Перейти до змісту

Нарешті! Зеленський взявся за Свинарчуків


Гість Хома

Recommended Posts

А, так це просто чергова гівнобонба від Фоми. Тщятєльнєє надо, товаріщь...  :gigi:

 

Державний концерн "Укроборонпром" 23 липня відзвітував президенту Зеленському про виконання доручення щодо погашення заробітної плати працівникам державного підприємства "Миколаївський суднобудівний завод" у повному обсязі.

"Під час робочої поїздки до Миколаївської області 17 липня Глава держави отримав інформацію про наявність боргів із зарплатні перед працівниками цього підприємства. Володимир Зеленський доручив генеральному директору Державного концерну "Укроборонпром" Павлу Букіну невідкладно вирішити питання щодо погашення цієї заборгованості", - повідомили у прес-службі глави держави.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

, а чорт і Баканов це яка функція?

 

СБУ під президентом. Має право.

 

Стаття 106. Президент України:

1) забезпечує державну незалежність, національну безпеку і правонаступництво держави;

Link to comment
Share on other sites

Компанія "Богдан Моторс" поінформувала послів країн Великої Сімки   :fp1:  та офіс Європейської бізнес асоціації про "політично мотивований тиск з боку НАБУ".
Пряма мова: "Сьогодні створюючи штучну картинку для TV з надуманих фактів, на одного з найбільших автовиробників намагаються навісити ярлики неіснуючих корупційних схем. Такі дії шкодять діловій репутації компанії та бізнес-клімату держави зокрема".
Деталі: Також компанія розповіла про обшуки 19 та 24 липня, які проводив особовий склад НАБУ "у повному екіпіруванні та зі стрілецькою автоматичною зброєю".   :lol2: 
"Богдан Моторс" вважає, що обшуки мають на меті паралізувати роботу компанії,  підприємства якої задіяні у виконанні державного оборонного замовлення та контрактів, що фінансуються Європейським банком реконструкції та розвитку.
Пряма мова: "Невідповідність задіяних сил та засобів, а також проведення обшуку напередодні позачергових виборів до Верховної Ради можуть вказувати на політично вмотивований силовий тиск на підприємства компанії".

Link to comment
Share on other sites

Так а шо тоді про чортів і Баканова? То понти були?

І шо свинарчуки не загроза нац безпеці???

 

Пан фома звично клеїть дурня. Спочатку треба випиздити Луца і решту рошенівської пиздоти, а вже потім буде на часі ставити питання до Зелених. З монокоалою то буде не складно за місяць, і вже потім, вся відповідальність буде на новій владі

Link to comment
Share on other sites

Коли вже кнура посадять? Коли чекати на проффесора?

Я думаю, шо з кнуром я швидше впораюсь нід Беня  :gigi:

 

Беня садити не буде, тіки подоїть. А мене за дешево не купиш  B-) А головне розвага яка на схилі літ. Бо боєвик з Мішею шось вже почав набридати  :(

Link to comment
Share on other sites

Наливає тепер хай собі Педриля в напоясну грєлку. Йому ближчим часом знадобиться. B-) 

 

До кінця року найняті мною ще в Арізоні яйцеголові володарі диджитальних темних стежок, думаю, завершать пошуки всіх брудних слідів, що залишив за собою цей жадібний гівнюк і десь з нового року розпочнемо сафарі. Старими добрими олдскульними методами  ;)

 

Так шо краще в Україні хай сидить, бо на Мальдивах вже так йому безпечно не буде на віллах по кілька штук в днеь в унітаз гадити. В мішок і до правосуддя, звісно як з переляку по дорозі коні не двине  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

 

 


До кінця року найняті мною ще в Арізоні яйцеголові володарі диджитальних темних стежок, думаю, завершать пошуки всіх брудних слідів, що залишив за собою цей жадібний гівнюк і десь з нового року розпочнемо сафарі. Старими добрими олдскульними методами 

 

Сілентіо, тримаю за Ваш успіх в цьому починанні кулаки і схрещую пальці!  :super:

Link to comment
Share on other sites

 

Не тре підлещуватись...

 

 

 

 

Ги! Та я з Вами і не сварилася.  :)

 

Ми з Вами в багатьох питаннях, крім одного - співпадаємо. То Ви якось так болюче мої пости сприймали (причини цього я розумію) і, хочу зазначити, що критикуючи Міхо, я жодного разу ні по відношенню до нього, ні по відношенню до Вас не перетнула межі пристойності.

 

Так що пропоную приглушити емоції і укласти мир.  ;)

Link to comment
Share on other sites

Фома, ну фуууу! Ви ж вроді демократ. Чому Ви не можете пристойно спілкуватися з людиною інших політичних вподобань, яка жодного разу не скочувалася до персональних образ опонента?

Link to comment
Share on other sites

А чё за него тривожицца?

 

 

И чё, тока зебилы писать могут?

Вспомнилось...

- Почему в милицейском патруле по трое людёв ходят?

- Один может писать, второй- читать, а третий следит за этими интилихтуалами... :shuffle: 

Link to comment
Share on other sites

Ги! Та я з Вами і не сварилася. :)

 

Ми з Вами в багатьох питаннях, крім одного - співпадаємо. То Ви якось так болюче мої пости сприймали (причини цього я розумію) і, хочу зазначити, що критикуючи Міхо, я жодного разу ні по відношенню до нього, ні по відношенню до Вас не перетнула межі пристойності.

 

Так що пропоную приглушити емоції і укласти мир. ;)

Мир, війна... муж двома ніками серед купи оцифрованих букв, то смішно... прсото не росповюджуйте брехні та інфи, щодо якої ви не маєте уявлення от і все.

 
Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Ги, Фома не вірить в мій успіх :weep:

А мо просто заздрить, що він, коли нічого робити проводить свій час тут, продукуючи лавини лайна на Володєньку і його досить культурно-вихованих прихильників на цьому форумі, а я от від нудьги розважатимуся великим сафарі по загону жирного жадібного кнура :D Ну не сам, звісно, бо для того я вже не такий молодий аби в засідках під його хатинкою в Марбельї чи деінде сидіти, але коли стреноженого будуть класти у багажник, чи пакувати у гвинтокрил, то певно завітаю, аби поплескати по жирних щічках :lol2:

Ще й Мішу покличу, аби він особисто міг отримати моральну компенсацію за то своє приниження, коли його - президента європейської країни мордякою по полу катали і в літак наче валізу з мішком на голові пакували. Я ще тоді писав, такою поведінкою це чмо перейшло всі рамки. Тобто створило прецедент. А прецеденти у цьому вкрай небезпечному світі - бувають досить болісними. B-)

Змінено користувачем Foma
Link to comment
Share on other sites

 

Мир, війна... муж двома ніками серед купи оцифрованих букв, то смішно... прсото не росповюджуйте брехні та інфи, щодо якої ви не маєте уявлення от і все.

 

 

Ну, я в основному висловлювала свою власну думку і погляд на речі. Ми ж вільні люди і кожен має на це право, правда?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...