Перейти до змісту

Культурна революція, США


Uki

Recommended Posts

У вас мозги проштамповані..... По відео можна зрозуміти що вона обговорювала цю акцелерацією з якимось хаммером....... Виглядає так шо там у них група якась де вони все це обговорюють....... І тут бац - у кулзака знову про цю акцелерацію........ Потім він так недолуго з'їхав шо тіпа то все ліві роблять акцелерацію, а мені в воду шось підмішують :lol2::lol2::lol2:

чувак, ты УЖЕ на наци настроен. понимаешь? уже транслируешь этих воуков леваков. значит их прошивка отрабатывае. ты вменяемый боль мень, а что про невменяемых говорить?

Link to comment
Share on other sites

чувак, ты УЖЕ на наци настроен. понимаешь? уже транслируешь этих воуков леваков. значит их прошивка отрабатывае. ты вменяемый боль мень, а что про невменяемых говорить?

 

Чувак, я вже на наці налаштований дуже давно...... точніше не на наці, а на розуміння того що політичний спектр має дві крайнощі з обох боків, де концентруються їбонуті типу тієї дівчини......... Так шо те відео мене абсолютно ніяк не шокувало та не здивувало........ і тим більше ніяк на мене не подіяло........

Чесно кажучи я більше хилився до того що то якась дурепа з антифа, ну виявилось шо вона з іншого боку спектра.......

Link to comment
Share on other sites

До речі ось в тему...... Вас це розважить......

Тут у нас воуки вирішили що лос-анжелеські фрівеї - це монумент расизму, і треба їх терміново знищити  :weep:

 

Нове гасло Bulldoze the highways

 

https://www.latimes.com/opinion/story/2020-06-24/bulldoze-la-freeways-racism-monument

Link to comment
Share on other sites

Наскільки я памятаю в них мотивація бо хайвеї розділяють комюніті оф колор.

Але це в них нормально.Бо головне процес.Коли досягаються одні цілі то треба нові,коли вороги переборені то інші на підході.

Єсть у ревалюціі начала,нет у ревалюціі канца

Link to comment
Share on other sites

До речі ось в тему...... Вас це розважить......

Тут у нас воуки вирішили що лос-анжелеські фрівеї - це монумент расизму, і треба їх терміново знищити :weep:

 

Нове гасло Bulldoze the highways

 

https://www.latimes.com/opinion/story/2020-06-24/bulldoze-la-freeways-racism-monument

епать... больше жести. должны прохавать до дна.
Link to comment
Share on other sites

Чувак, я вже на наці налаштований дуже давно...... точніше не на наці, а на розуміння того що політичний спектр має дві крайнощі з обох боків, де концентруються їбонуті типу тієї дівчини......... Так шо те відео мене абсолютно ніяк не шокувало та не здивувало........ і тим більше ніяк на мене не подіяло........

Чесно кажучи я більше хилився до того що то якась дурепа з антифа, ну виявилось шо вона з іншого боку спектра.......

вопрос в обьемах.. ты нашел какое то видео исподтишка кем то выкопанное, смонтированное и т.д.одно. а воуки уже в сенате, хаусе, управляют бидоном, он читает и озвучивает их мысли, идеи воуков транслируются в законы, бюджеты... понимаешь разницу? воуки орут и их транслируют медиа. а ты приносишь какое то зачуханное медиа непонятно кем опубликованное и говоришь о крайностях.

 

в реалии есть мифы, которые, пугаоки, страшилки придуманные для таких как ты, и реальная угроза которая УЖЕ меняет все спектры жизни страны.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

то есть я хотел сказать нет этого наци спектра. не существует. придумали. а вот воук, прогрессив есть, он везде. они страну захватили.

:fp1: і знову denial....... звичайно нема ...... то все ілюзія...... голограма

Link to comment
Share on other sites

вопрос в обьемах.. ты нашел какое то видео исподтишка кем то выкопанное, смонтированное и т.д.одно. а воуки уже в сенате, хаусе, управляют бидоном, он читает и озвучивает их мысли, идеи воуков транслируются в законы, бюджеты... понимаешь разницу? воуки орут и их транслируют медиа. а ты приносишь какое то зачуханное медиа непонятно кем опубликованное и говоришь о крайностях.

 

в реалии есть мифы, которые, пугаоки, страшилки придуманные для таких как ты, и реальная угроза которая УЖЕ меняет все спектры жизни страны.

 

На відміну від вас я ніколи не приводив те відео у якості пропаганди з метою показати загрозу нацизму і тд......... Лише виключно в контексті обговорень конкретних питань, до яких воно має певний стосунок...... То в тебе чомусь те відео викликає тремтіння і тебе відразу почина розривати......... 

Link to comment
Share on other sites

На відміну від вас я ніколи не приводив те відео у якості пропаганди з метою показати загрозу нацизму і тд......... Лише виключно в контексті обговорень конкретних питань, до яких воно має певний стосунок...... То в тебе чомусь те відео викликає тремтіння і тебе відразу почина розривати.........

что то еще будет от тебя? какие то доказательства правого нацизма?
Link to comment
Share on other sites

ПРобуют на зуб тотальный контроль

Австралия - полигон для новых технологий.

https://www.smh.com.au/politics/federal/it-s-a-long-bow-social-media-id-push-dubbed-a-privacy-risk-20210402-p57g7d.html

Link to comment
Share on other sites

Осьо...... нагуглив для тебе........

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Atomwaffen_Division

херня какая то. Anti Capitalism. Azov Battalion relation. Ты про них и не знал ничего без гугла. В каких тер актах они были замечены в штатах? их вообще не видно и не слышно и назвать анти капитализм правой идеологией? короче старайся лучше.
Link to comment
Share on other sites

Уки давай каких то наци из сената хауза или офиса президента. твои леваки радикалы и последаватели там УЖЕ укрепились. ты не на том уровне вообще копаешь. Во варнак последователь этого муслимского пастора что обучпл террориста атаковавшего стену. и так далее, это просто from the top of my head.
Link to comment
Share on other sites

пока уки гоняется за своими грибными галлюцинациями, в реальном мире враги антифы, журналисты вынуждены покидать страну опасаясь за свою безоаюпасность

 

https://www.foxnews.com/us/andy-ngo-antifa-violent-extremism-interview

Link to comment
Share on other sites

Пастор якийсь дивний..... каже шо християнин, а святкує пассовер........ Шо то за церква така?

100 % неправильний пастор.Геїв не женить,маски не носить,щось про права і свободи базікає

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...