Перейти до змісту

Було весело.


Гість shpylka

Recommended Posts

В  Україні  святкувати  не  будуть,  а  от  в  Кремлі -  тріумф,  шампанське  литиметься  потоком.

Усе  за  сценарієм.

 

Українці вже святкують. А вишиватноголові маргінали-петярасти можуть шипіти скільки завгодно  :gigi:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Святкують, аплодують, радіють!

Уявляєте  моськи  Бєні,  Портнова,  Медведчука,  прешті-решт  Пуйла?  Як  вони  розпливаються  в  кайфі,  сатисфакції.

 

Але  пам ятаймо:  згинуть  наші  воріженьки...

Link to comment
Share on other sites

А  коли  то  посвідчення  преза  впало  і  куди?  Я  щось  недогледіла.

Не мрій, то ніяк не потягне на знепритомнілого солдата чи зачинені перед носом двері.

Link to comment
Share on other sites

Так а попкорн з чого будемо робити, пані Шпілько? З каптоплі  - не варіант!

А,  але то  спеціальне  насіння.  Напевно  вже  все  розкуплене. Не  розбагатію,  знов.  :(

Link to comment
Share on other sites

Не мрій, то ніяк не потягне на знепритомнілого солдата чи зачинені перед носом двері.

Це  набагато  важливіше  і  тому  печалюсь,  як  я  могла  таке  пропустити.. Холєра.

Link to comment
Share on other sites

Резулятивна частина промови з 12:11

Мабуть,  ви хотіли  написати  результативна. 

 

За  цими  "результатами"  прослідкуємо...

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Це  набагато  важливіше  і  тому  печалюсь,  як  я  могла  таке  пропустити.. Холєра.

Та  воно  (посвідчення),  виявляється,  полетіло  ДОДОЛУ!!!  На  підлогу!  Дєнь  удался,  а  я  переживала. Ха.

Link to comment
Share on other sites

Ще треба Гнойсмана і плокулола пики. І Сєні поруч з Гнойсманом.

Судячи з того, що виголосив сьогодні Зеленський, поки що усі спроби мафії з ним домовитися не принесли успіху.

Link to comment
Share on other sites

крім того

 

Після початку виборчої кампанії, тобто з наступного дня публікації указу президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради, жодне судове рішення не зможе зупинити виборчий процес.

Про це розповіла секретар Центральної виборчої комісії Наталія Бернацька, пише "Інтерфакс-Україна".

"Згідно з нормами чинного законодавства, якщо виборчий процес почався, то жодне з рішень судів не може зупинити його. Як тільки буде оприлюднено указ (указ президента про розпуск Верховної Ради - ред.), з наступного дня ми будемо вже у виборчому процесі", - сказала Бернацька.

Link to comment
Share on other sites

як  це  було  давно,  я  міг  щось хороше  написати  чи  сказати  про паЛубія  чи кулю в  йоб. 

 

 Палубій  взагалі  виродок  якийсь,  типу  пашинського. Сєня,  хулі  ти  в  ложі  влади забув? Телепень ніфуя  так  і  не зрозумів.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...