Перейти до змісту

Знайшов сьогодні записку...


GizmoGremlin

Recommended Posts

Повертаючись з супермаркета, знайшов сьогодні записку, прикріплену до ручки дверей машини на стоянці.

Note.jpg

"Перевірте повітря у ваших передніх колесах, вони спущені, особливо ліве праве!"

 smilie1.gif

Колеса, дійсно, були трохи приспущені - на зиму не переобувся і не підкачав.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Повертаючись з супермаркета, знайшов сьогодні записку, прикріплену до ручки дверей машини на стоянці.

 

Note.jpg

 

"Перевірте повітря у ваших передніх колесах, вони спущені, особливо ліве праве!"

 

 smilie1.gif

 

Колеса, дійсно, були трохи приспущені - на зиму не переобувся і не підкачав.

 

Дивись, бо стираються покришки по краях швидко

Link to comment
Share on other sites

 Нормальные американцы и канадцы так делают. У меня соседка по паркингу свалила на месяц в отпуск и оставила свою Ауди на пробитом колесе. Я ехал в гараж стойки менять, захватил ее колесо в ремонт. Потом поставил на место. ей ничего не сказал. в пятницу в офисе бутылка виски с запиской: " мне супервайзер видео с камер показал. Спасибо". Так и живем.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

 Нормальные американцы и канадцы так делают. У меня соседка по паркингу свалила на месяц в отпуск и оставила свою Ауди на пробитом колесе. Я ехал в гараж стойки менять, захватил ее колесо в ремонт. Потом поставил на место. ей ничего не сказал. в пятницу в офисе бутылка виски с запиской: " мне супервайзер видео с камер показал. Спасибо". Так и живем.

 

Аа як ти зняв колесо без ключа

Link to comment
Share on other sites

Я параноик. У меня два домкрата, компрессор, колодки, подпорки, набор ключей для полной разборки машины, банка с антифризом, омывателем, два литра масла, полный комплект лампочек и запасные щетки:) Благо в Сиенне много места.

Link to comment
Share on other sites

У нас машины снова начали угонять после большого перерыва. ТАк что Торонто - такой себе побратим ЛосАнжелеса становится. По стрельбе и поножовщине мы уже наверное вас переплюнули. 

Link to comment
Share on other sites

 Нормальные американцы и канадцы так делают. У меня соседка по паркингу свалила на месяц в отпуск и оставила свою Ауди на пробитом колесе. Я ехал в гараж стойки менять, захватил ее колесо в ремонт. Потом поставил на место. ей ничего не сказал. в пятницу в офисе бутылка виски с запиской: " мне супервайзер видео с камер показал. Спасибо". Так и живем.

Мокша, це супер! :tu: :tu: :tu: За такий вияв доброти я Вам пробачаю те, що Ви агітували за зеленського  :gigi: 

 

Спартак, ось це і є приклад, як "перетворюються" українці на заході. Хоча, думаю, Мокша і на історичній батьківщині таким був.

 

Тут досить поширений тренд робити ближньому приємні речі. Наприклад, приходиш купити кави, а за неї вже хтось заплатив із тих, що стояли попереду. Волонтерство взагалі тут вважається майже стилем життя.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...