Перейти до змісту

Злые языки кажуть,шо Сенцова будут готовить на следующие президенские выборы.


кноп

Recommended Posts

Сенцов не злетить.
Кажу це так, як і казала перед парламентськими про проект Сааки - не злетить.
І це поганий косплей. Пінчуку не вдалося скосплеїти ЗЕ з Славком, який перетворився на політичну примару, він тупо пробує іншу людину з медіаспільноти - Сенцова.

При цьому не беручи до уваги, що на відміну від ЗЕ, поява якого в політпросторі це було щось нове і незвичне, Сенцов в якості представника медіа буде вже другим, і далеко не всі, хто піддався магії ЗЕ, знову віддадуть голось представнику шоу-медійної тусовки.

І друге. Савченко. В нас вже є героїня, яка сиділа в рос тюрмі, голодувала і типу патріотка. Чому цей має бути іншим?

НЕ ЗЛЕТИТЬ.

Якщо хтось хоче зірвати куш - не треба косплеїти чуже. Треба придумати щось абсолютно нове своє.
Можливо, жінка? Я не маю на увазі Юлю чи тупу курку типу Федини.
Жінка, яка досі не в політиці. Але викликає чи викличе повагу у всіх регіонах і всіх верствах населення? Іщітє жєнщіну, кароч.


Сєнцов он в Лондон їде  :fp1:

 

 

Ну Семен і Береза он в Штати їздили. І шо?

Змінено користувачем tom_cat
Link to comment
Share on other sites

НЕ ЗЛЕТИТЬ.

 

Якщо хтось хоче зірвати куш - не треба косплеїти чуже. Треба придумати щось абсолютно нове своє.

Можливо, жінка? Я не маю на увазі Юлю чи тупу курку типу Федини.

Жінка, яка досі не в політиці. Але викликає чи викличе повагу у всіх регіонах і всіх верствах населення? Іщітє жєнщіну, кароч.

 

:lol2:

 

ruslana-pysanka-41352839-781b-435b-8ce3-

Link to comment
Share on other sites

Нє.

Просто я пробую вирахувати, який варіант зачепить більшість України. Бувші політв'язні і шоумени вже були. Другий раз не вистрілить.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Тут Сенцову компаныя пыдвалила

 

#кулуарные_слухи
В куларах пошли слухи, что Рябошапка таки пойдет на выборы и сейчас начнет пиарить свою персону под брендом лучший Генпрокурор реформатор.
Источник сообщает, что «спонсоры» Рябошапки уже рассматривают подключения Сенцова к этой «кампании».
5.7Kviews08:08
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...