Перейти до змісту

Через 25 років всі чоловіки на Землі будуть такими, як S.Brant


S.Brant

Recommended Posts

Отже, давайте знайомитись. Я - те саме Людство, що чекає на Вас у найближчому майбутньому. Принаймні, та його, можливо на той час і не дуже чисельна частина ( якщо співвідношення буде 1 чоловік на 30 жінок), але досить значна частина

 

"Товариші! Технологічна Сингулярність, про яку так довго вже кажуть футуро-більшовики, обов'язково здійсниться!" А разом з нею будуть наштамповані мої клони...

Link to comment
Share on other sites

Боян  :bayan:

 

e2aa9e3b7ea69566491a976feaf67f9efcfad1e0

 

Хіт моєї молодості. Не знаю чому, але в той час полячки здавались вершиною сексуальної привабливості й краси

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

Сексмиссия невыполнима! Как снимали культовую комедию

"Сексмиссия» Юлиуша Махульского, которая вышла на экраны больше тридцати лет назад, до сих пор остается одним из самых любимых и цитируемых польских фильмов. «Эйнштейн была женщиной!», «Самец — твой враг», — вот лишь немногие афоризмы, которые прочно вошли в разговорную речь поляков. Однако не стоит забывать, что «Сексмиссия» — не просто оригинальная комедия с фантастическим сюжетом, но еще и острая сатира на тоталитарное общество

 

Link to comment
Share on other sites

" всі чоловіки на Землі будуть такими, як S.Brant"

 

;o Танунах, не дай боже..... І взагалі про що гілка?

думаю, як раз ті, хто багато пиздять вимруть

 

а флегмати, які діють, виживуть ))

Link to comment
Share on other sites

думаю, як раз ті, хто багато пиздять вимруть

 

а флегмати, які діють, виживуть ))

Флегмати? Ви хоч знаєте, про що говорите?

Який стосунок вдалий варіант темпераменту має до балакучості чи вміння говорити?

І скільки на Землі всього флегматиків, можете сказати?

Варіанти відповіді:

1) всіх по 25%: і меланхоліків, і холериків, і флегматиків, і сангвініків

2) меланхоліків 50%, холериків 25%, флегматиків і сангвініків по 12.5%

3) меланхоліків 94-98% ; з тих, хто залишились, 94-98% є холериками... З тих, хто залишились після холериків, 94-98% є флегматиками... Сангвініків взагалі практично не існує, якщо вони є- то це вже генії... Як і флегматики- їх теж в районі зеро, хоч і значно більше, ніж сангвініків ...

4) свій варіант відповіді

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...