Перейти до змісту

Ну что, давайте убеждайте меня.....


хозяин

Recommended Posts

Хозя, Сітізен, гляньте як у walking dead умовляли, бгг.

 

То порохоботами саме на часі приміряти на себе образ  walking dead.   Будуть бовтатися неприкаяні у мережі, як оті зомбаки. Це я про самих упоротих, ідейних, на кшталт нашої шпільки, яка й досі вважає Дрища месією. Решта перевдягне обісрані труселя у польоті, і почне з таким же натхненням топити за нового морального уйобка   :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ага, час тримати оборону від зомбаків

 

Справа в тому, що саме порошки виявляють нічим не спровоковану агресію щодо своїх опонентів. Точно, як зомбаки кидаються на притомних людей. Ну, а ми десь отак реагуємо на малахольних недоумків  :D

 

http://25.media.tumblr.com/c93000863c717d2c8f3788051c2cf6b4/tumblr_mk72zxMnR91qku332o1_500.gif

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Как то плохо убеждаете, не убедили на!!!! Петро порошенко будет вами недоволен йопт!

Хозяин,  хто  не  скаче,  той...  :shuffle:

Переконала? ;)

:gigi:

Але  давайте  не  про  переконня,  а  про  вигоду.  Вам дійсно  вигідно,  щоб  гривня  обвалилася?  Щоб  накрився Приват,  банківська  система.  Запаси  є?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

 

 


Але  давайте  не  про  переконня,  а  про  вигоду.  Вам дійсно  вигідно,  щоб  гривня  обвалилася?  Щоб  накрився Приват,  банківська  система.  Запаси  є?

 

Я работал в разных условиях и при скачках гривны с 8 до 12, а потом до 18, а потом до 30, так что для меня это дело всё не новость, гривна должна стоить ровно столько сколько она стоит, а не быть политическим инструментом и средством для спекуляций, а именно так происходит сейчас. Что касаемо Привата, то я был противником его национализации ибо это опять же не экономика а политика и вот за всё за это кто то должен ответить, а вот этого я действительно очень хочу!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Я работал в разных условиях и при скачках гривны с 8 до 12, а потом до 18, а потом до 30, так что для меня это дело всё не новость, гривна должна стоить ровно столько сколько она стоит, а не быть политическим инструментом и средством для спекуляций, а именно так происходит сейчас. Что касаемо Привата, то я был противником его национализации ибо это опять же не экономика а политика и вот за всё за это кто то должен ответить, а вот этого я действительно очень хочу!

Ви  не  переконані,  що  Коломойський  вивів  з  банку  млрди?  Я  пам ятаю,  як  залучали  депозити.  Переконували  людей,  що  вони  сплачувати  податок  на  вклади  не  будуть. 

Як  воно  там  шилося,  тільки  Бєня  знає,  але  мене  такі  кренделі  тоді  дуже  непокоїли.  Банк  ішов  на  відверте  порушення  закону. Такий  банк   державного  значення  не  мав  навіть  морального  права  так  чинити.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ви  не  переконані,  що  Коломойський  вивів  з  банку  млрди? 

 

Уверен, что выводил, но не могу понять почему при этом подружка петра гонтарева выдавала ПБ щедрый рефинас, вот хоть убейте не могу!!!У нас есть множество контролирующих органов в том числе и АМКУ, так откуда у нас берутся банки с практически монопольным положением на рынке, откуда берутся монополисты в энергетике, в связи, вот как это происходит? Тут коломойский виноват или зеленский?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Уверен, что выводил, но не могу понять почему при этом подружка петра гонтарева выдавала ПБ щедрый рефинас, вот хоть убейте не могу!

Большому  кораблю -  большое  плаванье. 

Банк  захитався,  а  22  млн.  вкладників.  Потенційне  банкрутство  і  повний  хаос  у  фінансьвій  системі  країни. 

Бєня  зробив  монстра  не  просто  так. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Тому що найбільший банк. Треба було рятувати

 

Так а что сразу не национализировали? И почему давали выводить? И если уж пошла такая пьянка то вы верите в честность гонтаревой? Или её руки таки кралы?

Link to comment
Share on other sites

Так а что сразу не национализировали? И почему давали выводить? И если уж пошла такая пьянка то вы верите в честность гонтаревой? Или её руки таки кралы?

Думаю,  що  Гонтарєва  в  даному  випадку  була лише орудієм  і  в  деякій  мірі  порадником.

Усе  прорахував,  проаналізував  сам  Порох,  а  вона  тільки  виконала.  Тому  і тримав  її.

Зробив  правильно,  хоч  я  тоді  була  вражена.  Зараз  інфа  відкрилася  більше, ( в  т.  ч.  із  Зеленським)  і  розумієш  ясніше,  що  і  до  чого.

Вести  війну,  формувати  армію  і  одночасно  організувати  націоналізацію  найбільшого  банку  (поза  всім іншим),  стримати  крах  фінансової  системи  під  час  війни!!!! - то  треба мати неабиякий  розум  і  працездатність.

Порівняйте  ухмилку  Зеленського  з  його:  дякую.  дякую  (бо не  знає,  що  сказати)  з  інтелектом  Порошенка.

Я  ще  раз  пишу,  вже  вкотре -  Порошенко  не  мій  герой, але  5  років  назад  я  за  нього  голосувала,  тому  що  непересічно  розумний.  Не  хочу  я  бачити  презом  примітив  чи  просто  невігласа.  як  у  випадку  із  Зеленським.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Думаю,  що  Гонтарєва  в  даному  випадку  була лише орудієм  і  в  деякій  мірі  порадником. Усе  прорахував,  проаналізував  сам  Порох,  а  вона  тільки  виконала.  Тому  і тримав  її. Зробив  правильно,  хоч  я  тоді  була  вражена. 

 

Так стало быть вы признаёте тот факт, что петро через свою подельницу гонтареву осуществил мошенническую схему по выводу денег направленных на рефинансирование ПБ через структуры коломойского?

Ну и насчёт правильно зробыв, в Украине был один нормальный банк и это был бенин приват, а теперь он стал таким же унылым дерьмом как и всё к чему прикасаются руки мародёров, это я говорю вам как вип клиент ПБ, который обслуживается там уже около 20 лет.

Link to comment
Share on other sites

Я  ще  раз  пишу,  вже  вкотре -  Порошенко  не  мій  герой, але  5  років  назад  я  за  нього  голосувала,  тому  що  непересічно  розумний.  Не  хочу  я  бачити  презом  примітив  чи  просто  невігласа.  як  у  випадку  із  Зеленським.

Ну то що робитимеш о 20:00 завтра?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Порівняйте  ухмилку  Зеленського  з  його:  дякую.  дякую  (бо не  знає,  що  сказати)  з  інтелектом  Порошенка.

 

Бугога!!!! Интеллект порошенко это очень громко сказано, вчера я видел уходящую эпоху мародёров, которые грабили Украину почти три десятка лет, я видел истерику, лицемерие и страх, а со стороны Зеленского я видел другое поколение с которым я надеюсь у Украины будет шанс и это поколение было уверенным в себе, спокойным и действительно выглядело это всё как приговор, вот так вот я вс ё это видел!!!


 

 


Я  ще  раз  пишу,  вже  вкотре -  Порошенко  не  мій  герой

 

Бугога!!!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Так стало быть вы признаёте тот факт, что петро через свою подельницу гонтареву осуществил мошенническую схему по выводу денег направленных на рефинансирование ПБ через структуры коломойского?

То  Ви  написали?  ;o  Даруйте,  але  в  мене  на  язику слово  "дурня".

Думаю,  що  у  Вашому  оточенні  щось  не  те  розповсюджують.

 

Мої  знайомі -росіяни,  зовсім  притомні,  ще  років  5  назад  були  свято  переконані,  що  Чорновол  сидів  за  згвалтування.  Так  їх  переконували  в  їхньому  оточенні.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...