришпандолювання  тощо,  то  це  звичне  діло.  Звідки  ноги - зрозуміло.

Але  якщо  ті,  хто  ніби  по-українськи  шпрехає  і  видає  себе  за  корінного,  а  от  мислі  туди-сюди,  а  не  куди  треба,  то  у  мене  одна  підозра:  якщо  не  юлька  фінансує,  то  Медведчук.  Іншого  не  дано.  Все  решта  на  рівні  похибки.

Парашку в Україні саме свиногетьман і будує.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Він не прийшов, його всадила мафія і вам подібні. А як це робилося, є ще одне свіженьке свідчення.
 

Экс-советник Обамы заявил, что работал против Тимошенко за деньги Пинчука
12.04.2019 / 09:30 

2f3dce1c0a332b5ec0f76f6b0ce6a92b7623a30d

Бывший советник президента США Барака Обамы Грегори Крейг, обвиненный в даче ложных показаний и незаконной работе в интересах Украины, заявил, что никогда не скрывал информацию и не вводил в заблуждение американский Минюст. Его видеозаявление 

 в YouTube.
Он рассказал, что он работал в составе юристов по делу о преследовании политика Юлии Тимошенко по запросу Минюста Украины. По его словам, дело финансировал украинский бизнесмен Виктор Пинчук.
Крейг пояснил, что в начале работы команда юристов изучила все требования американского Закона о регистрации иностранных агентов и пришла к выводу, что необходимости регистрироваться в качестве иноагента нет. При этом он подчеркнул, что не обсуждал доклад с правительством США и занимался лоббированием в интересах Киева. «Это обвинение беспрецедентно и не подтверждено фактами. Я уверен, что и судья, и присяжные встанут на мою сторону», — заключил Крейг.

Накануне, 11 апреля, Министерство юстиции США обвинило бывшего советника Обамы Грегори Крейга в даче ложных показаний относительно его работы на украинские власти, отметив, что юридическая фирма, с которой он сотрудничал, нарушила закон, обязывающий раскрывать информацию о лоббировании интересов иностранцев

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
×
×
  • Створити...