Перейти до змісту

кому вигідні дострокові вибори до ВР ?


S.Brant

Recommended Posts

Вот оно раскрылось истинное лицо рошеновских "фрилансеров" - кто мешает грабить и убивать, это мрази, которые должны повесится. Только украинцы не было, что-бы вестись на низменную чернуху от обиженных жизнью "фрилансеров".

лікуйся, єбанате

Якщо у вас в Ольгино у всіх таке уявлення про Україну, то я за неї спокійний

Link to comment
Share on other sites

особливо прикололо "убивать"- одразу видно кацапський почерк. Якби ви не влізли в Крим, нічого не було б. Це мусить бути ясно навіть такій тупій мавпі, як ти. А грабували ви, коли прийшли в Донбас і Крим і почали віджимати власність

Link to comment
Share on other sites

Дострокові вибори вигідні українцям, щоб розпрощатись з фактично непрацюючою Радою (там нема більшості, нема й коаліції). Там де тільки спікер з справкою може 100500 раз поставити на голосування рішення яке йому дали команду протягнути, а на те що не дали команди... Ну й хай йому грець! Попали більшість депутатів в ВР досить сумнівно. Тому давно їх на звалище історії треба було відправити.

за оцінками експертів це одна з найпродуктивніших і проукраїнських ВР в історії незалежної України. Якщо наступна ВР буде краще за неї, я буду лише радий

Більшість, до речі, є. Але немає списку більшості. Чому це так- особисто я не знаю. Гадаю, немає жодного бажання зберігати цю Раду саме серед діючої коаліції. Інакше би давно його склали

Іншими словами, - у Порошенка, в середовищі БПП-С, НФ ніхто практично й не хоче, щоб ця рада працювала аж до жовтня. Тому й не дуже колотяться 

Link to comment
Share on other sites

Після потоку образ S.Brant'а на адресу опонента з ним спокійно розмовляє Фома!  :tu:  Але то таке...

 

Меня удивляло, почему некоторые фрилансеры и пенсионеры за Петра активно топят. Ларчик просто открывался - кто-то из родственников при кормушке.

Та ні. Ти , як я подивлюсь, усе пояснюєш годівницею. А там усе навпаки

Хоча пенси, які за Петра були, принаймні деякі, могли проголосувати за нього через вдячність, за те, що пенсію за останні часи добряче збільшили. Такі теж є. Принаймні ті, хто колись нормальну зарплату одержували, і пенсію їм підняли пропорційно цьому, тобто в абсолютному вимірі набагато. 

А загалом фрі лансери заробляють незалежно від будь-якої влади, більшість з них взагалі в тіні. І родичі тут ні до чого. 

Не хочете лонгсі Сергія Дацюка, подивіться нетривале відео Гайдая  https://uapolitics.com/index.php?/topic/38295-sv%D1%96zhij-gajdaj-29042019/&do=findComment&comment=1125445

Можна лише з оцього моменту - 13:00 Тіньове суспільство - про несподіваних бенефіціаріїв нашої тіньової держави.

Link to comment
Share on other sites

Після потоку образ S.Brant'а на адресу опонента з ним спокійно розмовляє Фома!  :tu:  Але то таке...

 

Не хочете лонгсі Сергія Дацюка, подивіться нетривале відео Гайдая  https://uapolitics.com/index.php?/topic/38295-sv%D1%96zhij-gajdaj-29042019/&do=findComment&comment=1125445

Можна лише з оцього моменту - 

Тіньове суспільство - про несподіваних бенефіціаріїв нашої тіньової держави.

3 хвилини 12 секунд. Це мій особистий рекорд слухання такого психа, як Гайдай. Але коли він сказав, що 25% виборців , що проголосувало за Порошенка, чомусь вирішили будувати етнічну державу - я закрив сторінку. Бо серед моїх знайомих, які голосували за Пороха, досить багато етнічних росіян чи зрусифікованих за мовою переселенців із Донбасу... І що, я маю слухати такого іппаната? А , ну так- тіньове суспільство, глибинна держава, слухати з 13-00 ... Але вибачте, з того, що я читав у серйозних авторів про глибинну державу в США, витікала протилежна думка- це благо. Бо кількість єбанатів серед звичайного електорату стає настільки критично великою, що від неї треба захищатись не лише багатим, але й тим, хто ще має рештки здорового глузду

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

читав у серйозних авторів про глибинну державу в США, витікала протилежна думка- це благо
Були б США барижними на кшталт України останньої чверті сторіччя, навряд чи вони б таке про них написали.
Link to comment
Share on other sites

Ольгинці Євро й Шуркенд... Ви ніяк не можете зрозуміти, що за Пороха голосували дві категорії населення, що перетинались між собою- ті, хто з якихось причин не попав під дію пропаганди проти Пороха й ті, хто був на Майдані чи за Майдан чи прийняв ідеологію Майдану. До першої категорії могли попасти як фрі лансери, через їх малочисельність їх ніхто не приймав серйозно, як цільову аудиторії пропаганди, так і переселенці з Донбасу ( серед яких були й такі, що топили за Зеленського - я таких знаю й гадаю, що робили вони це за гроші,- але й були такі, яким ця ситуація на виборах нагадала їхню, коли утворювались ДНР і ЛНР- тоді місцеве населення теж не слухало власну інтелігенцію, що критично мислила щодо основних пропагандистських кліше місцевого й російського ТБ ), або інші такі ж люди, що стояли дещо окремо від основної маси

Ви або зовсім дебіли, які не в стані це зрозуміти, або навмисно дуркуєте. За дурні гроші

 

Щодо Зелі у мене є чуйка, що він такий же, як і Порох. І що він не стільки технічний проект вашої ряші чи магнатів ( квадріумвірат Коломойський-Фірташ-Пінчук- Ахметов), що теж має місце- скільки місцевих еліт в широкому сенсі, включно з бюрократами й політиками, під егідою міжнародних кредиторів України ( включно з Тупіним ), а також амерів,- з метою прискорити економічний розвиток України та створення сприятливого інвестиційного клімату в країні, - щоб швидше повернути собі борги України. Саме для цього затіваються вкрай непопулярна серед населення земельна реформа та судова реформа

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Де я з ним розмовляю?  Кнопку доповідь натиснули?

я тільки подякую. За надану можливість не зображувати тут із себе дон Кіхота, що воює з вітряками (дебілами )

Link to comment
Share on other sites

Були б США барижними на кшталт України останньої чверті сторіччя, навряд чи вони б таке про них написали.

у твоїй хворій уяві

Один з "активістів" моєї церкви, що відповідає на духовне навчання, був дуже активним під час цієї кампанії ( під кампанією я маю на увазі в широкому сенсі, аж за рік- півтори до офіційної виборчої кампанії), називаючи Пороха "баригою". Сам працює замдиректора китайської фірми, що торгує мережевим чином начебто медичним обладнанням. Тобто узаконений барига, розводила, шахрай

І такі агітатори проти Пороха серед моїх знайомих складають більшість

Всі нормальні відомі люди- теж за Пороха.

ВСі відомі мерзотники України- проти Пороха

Чому це так? 

Бо ви й є мерзотники й бариги

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

у світі маячні, що наговорив Гайдай, я б додав ще- більшість етнічних росіян- відомих загалу, як то Бабченко, - й невідомих, як мої знайомі- теж чомусь були за Пороха. Бо не попали в цільову аудиторію пропаганди проти Пороха

Link to comment
Share on other sites

Де я з ним розмовляю?  Кнопку доповідь натиснули?

я тільки подякую. За надану можливість не зображувати тут із себе дон Кіхота, що воює з вітряками (дебілами )

Формаліст ти Фома. На цьому форумі є Правила. Там не написано, що обов'язковою умовою має бути доповідь, якщо донкіхоти криють наліво й направо без жодних провокацій з боку опонентів, а модер це бачить.

Link to comment
Share on other sites

Блять зачем крутить яйца. Всем понятно что счас рейтинг зебила высокий. С каждым месяцем у власти он будет падать. Поэтому и стараются хапнуть побыстрее. Все ждут его первого обсера, да ладно обсера просто чтобы он рот открыл и его тут же станут рвать на части.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...