Перейти до змісту

А Рада таки щось може


Гість shpylka

Recommended Posts

якщо  захоче... :shuffle:

Не  розпустилася  і  працюватиме.  Щось  нам  наухвалює  і  Зелепушу  заодно.

Мова  йде  про  жадані  відкриті  списки.  Юльку  інфаркт  скосить. 

То  раз.

Треба,  щоб  ухвалили  Закон  про  імпічмент  і  недотоканність  відмінили  усім,  в  т. ч. і презу  та  суддям.

То  два. 

Ще  накалатають  усіх  соціальних  заманух - переплюнуть  усіх  популістів.

Буде  весело. 

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

якщо  захоче... :shuffle:

Не  розпустилася  і  працюватиме.  Щось  нам  наухвалює  і  Зелепушу  заодно.

Мова  йде  про  жадані  відкриті  списки.  Юльку  інфаркт  скосить. 

То  раз.

Треба,  щоб  ухвалили  Закон  про  імпічмент  усім,  в  т. ч. і презу  та  суддям.

То  два. 

Ще  накалатають  усіх  соціальних  заманух - переплюнуть  усіх  популістів.

Буде  весело. 

Дивне в вас тлумачення словосполучення "щось може" :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Мова  йде  про  жадані  відкриті  списки

Спеціально для тебе про можливість в наших умовах відкритих списків лише з застосуванням електронної системи голосування  https://uapolitics.com/index.php?/topic/38693-serg%D1%96j-gajdaj-230519-duzhe-tc%D1%96kavo-pro-v%D1%96dkrit%D1%96-%D1%96-zakr/&do=findComment&comment=1130086

В паперовій системі це технологічно не реалізуємо. На вибори йдуть десятки партій. За традиційної системи голосування бюлетенями виборець спочатку має з одного бюлетеню обрати партію, потім має отримати інший бюлетень з виборчим списком обраної партії і вибрати в ньому одного кандидата. Одразу він його отримати не може, бо ще до голосування розголосить свій партійний вибір, що заборонено законом. Ну і уяви собі процес: наприклад, 30 партій, і для кожної має бути перелік з 225 кандидатів! Проте за електронної системи все робиться легко - обрав партію і в наступному діалозі обрав людину з неї.

Хоча є інший варіант - отримати одразу 30 бюлетенів з списком у 225 людей! В одному обрав одну людину, а куди решту 29 бюлетенів подіти?!  :D

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

 


Спеціально для тебе

Якби  воно  було  неможливе,  то  про  це  не  говорили  б  так  багато.  Очевидно,  що  варіанти  реалізації  є. (Елементарна  мажоритарка)

А  без  того  говорити  щось  про  боротьбу  з  корупцією  не  треба.

Link to comment
Share on other sites

Не  можу  вам  витлумачити,  бо  не  зрозуміла,  до  чого  ви  причепилися... думкою.

Тоді розтлумачте свій поток думок у першому пості.

Почнемо по кроках, який зміст вкладено у слова "Не  розпустилася  і  працюватиме"?

Згідно закону старий склад ВР працює до першого засідання новообраної Ради.

Link to comment
Share on other sites

Тоді розтлумачте свій поток думок у першому пості.

Почнемо по кроках, який зміст вкладено у слова "Не  розпустилася  і  працюватиме"?

Згідно закону старий склад ВР працює до першого засідання новообраної Ради.

Не запутывайте ее, слишком сложно для одной извилины ;o

  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Шпилько, ти мій текст прочитала?!

Звісно.  що  ні.  Я  собі  голову  таким  не  парю,  але  добре  розумію,  що  механізм  придумати  можна.  При  бажанні.

Я  б  придумала. :gigi:  Навіть  не  сумніваюся.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тоді розтлумачте свій поток думок у першому пості.

Почнемо по кроках, який зміст вкладено у слова "Не  розпустилася  і  працюватиме"?

Згідно закону старий склад ВР працює до першого засідання новообраної Ради.

Може  ви  чекали  від  Ради  ще  якоїсь  роботи,  а  я  вже не  чекала.  Вони  анонсували  собі  виборчу  кампанію.

Мене  це  обурювало  і  те,  що  продовжують  роботу,  то  вже  добре. А  якщо  ще  щось  назаконять,  на  зразок  списків,   імпічменту,  та  недоторканності  тощо,  то  мене  зовсім  вдовольнить. 

Хоч  я  прекрасно  розумію,  що  то  забава  із  Зеленським  та  піар  перед  виборами.

Але  може  і  Україна  щось  виграє. 

Link to comment
Share on other sites

Звісно.  що  ні.  Я  собі  голову  таким  не  парю,  але  добре  розумію,  що  механізм  придумати  можна.  При  бажанні.

Я  б  придумала. :gigi:  Навіть  не  сумніваюся.

Молодець, Шпилько! Текст аж на 5 строк не для переглядачів фотожаб.

Link to comment
Share on other sites

Молодець, Шпилько! Текст аж на 5 строк не для переглядачів фотожаб.

Евро,  та  ніхто  225  кандидатів  для  округу  не  пропонує.  Відкриті  списки - це практично  мажоритарка  "з  певними  відхиленнями".  :)

Мені  йдеться  про  те,  щоб  ваша  мамка  і  їй  подібні  не  займалися  політичною  корупцією.  Щоб  українців  не  дурили. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ніхто  225  кандидатів  для  округу  не  пропонує

Відкриті партійні списки. Які округи?

А може про відхилення поясниш щось? Тільки своїми словами. Я асілю!  :D

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Я асілю! :D

А  я  ні,  бо  ви  ж  упевнені,  що  у  мене  одна  ізвіліна,  як  і  ті  українофоби,  що  лайкнули  своєму  однодумцю.

Мені  це  не  дивно,  бо  в  країні  почалася  війна  між  кацапами  і  українцями. 

В  хід  піде  все.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А  я  ні,  бо  ви  ж  упевнені,  що  у  мене  одна  ізвіліна,  як  і  ті  українофоби,  що  лайкнули  своєму  однодумцю.

Мені  це  не  дивно,  бо  в  країні  почалася  війна  між  кацапами  і  українцями

В  хід  піде  все.

 

От жеж примат вишиватноголовий  :fp1:

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...