Перейти до змісту

Шоу маст гоу он! Зебаньки продовжують бавитися "фішечками"


Citizen UA

Recommended Posts

Цікаво було би порахувати, в яку копіку платникам податків стануть оті вояжі заради дешевого піару. Забезпечення охорони, транспорту, і всьо такоє 

 

Глава фракции Слуга народа Давид Арахамия заявил, что заседание оборонного комитета Верховной Рады состоится в поселке Золотое, в котором прошло разведение сил.

Об этом он сказал в эфире Свободы слова Савика Шустера.

«Ребята, у нас во вторник заседание нашего комитета в Золотом. Мы берем весь комитет нацбезопасности и обороны», — сказал он

 

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 

Цікаво було би порахувати, в яку копіку платникам податків стануть оті вояжі заради дешевого піару. Забезпечення охорони, транспорту, і всьо такоє 

 

 

ЕВРик не поест красной рыбы. Будет копеечка! :tu:

Link to comment
Share on other sites

Заєбьотєсь ви з чуваком з б.. - і червона риба і ікра вже задовбали. А взагалі за стіл без гарного м'яса я не сідаю.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Заєбьотєсь ви з чуваком з б.. - і червона риба і ікра вже задовбали. А взагалі за стіл без гарного м'яса я не сідаю.

ЕВРик, ты - знал.

 

Вот оно - облегчение.

 

Легалізувати самогоноваріння: "Слуги народу" зареєстрували в Раді новий законопроєкт.

Samogon.jpg

 

 

Зокрема зазначається, що авторами законопроєкту № 2371, зареєстрованого 1 листопада, є нардепи від "Слуги народу" Володимир Ватрас, Олександр Федієнко, Роман Соха, Анатолій Костюх, Ігор Фріс, Микола Стефанчук.

...............

 

https://www.youtube.com/watch?v=Tv3ju_8wxYM

Змінено користувачем Йожин з бажин
Link to comment
Share on other sites

ЕВРик, я думаю что всё-таки хребетики от кильки (в лучшем случае - от сёмги), а не икра.

 

EIRY9iBWsAAKYsV.jpg

 

ЕВРик, сходи простерни портки в бочке, куда ты собираешь дождевую воду.

 

Кредиторам не нравятся коричневые полоски :D

Link to comment
Share on other sites

 

 


Глава фракции Слуга народа Давид Арахамия заявил, что заседание оборонного комитета Верховной Рады состоится в поселке Золотое, в котором прошло разведение сил.

 

:weep:

 

кацапо дрг их там всех и повяжет  :D

Link to comment
Share on other sites

Тому що Україна в дупі через олігархічну мафію, керував якою і щодня нас зраджував сучий потрох.

А ты можешь разговаривать не газетными заголовками а собственным мнением?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

  • January 31st, 2021, 03:34 pm
Яке ж воно всрате...
Люди, які хоч трошки знають про психологію, про фізіономістику та про мову тіла, дивлячись на це фото й на тисячі подібних, жахаються від думки, як ця закомплексована, зажата й перелякана істота може вести переговори від імені та в інтересах України. А найперше - з головним і стратегічним ворогом України.

Тут, напроти простого й на вигляд доброзичливого журналіста, воно вже в прострації та паніці.

Жести, вираз обличчяя, хапання себе за ляжки (це типове для більшості його інтерв'ю й переговорів) - дуже промовистий жест. Тільки воно опиняється поза теплою ванною із нашими "чєво'с ізволітє'с" журнашлюшками, як невідступно накочується паніка.

Він її при чужих, пробує перекрити якимись ужимочками, смішком.

А при своїх - агресією та дрібним хамством.

Це як дрібний гопник, що звик хамити, але зараз не впевнений, що той, хто перед ним, не дасть раптово по морді.

Для розуміння усієї нашої "тріумфальної дійсності", не політологію студіювати треба, а психіатрію та ще, може, не завадить перечитати "Жлобологію" Антіна Мухарського...

 

P.S.: Склянка води на підлозі - це взагалі...

Спершу думав, що підступні порохоботи познущалися й прифотошопили. А воно ж - насправді...

Я в нокауті...

1365276_600.jpg

Т.Чорновіл

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...