Перейти до змісту

Різдво


coolzak

Recommended Posts

Я бачив десь що українців агітують святкувати Різдво разом з Західним світом а не в січні.

Так ось- це неможливо.Бо Різдва нема тут .Є свято потреблятства яке називають зимові канікули,фестиваль і тд.А Різдво як християнське свято вмерло.Тому я щиро радий що українці і моя сімя святкуємо в січні.Бо інакше нас теж залиє незрозуміла біготня за подарунками і придурошний Санта який вже скоро буде джендер нютрал

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я бачив десь що українців агітують святкувати Різдво разом з Західним світом а не в січні.

Так ось- це неможливо.Бо Різдва нема тут .Є свято потреблятства яке називають зимові канікули,фестиваль і тд.А Різдво як християнське свято вмерло.Тому я щиро радий що українці і моя сімя святкуємо в січні.Бо інакше нас теж залиє незрозуміла біготня за подарунками і придурошний Санта який вже скоро буде джендер нютрал

А ле переваги життя  в "нормальній" к.раїні все одно набагато перекривають недоліки.

Link to comment
Share on other sites

придурошний Санта який вже скоро буде джендер нютрал

Я вибачаюсь, пан Кулзак, а раса яка? Хоч не білий? A на Thanksgiving кому дякуєте? Місцевому ділеру чи лгбт спільноті?

Link to comment
Share on other sites

Настає Чорна п’ятниця, і 48 мільйонів американців все ще мають святковий борг з минулого року

 

Найбільший день покупок року майже тут, і маркетологи наполегливо намагаються витягти якомога більше грошей у американських споживачів. На жаль, споживачам стає все складніше відкривати свої гаманці, адже багато з них уже тонуть у боргах. Як суспільство, ми навчені думати про це як про "найщасливішу пору року", а для багатьох американців найважливішою частиною святкового сезону є відкриття подарунків на різдвяний ранок. Тож існує надзвичайний тиск, щоб витратити багато грошей на подарунки, але це часто призводить до високого рівня заборгованості за кредитними картками. Насправді, щойно опубліковане опитування виявило, що 48 мільйонів американців "все ще погашають борг за кредитними картками з минулого сезону свят" ...

 

Канікули можуть бути важкими: готувати вишукані страви, стикатися з низькою температурою, складати плани подорожей, які сподобаються всім.

 

Однак перевитрати надто просто. Насправді близько 48 мільйонів американців все ще погашають борг за кредитними картками за останній сезон відпусток, згідно з опитуванням NerdWallet, проведеним The Harris Poll.

 

На жаль, деякі з цих споживачів в кінцевому підсумку заплатять компаніям з кредитних карт більше, ніж удвічі більше, ніж спочатку коштують ці різдвяні подарунки, і це може бути надзвичайно важко випереджати, коли ти потрапиш у пастку, здавалося б, нескінченного кругообігу боргів.

 

То чому люди це роблять?

 

Ну, за словами одного фінансового терапевта, багато американців переслідують "емоційний досвід" в цей час року ...

 

Купівля подарунків вимагає грошей, часу та енергії, коли ви вже відчуваєте себе переповненими, говорить Аманда Клейман із Лос-Анджелесу. Під час канікул "ми переслідуємо якесь емоційне переживання", - каже вона. Подумайте: любов і щастя фільму про Hallmark.

 

Але почуття горя чи туги може бути реалістичнішим. "Це сумний і самотній час для багатьох людей", - каже Сара Ньюкомб, поведінковий економіст для Morningstar. Покупки (для будь-чого чи всього) можуть бути зручним механізмом подолання.

 

Ми хочемо, що ми бачимо на телебаченні, але те, що ми бачимо на телебаченні, не є реальним.

 

Зрештою, багато американців покидають сезон відпустки, відчуваючи глибоке розчарування, адже те, що вони переслідували, було лише ілюзією.

 

Так, деякі заможні родини буквально матимуть сотні подарунків під своїми новорічними ялинками цього святкового сезону, але більшість американських сімей глибоко борються в ці дні.

 

Насправді, понад два мільйони з нас насправді живе без предметів першої необхідності, таких як "проточна вода або внутрішня сантехніка". Далі йде від Дейзі Лютер ...

 

У новому звіті йдеться про те, що понад 2 мільйони американців у Західній Вірджинії, Алабамі, Техасі та заповіднику Навахо нації на Південному Заході живуть без чистої проточної води чи внутрішньої сантехніки. Вони п’ють із забруднених потоків. Вони несуть відра тієї ж води додому для миття. Вони сечовипускають і дефецирують на вулиці без очищення стічних вод.

 

Розрив між багатими та бідними продовжує зростати, і в цей момент найбагатші 0,1 відсотка всіх американців зараз мають стільки ж багатств, скільки бідні 90 відсотків усіх американців разом.

 

Нехай це на мить зануриться.

 

Це рецепт суспільних катастроф, і з кожним роком він стає гіршим.

 

Великою причиною цього є те, що Федеральна резервна система штучно підкачує фінансові ринки, а в понеділок акції досягли ще одного найвищого рівня …

 

S&P 500 та Nasdaq Composite досягли постійних максимумів, коли вони піднялися на 0,8% до 3,133.64 та 1,3% до 8 632,49 відповідно. Обидва індекси також зафіксували внутрішньоденні записи. Індустріальне середнє значення Dow Jones також було рекордно близьким, набравши 190,85 бала, або 0,5% до 28 066,47.

 

Президент Дональд Трамп написав твіт про запис, сказавши: "Насолоджуйтесь!"

 

Але те, що більшість американців не розуміє, - це те, що 84 відсотків усіх фондових цінностей на фондовому ринку належать найбагатшим 10 відсоткам усіх американців.

 

Звичайно, міхур на фондовому ринку не триватиме нескінченно. Ми вже в рецесії прибутків, і очікується, що спад прибутку триватиме у четвертому кварталі ...

 

За прогнозами FactSet, середні прогнози аналітиків для окремих компаній, прогнозується, що прибуток від індексу S&P 500 SPX + 0,75% в четвертому кварталі знизиться на 1,51% у четвертому кварталі порівняно з попереднім роком. Спад із заробітку визначається як два чверті або більше послідовних скорочень у річному обчисленні, а заробіток на компонентах S&P 500, занурених у перші два квартали 2019 року, і майже не впевнений, що це повториться в третьому кварталі - майже 95 % опублікованих календарних звітів за третій квартал, прибуток знизився на 2,34%, найбільше зниження цього року.

 

І приблизно в 75 відсотках часу спад заробітку призводить до повномасштабної рецесії для економіки в цілому …

 

Три чверті (75%) рецесії заробітку після Другої світової війни перетворилися на економічну рецесію, заявив головний стратег інвестиційних інвестицій CFRA Сем Стовалл, який сказав Market Watch, що він "чухає голову", намагаючись примирити песимізм аналітика навколо заробітку з продовженням акції на фондовому ринку.

 

Тож правда полягає в тому, що ті, хто святкує те, що робить фондовий ринок, швидше за все, не будуть святкувати занадто довго.

 

І з кожним днем ​​ми продовжуємо отримувати більше поганих новин від реальної економіки. Наприклад, ми щойно дізналися, що найбільший виробник вантажних двигунів у США звільнить близько 2000 робітників ...

 

Ці тенденції на ринку зараз впливають на Cummins, Columbus, штат Індія, виробник важкого обладнання. Це найбільший виробник вантажних двигунів класу 8, який претендує на 38,3% ринку в 2018 році порівняно з такими конкурентами, як Daimler та Volvo / Mack.

 

Речник Cummins Джон Міллс підтвердив Business Insider, що компанія, в якій працює близько 62 610 в усьому світі, скоротить свою глобальну робочу силу приблизно на 2000. Ці звільнення будуть завершені до першого кварталу 2020 року, сказав він.

 

Оскільки "ідеальна буря" наздогнала Америку, багато хто вважає, що це буде останній "звичайний" відпускний сезон, який американці зможуть насолодитись.

 

Стало надзвичайно зрозуміло, що настають дуже важкі часи, і досить багато експертів вважають, що криза, що передує, буде ще гіршою, ніж ми пережили 2008 рік.

 

Тож насолоджуйтесь часом, який ви зможете провести зі своєю родиною та друзями протягом найближчих тижнів, адже основні зміни вже починають відбуватися, і наша нація незабаром матиме справу з одним головним головним болем за іншим.

 

Link to comment
Share on other sites

Если купил в прошлом году машину с 0 процентом, то вполне допускаю что долги прошлого года ещё есть. А про обычные кредитки по которым покупают телевизоры/жрачку - слабо верю. Там проблематично выкупить что именно висит на долге. У меня в конце каждого месяца баксов 100-200 висит в долге по кредитам обычным. Но это же не говорит что это прошлогодние походы в волмарт или алди у меня там. Что то оплачивается, что то покупается новое. Постоянный оборот.
Link to comment
Share on other sites

Я бачив десь що українців агітують святкувати Різдво разом з Західним світом а не в січні.

Так ось- це неможливо.Бо Різдва нема тут .Є свято потреблятства яке називають зимові канікули,фестиваль і тд.А Різдво як християнське свято вмерло.Тому я щиро радий що українці і моя сімя святкуємо в січні.Бо інакше нас теж залиє незрозуміла біготня за подарунками і придурошний Санта який вже скоро буде джендер нютрал

Вірно.  Я  хоч  не  віруюча,  але  наші  традиції  якісь  душевніші,  даруйте,  традиційніші.  Хоч  купа  людей  за  католицьке  Різдво,  проте  не все  так  просто  забути  і  ближчим часом  не  забудеться.

Аби  тільки  наші  свяхеники  не  здуріли,  бо  таки  хилять  людей  на  повністю  католицький  лад.  Поки  що  в  дурничках,  але...цілеспрямовано.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Пляць, яке католицьке різдво 25 го весь християнській  світ святкує в тому числі й протестанти з 90% православних  :fp1:

 

Тому й Україна в такій сраці, бо святкує разом з кацапами та ще з кількома альтернативно одарьонними братами по вірі  :weep:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

нажруться на новий рік, а потім розговляються 7 січня

 

Олів'є пісне!

 

Щодо кредитів - не беруть їх ті, кому їх не дають, а так підтримаю папу Карло: подарунки на рік - це хіба айхвон у кредит.

Link to comment
Share on other sites

Олів'є пісне!

 

Щодо кредитів - не беруть їх ті, кому їх не дають, а так підтримаю папу Карло: подарунки на рік - це хіба айхвон у кредит.

А кому айхвон не потрібен ті без подарунків.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Новини святкування Різдва.За побажання Merry Christmas визивають в відділ кадрів і дають пропіздон за нанесення моральних травм співробітникам.

Нема Різдва на Заході ,кінчилось.

Link to comment
Share on other sites

Новини святкування Різдва.За побажання Merry Christmas визивають в відділ кадрів і дають пропіздон за нанесення моральних травм співробітникам.

Нема Різдва на Заході ,кінчилось.

Сльози мєшают говоріть, коли читаю, як жопомиї мучаються на загниваючому Заході... Велкам до нені, тут всім пох на те :gigi:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я не мучаюсь.Тема про прихильників культу карго які бігають і кричать що треба як на Заході

Мимо з культом карго. Бо тут ваші гендерні, і решта заморочок всім похуй, за виключенням упоротої купки маргіналів. Можна ще й піздюліну огребти за то

Link to comment
Share on other sites

Вже скоро.

Весь кабінет соросята так що будуть впроваджувати прогресивні ідеї .Я думаю коли скажуть що для слідуючоо траншу потрібний гей парад в кожному райцентрі і прийняти чорних так з півмільйона там все підпишуть а манюпас назве це черговою перемогою .Бо як на Заході

Link to comment
Share on other sites

Українське суспільство консервативне наскрізь. Тут така херня не заходить. Ні з траншами, ні без них. На тому гей-параді, хіба що Гочарук разом із своїми зебаньками кабмінівськими з охороною буде марширувати. Щодо переможних пройобів, так це до твоїх кумирів, Підри з Додіком  :gigi:

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Тому треба залишити Різдво 6 січня.А хто хоче святкувати з єврогеями хай святкує незрозумілі зимові канікули

Я за 25. Ханука, Ялда, Різдво - усе поруч. Гульнули - і до праці.

Link to comment
Share on other sites

 і прийняти чорних так з півмільйона там все підпишуть

 

а як їх сюди загнати? розстрілювати тих, хто не хоче в Україну??  :lol2:  :lol2:

 

В Україну немає проблем заїхати ні чорним, ні арабам, натовпами. Соціалки нема!, фіглі сюди їхати?? 3 місяці на біржі праці постояти за 2 копійки? так для цього треба попереднє місце праці, купа довідок і флюрографія  :gigi: 

 

Єдиний варіант з біженцями, якщо за них будуть платити бабло, як туркам.  Але єврогеї на це підуть - кордон близько і всі розуміють, що біженці ломануться туди першим ділом з оспіваних українських чорноземів.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я не мучаюсь.Тема про прихильників культу карго які бігають і кричать що треба як на Заході

Нам потрібний треш з передріздвяним постом на новорічну п'янку. І ніяк інакше, 62% проти.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Если купил в прошлом году машину с 0 процентом, то вполне допускаю что долги прошлого года ещё есть. А про обычные кредитки по которым покупают телевизоры/жрачку - слабо верю. Там проблематично выкупить что именно висит на долге. У меня в конце каждого месяца баксов 100-200 висит в долге по кредитам обычным. Но это же не говорит что это прошлогодние походы в волмарт или алди у меня там. Что то оплачивается, что то покупается новое. Постоянный оборот.

а зачем ты вообще проносишь баланс? какой в этом смысл.

Link to comment
Share on other sites

Так я про що.Переносити Різдво незрозумілий культ карго атеїстів і безбожників щоб було як у всіх.Хай придумають нове свято як придумали кванзу для чорних і бухають.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...