Перейти до змісту

Страшенно кортить узнати, за що?


S.Brant

Recommended Posts

Щойно забанили на місяць на ФУПі

А я ж там лише інфу розповсюджував

Причому образами сипали на мою адресу інші особи,- наприклад, чорнорота ЛюдаС постійно називає мене образливою нецензурщиною, щоб їй не відповідати, я лише заігнорив її в своєму стилі

Гадаю, саме вона на мене й настукала. Але за що?

 

Сходіть, б-л, хтось туди й спитайте на адмінфорумі

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

Притула боїться свіжі тверезі думки out of the box та міркування....... Тому реально там добре приживаються лише тролі, боти та інші репродуктори пропаганди, генератори срачу та інформаційного шуму...... 

З іншого боку зараз якщо ти не якийсь інфлуенсер з мільйоном послідовників - то навіть найцікавіші думки губитимуться в океані лайна.....  

Вийти на якусь цікаву грунтовну дискусію нереально навіть з тою великою аудиторією.......... 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Притула боїться свіжі тверезі думки out of the box та міркування....... Тому реально там добре приживаються лише тролі, боти та інші репродуктори пропаганди, генератори срачу та інформаційного шуму...... 

З іншого боку зараз якщо ти не якийсь інфлуенсер з мільйоном послідовників - то навіть найцікавіші думки губитимуться в океані лайна.....  

Вийти на якусь цікаву грунтовну дискусію нереально навіть з тою великою аудиторією.......... 

інфлуенсери з мільйоном послідовників сидять в соціалках, там де є чіткий поділ на автора поста і бидло рядових коментаторів. На форуми їм лізти сцикотно - тут треба відстоювати свою позицію.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

інфлуенсери з мільйоном послідовників сидять в соціалках, там де є чіткий поділ на автора поста і бидло рядових коментаторів. На форуми їм лізти сцикотно - тут треба відстоювати свою позицію.

 

ну на форумах теж є свої "інфлуенсери" тіпа........ 

Link to comment
Share on other sites

я намагавсі спілкуватися в твітері з опонентами - виходить досить непогано якщо хочеш. якщо лізеш глибше то вже ніхто не читає ти залишаєссі сам на сам.

але там важко сфокусуватись. тут легше звісно...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

за всіх вад там аудиторія більша

Тут, звісно, приємна компанія, без українофобії, але має трохи камерний, тепличний характер

я бачу що та пезда притула особисто доклала руку до реваншу. + коли тебе полишують права створювати гілки банять по місяцю а опонентів на 1 день... то таке... нашо туди взагалі ходити.
Link to comment
Share on other sites

Притула боїться свіжі тверезі думки out of the box та міркування....... Тому реально там добре приживаються лише тролі, боти та інші репродуктори пропаганди, генератори срачу та інформаційного шуму...... 

З іншого боку зараз якщо ти не якийсь інфлуенсер з мільйоном послідовників - то навіть найцікавіші думки губитимуться в океані лайна.....  

Вийти на якусь цікаву грунтовну дискусію нереально навіть з тою великою аудиторією.......... 

Істину глаголеш, муже

Link to comment
Share on other sites

я бачу що та пезда притула особисто доклала руку до реваншу. + коли тебе полишують права створювати гілки банять по місяцю а опонентів на 1 день... то таке... нашо туди взагалі ходити.

зі мною зараз відбулось майже те ж саме... Гілку міг відкрити, але забанили аж на місяць. А ту, хто мене обзивала, - лише на 3 дні, та й те після того, як я вже тут гілку відкрив

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...