Перейти до змісту

кому вигідні дострокові вибори до ВР ?


S.Brant

Recommended Posts

З тих політичних партій, що мають своє представництво в ВР-   лише тим, очільники яких зайняли 1-2 місце в перегонах президентських. Так виглядає це по гарячих слідах цієї кампанії. Рейтинг Тимошенко , гадаю, впав. Ляшко, Самопоміч, НФ- взагалі не проходять. ОБ розколотий.

Частину НФ можна розсувати в "Слуга народа" та "Солідарність", так що особливих проблем не буде.

Я так думаю 

 

Тож, коаліцію після наступних виборів буде такою: СН+БПП ( місце НФ порожнім бути не може )

Link to comment
Share on other sites

З тих політичних партій, що мають своє представництво в ВР-   лише тим, очільники яких зайняли 1-2 місце в перегонах президентських. Так виглядає це по гарячих слідах цієї кампанії. Рейтинг Тимошенко , гадаю, впав. Ляшко, Самопоміч, НФ- взагалі не проходять. ОБ розколотий.

Частину НФ можна розсувати в "Слуга народа" та "Солідарність", так що особливих проблем не буде.

Я так думаю 

 

Тож, коаліцію після наступних виборів буде такою: СН+БПП ( місце НФ порожнім бути не може )

 

Петро підставить плече? Та й набере БПП без адмінресурсу відсотків 10 від сили. Хвантастика  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Петро підставить плече? Та й набере БПП без адмінресурсу відсотків 10 від сили. Хвантастика  :gigi:

серед моїх знайомих дуже багато хто за Пороха (   за Зеленського також,.але за Пороха більше).  І це Полтава, де за даними ЦВК у нього один з найгірших показників. Так що адмінресурс практично не використовувався , скоріше, навпаки- він був проти Пороха, як і в 1994 році адмінресурс в Полтаві був проти діючого президента Кравчука на користь Кучми. 

Link to comment
Share on other sites

серед моїх знайомих дуже багато хто за Пороха ( за Зеленського також,.але за Пороха більше). І це Полтава, де за даними ЦВК у нього один з найгірших показників. Так що адмінресурс практично не використовувався , скоріше, навпаки- він був проти Пороха, як і в 1994 році адмінресурс в Полтаві був проти діючого президента Кравчука на користь Кучми.

В твоём окружении преобладают бюджетные пиявки. Но как показали выборы, это далеко не вся Украина.
Link to comment
Share on other sites

серед моїх знайомих дуже багато хто за Пороха (   за Зеленського також,.але за Пороха більше).  І це Полтава, де за даними ЦВК у нього один з найгірших показників. Так що адмінресурс практично не використовувався , скоріше, навпаки- він був проти Пороха, як і в 1994 році адмінресурс в Полтаві був проти діючого президента Кравчука на користь Кучми. 

 

Даних ЦВК по другому туру ще немає на сайті

Link to comment
Share on other sites

Власне, я особисто підозрював, що Зеля лошарить свого виборця, як Порох у 2014 році, коли обіцяв закінчити війну та повернути Крим "розумом". І що насправді Зе буде проводити політику Пороха, але більш жорстко, в стилі НФ. І що за Зе ховаються довгі вуха Кролика. А також міжнародних кредиторів України, хто хоче одержати назад свої гроші. 
Але таких як я серед моїх знайомих немає. Ніхто Зе в цих кульбітах не підозрював і, отже, його жорстка розмова з Путіним мала їх здивувати. Якби вони взагалі звернули на неї увагу. Ще в п'ятницю мав розмову з одним із таким перед входом до мормонського бранчу, де ми маємо практику з конварсеішн,- так він на повному серйозі стверджував, що за Зе стоїть Путін...
Нашу розмову випадково підслуховував якийсь бик, що теж очікував чогось у тому ж самому місці. Як тільки він почув, що ми обидва за Пороха, його спина із дупою почали так смикатись, що його розвернуло на нас подивитись... Він, очевидно, був за Зе й по тупості "народній" взагалі не уявляв, що хтось міг бути за Пороха. Потім за ним прийшли й забрали- так він весь час оглядався, щоб запам'ятати наші обличчя- так ми його здивували...

Це хороший приклад дефрагментації нашого суспільства, яке поділене на фрагменти без горизонтальних зв'язків між собою. І способу зомбування населення через медіа. А потім вони зіштовхуються в реальному житті з опонентами й щиро дивуються, що взагалі є такі

Link to comment
Share on other sites

та ні. В моєму оточенні майже 100% є фрілансерами

Меня удивляло, почему некоторые фрилансеры и пенсионеры за Петра активно топят. Ларчик просто открывался - кто-то из родственников при кормушке.
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Даних ЦВК по другому туру ще немає на сайті

ти довбанувся? Вони були ще в ніч після виборів, коли відомі стали результати екзит-полу

От лінк

https://www.cvk.gov.ua/pls/vp2019/wp313pt001f01=720.html

 

Клацаєш на область і одержиш результати по  кожному округу

Link to comment
Share on other sites

я зрозумів твою помилку. Там спочатку може бути дані по першому туру, а справа-зверху лінк на результати 2 туру

Зараз я перевірю, чи вірний лінк я тобі дав


Лінк вірний. Одразу попав саме на другий тур

Link to comment
Share on other sites

ти довбанувся? Вони були ще в ніч після виборів, коли відомі стали результати екзит-полу

От лінк

https://www.cvk.gov.ua/pls/vp2019/wp313pt001f01=720.html

 

Клацаєш на область і одержиш результати по  кожному округу

 

Я отут дивився https://www.cvk.gov.ua/vp_2019/

Link to comment
Share on other sites

отже, викреслюємо Ситизена зі списку ольгинців. Він лише тупий від природи

 

Я отут дивився https://www.cvk.gov.ua/vp_2019/

після того тим мав опинитись тут ( клацнувши на відповідну піктограму)
https://www.cvk.gov.ua/pls/vp2019/wp001.html
 

Link to comment
Share on other sites

отже, викреслюємо Ситизена зі списку ольгинців. Він лише тупий від природи

 

після того тим мав опинитись тут ( клацнувши на відповідну піктограму)

https://www.cvk.gov.ua/pls/vp2019/wp001.html

 

 

Та я вже зрозумів, але той сайт, як і всі сайти домену gov.ua розробляють якісь дебіли криворукі. На піктограмі написано "Результати виборів 31.03.2019". 

Link to comment
Share on other sites

Та я вже зрозумів, але той сайт, як і всі сайти домену gov.ua розробляють якісь дебіли криворукі. На піктограмі написано "Результати виборів 31.03.2019". 

та у нас все так. Що , колись було інакше ?

Link to comment
Share on other sites

Меня удивляло, почему некоторые фрилансеры и пенсионеры за Петра активно топят. Ларчик просто открывался - кто-то из родственников при кормушке.

 

хто з них "при кормушке"?

пенсіонери чи фрілансери?

 

ви значення слова фрілансер знаєте, чи так аби по....ти не про що

Link to comment
Share on other sites

хто з них "при кормушке"?

пенсіонери чи фрілансери?

 

ви значення слова фрілансер знаєте, чи так аби по....ти не про що

встречный вопрос - читать через десять слов, это скорочтение или где?
Link to comment
Share on other sites

хто з них "при кормушке"?

пенсіонери чи фрілансери?

 

ви значення слова фрілансер знаєте, чи так аби по....ти не про що

Вы действительно не поняли что он написал или притворяетесь что не поняли???

Слово «родственники» в упор не увидели? :fp1:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вы действительно не поняли что он написал или притворяетесь что не поняли???

Слово «родственники» в упор не увидели? :fp1:

А зачем? Главное набросить. Ложечки найдутся, а осадочек останется.

Вы действительно не поняли что он написал или притворяетесь что не поняли???

Слово «родственники» в упор не увидели? :fp1:

А зачем? Главное набросить. Ложечки найдутся, а осадочек останется.
Link to comment
Share on other sites

Меня удивляло, почему некоторые фрилансеры и пенсионеры за Петра активно топят. Ларчик просто открывался - кто-то из родственников при кормушке.

Та ні. Ти , як я подивлюсь, усе пояснюєш годівницею. А там усе навпаки

Хоча пенси, які за Петра були, принаймні деякі, могли проголосувати за нього через вдячність, за те, що пенсію за останні часи добряче збільшили. Такі теж є. Принаймні ті, хто колись нормальну зарплату одержували, і пенсію їм підняли пропорційно цьому, тобто в абсолютному вимірі набагато. 

А загалом фрі лансери заробляють незалежно від будь-якої влади, більшість з них взагалі в тіні. І родичі тут ні до чого. 

Знав таку, якій треба було весь час виїжджати за кордон по роботі,- так вона взагалі не вірила, що безвіз колись дадуть, парі мені пропонувала. Тож під час виборів вона за Пороха загітувала навіть рідну бабусю- й контролювала, щоб вона пішла на вибори. Ну й дебілами нікому не хотілось бути- Порох дійсно багато чого зробив, і тільки дебіли могли повестись на пропаганду рейтингових каналів проти нього... Які належать найбагатшим магнатам. Оце, я вважаю, найголовніша причина, чому мої знайомі фрі лансери голосували за Пороха- в знак протесту проти пропаганди, розрахованої на дебілів.

Як одна розказувала після дебатів, що їхала в маршрутці, де всі були за Зелю- так почувалась, наче вона в Америці, де всі навколо проголосували за Трампа. Типа ідіоти

Link to comment
Share on other sites

Не надо рассказывать сказки. Можно поддерживать кого-то, но активно топить без интереса, в здравом уме никто не будет. В жизни не так много альтруистов, ещё меньше их в политике. У всех кого я лично знаю, активных агитаторов Петра, есть интерес. Обычно это родственник при должности. А просто пенсионерам и тем же флирансерам топить за Петра резону нет. От его наличия на табуретке у них особо ничего не прибавится. Идейных тоже быть не может, потому что у Петра нет идей.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Не надо рассказывать сказки. Можно поддерживать кого-то, но активно топить без интереса, в здравом уме никто не будет. В жизни не так много альтруистов, ещё меньше их в политике. У всех кого я лично знаю, активных агитаторов Петра, есть интерес. Обычно это родственник при должности. А просто пенсионерам и тем же флирансерам топить за Петра резону нет. От его наличия на табуретке у них особо ничего не прибавится. Идейных тоже быть не может, потому что у Петра нет идей.

по-перше, я не казав "топити" . Мова йшла, принаймні спочатку, винятково про голосування. Максимум, до чого ми доходили в активній позиції- те, що одна з фрі лансерок, що одержала можливість безвізового виїзду за кордон ( вона працює в сфері медіапроектів на іноземних замовників) загітувала власну бабусі. На відміну від тебе, мразі продажної, що дійсно "топить " за Зелю. Так що не суди по собі, виродку продажний

По-друге, я розказав далеко не всі варіанти. Є знайомий, який, як я, ходив на всі місцеві майдани ( мій колишній студент ). Він теж фрі, відносно добре заробляє. Його друг, з яким він мене познайомив на нашому місцевому майдані, потім став волонтером,- за свої гроші допомагав армії. Він теж має зацікавленість? Ти настільки мразь, що волонтерів, які за свої гроші допомагали армії, називаєш егоїстами? У них не досить альтруїзму?

З іншого боку, я знаю багато таких у церквах, що я ходив, які вели пропагандонську роботу проти Петра весь цей час. Я впевнений, що за бабло. З усіма з ними я сильно посварився, доходило до вельми великих скандалів, і не лише в інтернеті. Я знаю цього роду виродків в натурі, і знаю, що ти така ж мразь, тільки ще гірше. І, в цих же церквах, таких, що агітували за Пороха. І я знаю ( вірніше, я впевнений ), що безкоштовно

 

А щодо безідейності Петра- то взагалі смішно. Може, він і був колись безідейний, але в цій компанії виступав під націонал-демократичними гаслами "Армія, мова, віра". Тобі, виродку, цього не досить? Ти будеш мені розказувати, що в середині він не такий? Що це для нього лише маска? Це все, що ти, дебіле, можеш мені розказати? Я таке вже чув. Саме від одного з тих виродків, який вів пропаганду проти Пороха за бабло ( даю 95%, що це так ) і який за своєю культурою є скоріше росіянином, ніж українцем

 

І не тобі, виродку, людині, що топить за кандидата, сенс приходу якого є створення "цивілізованого ринку землі" , що ЗАПИСАНО В ЙОГО ПРОГРАМІ, і який щось там мукає й бекає проти цього пункту, розказувати тут за мораль. Спершу повісься, а потім , можливо, ми прочитаємо твою посмертну цидулку й не без здивування узнаємо, що в тебе була мораль

Link to comment
Share on other sites

Вот оно раскрылось истинное лицо рошеновских "фрилансеров" - кто мешает грабить и убивать, это мрази, которые должны повесится. Только украинцы не было, что-бы вестись на низменную чернуху от обиженных жизнью "фрилансеров".
Link to comment
Share on other sites

Дострокові вибори вигідні українцям, щоб розпрощатись з фактично непрацюючою Радою (там нема більшості, нема й коаліції). Там де тільки спікер з справкою може 100500 раз поставити на голосування рішення яке йому дали команду протягнути, а на те що не дали команди... Ну й хай йому грець! Попали більшість депутатів в ВР досить сумнівно. Тому давно їх на звалище історії треба було відправити.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

 

 


Дострокові вибори вигідні українцям, щоб розпрощатись з фактично непрацюючою Радою (там нема більшості, нема й коаліції).

:tu: Натомість прийде рада справжніх профі-зебілів-ригів  :tu: Пане Аш, вибори і так за півроку, так що раді жити не довго.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...