Перейти до змісту

Порох в Канаді


coolzak

Recommended Posts

Мбугага, до діяспори завітав атєц українських рехворм, Чоколядний фігляр. І тут копійчину заробить. Атавсюду ми слишим стони, дєлайтє ваши ваши взноси, гаспада. :D
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

От же зебіли тупі. Порох і пару тисяч баксів це як пан Юро і дві гривні. А от аренда приміщення, організація, їжа гостям і т д явно не безкоштовно.

 

В Лондоні он є "клуб", там проводять туси, але постійні заклики прийти на ярмарок / обід і т д щоб підняти трохи бабла.

Link to comment
Share on other sites

От же зебіли тупі. Порох і пару тисяч баксів це як пан Юро і дві гривні. А от аренда приміщення, організація, їжа гостям і т д явно не безкоштовно.

В Лондоні он є "клуб", там проводять туси, але постійні заклики прийти на ярмарок / обід і т д щоб підняти трохи бабла.

Хто тупий - то ще велике питання. Мабуть таки діяспора, яка готова платити за дешевий цирк атставной кази барабанщіка. Якому оті пару тисяч баксів, як Євро дві гривні, нє? Але чомусь Петро не захотів рвпти шаблони :gigi:

Link to comment
Share on other sites

для наших людей заплатить бабло за встечу с политиком считается -редкостным идиотизмом шо не ві должні платить бабло а наоборот вам должні платить шоб ві пришли..

вот если бі какойто артист тогда да ....

 

у нас менталитет такой советский еще.

Змінено користувачем кноп
Link to comment
Share on other sites

для наших людей заплатить бабло за встечу с политиком считается -редкостным идиотизмом шо не ві должні платить бабло а наоборот вам должні платить шоб ві пришли..

вот если бі какойто артист тогда да ....

 

у нас менталитет такой советский еще.

Який з того уйобка політик?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Який з того уйобка політик?

 

х\з

ну если люди идут к нему на встречи то наверное какойто из него политик есть таки..

 

это у нас могут и заплатить шоб люди пришли для массовки..

а там думаю..если прийдут..так еще и заплатят ..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

х\з

ну если люди идут к нему на встречи то наверное какойто из него политик есть таки..

 

это у нас могут и заплатить шоб люди пришли для массовки..

а там думаю..если прийдут..так еще и заплатят ..

Діяспора - то не показник, а швидше, що навпаки. Чого він туди поперся? Хай вдома перед аборигенами прозвітує, який з нього політик. Торгаш він, а не політик. Як говрив Гайдай десь на інтерв'ю, що політик той, хто пропонує якісь свої проривні ідеї суспільтству, і весь свій термін при владі працює над їх втіленням. Він самореалізується у політиці, а не йде туди, щоб наскирдувати бабла. Як Каха Бендукідзе, наприклад.

Не обзывай Украинского Президента, мразота.

Нахуй пшел, идиот Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Ну, Кнур - хитра скотина. Оскільки діаспора фактично відірвана від українських реалій і для неї Україна замикається на мові, вірі, вишиванці - Порох робить закладку на майбутнє. Побачите, при всіх візитах ЗЕ за кордон, його будуть супроводжувати протести діаспори. Тим самим задаючи тон переговорам. Бо яке може бути відношення до лідера держави, проти якого протестують її громадяни. Хай навить бувші.

 

А доля України Кнуру пох. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Як говрив Гайдай десь на інтерв'ю, що політик той, хто пропонує якісь свої проривні ідеї суспільтству, і весь свій термін при владі працює над їх втіленням. Він самореалізується у політиці

Хто шо втілює. Для більшості мешканців України Порох втілив їх найгірші очікування. Інакше б вони не віддали 73% його супротивнику.

 

 

діаспора фактично відірвана від українських реалій і для неї Україна замикається на мові, вірі, вишиванці
В нас відірваних теж пруд пруди. І вони надзвичайно вперті! Мусить пройти час і з'явитися неспростовно.позитивні результати іншої влади, аби їх кількість почала танути.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Для більшості мешканців України Порох втілив їх найгірші очікування.

Не так. В стране есть большой процент ваты. Они всегда за мир с парашей это я думаю процентов 30 от 73 процентов. Остальные 43 - тупые упездки которым объяснили по телевизору кто плохой. Свинарчуки и роттердам + - эти тупые упездки дальше 2-3 статей в газете и АНАЛитики по 1+1 не смотрят.

Link to comment
Share on other sites

Ти просто не в курсі. Нема на плюсах аналітики. Це формат дарованих Петром мудачуку телекАНАЛів.

ты вообще адекватный? я тебе сказал простую мысль а ты в ответ какой то абыр-абыр.

 

Петра уничтожили журнашлюхи продажные, так же как и Юща в свое время. Кого избрали в 2019? коломойского избрали. кому принадлежит г+г? коломойскому принадлежит. какой самый рейтинговый канал в Украине? г+г. простые истины против которых не попрешь.

Link to comment
Share on other sites

 

 


коломойскому принадлежит. какой самый рейтинговый канал в Украине? г+г.

Роками  той  канал  опускає  населення:  програми  про  женихів,  весілля,  обмін  жінками,  усіляку  дурню  запивали  в  голови,  приклеювали  до  екранів  і  результат  відомий.  Усе  продумувалося  давно.  Дебілізація  країни  від  Коломойського.

Думаю,  що  в  Ізраїлі  такої  дебілізації  нема.

Link to comment
Share on other sites

Пані Шпилько, в Ізраїлі вати теж є і чимало.

Я  не  про  вату.  Я  про  опускання (цілеспрямоване)  розумового  рівня  населення  за  допомогою  телебачення.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

ты вообще адекватный? я тебе сказал простую мысль( :weep:)а ты в ответ какой то абыр-абыр.

Петра уничтожили журнашлюхи продажные, так же как и Юща в свое время. Кого избрали в 2019? коломойского избрали. кому принадлежит г+г? коломойскому принадлежит. какой самый рейтинговый канал в Украине? г+г. простые истины против которых не попрешь.

:gigi:  Почитай пані Шпильку, Ali(UA), якщо не віриш мені  https://uapolitics.com/index.php?/topic/39232-porokh-v-kanad%D1%96/#entry1148888 

"Самий рейтинговий" (але і це в реалі не так, "ТРК Україна" рудого немонополіста - партнера Потроха має рейтинг рази у два вищій) канал гИ+гИ спеціалізується на розважальній тематиці. "Аналітичних" програм, на кшталт щоденного багатогодинного мудачуківського лайна з Зіку, НьюзВана, 112 там нема. Є лише відносно компактне "Право на владу" раз на тиждень. Проте і воно доволі плюралістичне. Новини плюсів взагалі сміх - суцільний кримінал і битовуха. Політики там мізер, і проскакує вона тільки через хвилин 20 від початку програми.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...