Перейти до змісту

у Києві АТОшник з дружиною знайдені з проломленим головами


Ali(UA)

Recommended Posts

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2735185049825972&id=100000035128445

Якийсь страшний день...
Я не буду писати філософську фігню...дуже втомилася!
Сьогодні вночі у під’їзді власного будинку, на сходах між поверхами був знайдений Панов Ігор позивний «Хан» з дружиною.
Атовець, наш Захисник, наш великий  добряк!
Знаю його з 2015 року.
Боєць легендарного 90-го батальйону!
Знайдені без свідомості з проломленими головами...ОБОЄ!!!
Їх доставили в 17 лікарню. Терміново були проведені операції обом. При трепанації черепа у Хана почалася сильна кровотеча, була велика крововтрата. Робили 16 переливань, Оксані трохи меньше.
Обоє знаходяться в комі і на апаратах штучної вентиляції.
У Оксани стан трохи кращий. Вона реагує на подразники. Стан стабільно важкий. Будут пробувати давати зондове харчування!
У Хана стан критичний. Коли я чую - не даємо ніяких прогнозів...значить дуже все хріново(((
Йому постійно вводять адреналін і препарат для вирівнювання тиску!
Нічого, крім води, організм не сприймає!
В Хана травма набагато важча. Крім численних кістних уламків сильні гематоми головного мозку. І, якщо я правильно зрозуміла, розтрощено пів обличчя!(((
Спілкувалася з поліцією, що сталося ніхто не знає!
Знайшли їх сусіди. Ніхто не чув ні сварок ні криків чи потасовки!
Били чимось дуже важким і з особливою жорстокістю(((
Кожен день будуть давати список необхідних ліків!
На сьогодні все закрито. Про це буде слідуючий пост!
Але... вже з сьогоднішніх списків і закупки, стало ясно, що буде потрібна фіндопомога!!!
В Хана немає нікого, крім нас!
Поки списки забираю і закриваю я.
Хто хоче допомогти 4149629383767209 Грубенюк з поміткою благодійний внесок Хан!
Прошу поширити‼️‼️‼️
P.s. Весь день на ногах і голова була забита лише тим, що потрібно закрити ліки!
Тільки зараз усвідомлюю, що це зробили не люди...це якісь виродки...жорстокі і безжальні(((

Link to comment
Share on other sites

Герой голосователей за опарыша про АТОшников:

«Вы настоящая организованная банда, преступное кубло, воровская малина. Вас нужно расследовать до десятого колена, вывернуть наизнанку, выпотрошить все обстоятельства вашего прихода к власти и отнять всё, что у вас есть»,
«Поэтому, сейчас очень важно отловить всё это колхозное рогульё и осудить к длительным срокам лишения свободы»

Link to comment
Share on other sites

Там люди, знайомі з постраждалими, пишуть на ФУПі, шо таки битовуха...

это очень удобно для опарыша - бытовуха. не верю блядям. столько щас кремлевских ботов в Украинских просторах интернета.

Link to comment
Share on other sites

 

По подозрению в избиении ветерана АТО, бойца 90-го батальона Игоря Панова с позывным Хан и его жены Оксаны задержали сына потерпевшей с приятелем.

 

Об этом сообщает пресс-служба полиции Киева.

 

«Инцидент произошел в подъезде дома на улице Академика Киприанова. В полицию обратились местные жители, которые сообщили, что их соседей избили неизвестные. Оперативный дежурный немедленно направил по адресу следственно-оперативную группу районного управления полиции и врачей», — говорится в сообщении полиции на странице в Facebook.

 

 

Как рассказал начальник Святошинского управления полиции Сергей Чернышев, правоохранители установили, что между сыном и матерью в телефонном разговоре возник конфликт. Затем парень приехал в дом, где проживала женщина.

 

«Во время очередной ссоры он пытался ее избить, поэтому за женщину вступился его отчим. Впоследствии пасынок позвал своего друга, с которым и нанесли супругам телесные повреждения и скрылись. Мужчину и женщину госпитализировали и прооперировали», — отметили в полиции.

 

Нападавших задержали. Подозреваемые, 1989 и 1990 года рождения, уже дают показания следователям.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Проблема країни в тому, що мусорам ніхто не вірить. Бо вони часто серьйозні конфлікти намагаються видати за "битовуху". Також часто намагаються повісити вбивства на першого хто мав хоч якийсь конфлікт. Тож в людей завжди є підстави для сумнівів.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...