Перейти до змісту

Дебільна біомаса, немає слів. Справжнє генетичне сміття :(


Урфин

Recommended Posts

про геноцид я писав. Якщо є сміття, його потрібно прибирати :) . Логічно?

Сміття можна спалити, мозна закопати, а можна і вивезти на полігон.

Деяке сміття піддається переробці, деяке - розкладається саме.

Link to comment
Share on other sites

Ну а як же може бути по іншому? У кожного своє уявлення про життя і тому нікому нічого не потрібно нав'язувати. Своя земля - це земля де ти народився, прожив все життя, в якій покоїться прах твоїх предків.

Не все піддається логіці, є емоції, почуття...

 

Вы написали: "На сході і на заході люди мріють про одне й те ж".

 

Я с этим не согласен. Представления о жизни, об одних и те же вещах могут быть настолько разными, что фактически лежать в разных плоскостях. Для одного своя земля это место рождения, а для другого "роисся мой дом, где я - там роисся". Далее, кто-то будет требовать достойной жизни, а у кого-то будет капать слюна от пакетика с гречкой перед выборами. Где-то так.

Link to comment
Share on other sites

Сміття можна спалити, мозна закопати, а можна і вивезти на полігон.

Деяке сміття піддається переробці, деяке - розкладається саме.

Прибираня "генетичного сміття" і є геноцид. Що ж тут незрозуміло?

 

А, взагалі, мені здається, що міфи про "дебільну біомасу та генетичне сміття" і про "бЕндерівців і правий сектор" , виходять з одного джерела

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Прибираня "генетичного сміття" і є геноцид. Що ж тут незрозуміло?

 

А, взагалі, мені здається, що міфи про "дебільну біомасу та генетичне сміття" і про "бЕндерівців і правий сектор" , виходять з одного джерела

 

Та які нахер міфи. Підтримка і симпатія терористам, які грабують твоє місто і викрадають та вбивають сусідів, а решту - залякують - то недоумкуватість.

Змінено користувачем Урфин
Link to comment
Share on other sites

Вы написали: "На сході і на заході люди мріють про одне й те ж".

 

Я с этим не согласен. Представления о жизни, об одних и те же вещах могут быть настолько разными, что фактически лежать в разных плоскостях. Для одного своя земля это место рождения, а для другого "роисся мой дом, где я - там роисся". Далее, кто-то будет требовать достойной жизни, а у кого-то будет капать слюна от пакетика с гречкой перед выборами. Где-то так.

Ви зрозуміли мене буквально. Я не мав на увазі, що всі мріють про межигір'я :) , а про елементарні права людини, прописані в Конституції та гарантовані державою.

Батьківщина у кожного одна, а "історична Батьківщина" теж має право на існування. Я не думаю, що більшість жителів сходу мріють померти в Росії :)

Link to comment
Share on other sites

Та які нахер міфи. Підтримка і симпатія терористам, які грабують твоє місто і викрадають та вбивають сусідів, а решту - залякують - то недоумкуватість.

я вже писав, терористи та їх посібники повинні відповідати перед законом. Про джерело міфів хотілося б почути Вашу думку.

Link to comment
Share on other sites

Ви зрозуміли мене буквально. Я не мав на увазі, що всі мріють про межигір'я :) , а про елементарні права людини, прописані в Конституції та гарантовані державою.

 

у значительной части интересы заканчиваются на уровне нажраться после смены.

слова "конституция" и "права человека" это для них вообще что-то неведомое, и скорее всего из словаря гея-либераста.

Link to comment
Share on other sites

у значительной части интересы заканчиваются на уровне нажраться после смены.

слова "конституция" и "права человека" это для них вообще что-то неведомое, и скорее всего из словаря гея-либераста.

яке нам з Вами діло до їх інтересів. Кожен живе як може.

Та їм і не потрібно знати слова, ім потрібні права і свободи гарантовані конституцією. А Вам вони не потрібні? Чи ви вважаєте, що вони не потрібні жителям окремих регіонів та соціальних груп?

Link to comment
Share on other sites

Изначальная проблема региона это сверхвысокая урбанизация+большое количество переселенцев ( во времена СССР) + правление бандюков.

Как следствие - отсутствие нормальных левых партий и профсоюзов, которые защищали бы интерессы рабочих;

почти полное отсутствие независимого от бандюков предпринимательства;

плохая экология;

зависимость людей от градообразующих предприятий ;

ну и до кучи социальные болезни: нищета, наркомания, алкоголизм и т.д.

 

Людям просто нечего защищать, у них практически нет собственности, чувства Родины, не ждите от них патриотизма.

Четко можно проследить по карте, где ниже уровень урбанизации (север Луганщины) - там проблем нет.

Лечение простое: запретить комми и ПР, поломать бандюков и террористов, людям дать социальные гарантии, со временем решится.

Переход в Роисю, Китай, федерализация, конфедерация и т.д. ничего не решит.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

@snow_bird,

 

Абсолютно верно. Донбасс доведен рыгами до скотского состояния за 20 лет.

Рагьше я практически не видел разницы с Кривбассом своим родным - теперь она огромна :(

Молодежь - просвещать, террористов - убить, старикам - дать умереть спокойно.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Изначальная проблема региона это сверхвысокая урбанизация+большое количество переселенцев ( во времена СССР) + правление бандюков. Как следствие - отсутствие нормальных левых партий и профсоюзов, которые защищали бы интерессы рабочих; почти полное отсутствие независимого от бандюков предпринимательства; плохая экология; зависимость людей от градообразующих предприятий ; ну и до кучи социальные болезни: нищета, наркомания, алкоголизм и т.д.  

:tu:

Link to comment
Share on other sites

Изначальная проблема региона это сверхвысокая урбанизация+большое количество переселенцев ( во времена СССР) + правление бандюков.

Как следствие - отсутствие нормальных левых партий и профсоюзов, которые защищали бы интерессы рабочих;

почти полное отсутствие независимого от бандюков предпринимательства;

плохая экология;

зависимость людей от градообразующих предприятий ;

ну и до кучи социальные болезни: нищета, наркомания, алкоголизм и т.д.

 

Людям просто нечего защищать, у них практически нет собственности, чувства Родины, не ждите от них патриотизма.

Четко можно проследить по карте, где ниже уровень урбанизации (север Луганщины) - там проблем нет.

Лечение простое: запретить комми и ПР, поломать бандюков и террористов, людям дать социальные гарантии, со временем решится.

Переход в Роисю, Китай, федерализация, конфедерация и т.д. ничего не решит.

Це проблема не тільки Донбасу, це проблема всієї України. Чи ви хочете сказати, що в центрі і на заході чесні суди, міліція, прокуратура, що немає корупції .? Прості рішення не завжди вірні :)

Змінено користувачем Zipperr
Link to comment
Share on other sites

 

 


Це проблема не тільки Донбасу, це проблема всієї України. Чи ви хочете сказати, що в центрі і на заході чесні суди, міліція, прокуратура, що немає корупції .? Прості рішення не завжди вірні

Питання в тому, чому люди підтримують террористів. Тому що вони з вищенаведенних причин не мають почуття Батьківщини.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Напевно думають що прийде дядя і парешаєт вопроси, іншого способу незнають

 

Дядя Путин? Он вроде не рвется, причем чем дальше, тем больше. Ему бы с Крымом расхлебаться. Все ведь еще только начинается. А ДНРу уже реально грозит передел собственности, национализация, как следствие закрытие предприятий, безработица, ну и лакомый кусок в виде регресса для шахтеров скорее всего уплывет. В общем и целом - да здравствует 1917 год.  

Link to comment
Share on other sites

Цими питаннями повинна займатися держава

Которую они ни в йух не ставят и называют хунтой. Прелестно.

Типа, вы все - пидорасы, только кормите нас и отъибитесь от нас, но русский сделайте государственным даже в Киеве и Львове.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Питання в тому, чому люди підтримують террористів. Тому що вони з вищенаведенних причин не мають почуття Батьківщини.

Я б так категорично не заявляв би про підтримку терористів населенням. Ще раз повторюсь - терористи та їх посібники повинні бути покарані по закону, або знищені, якщо вони зі зброєю в руках противляться владі. Тут не може бути іншого. Наша біда в тому, що влада безсила і прогнила. Невже Ви думаєте, що врадіївські міліціонери будуть захищати ту нещасну жіночку, яку вони жорстоко згвалтували від терористів?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Дядя Путин? Он вроде не рвется

Та їм по-цимбалах хто, аби "парєшал"

 

 

 


В общем и целом - да здравствует 1917 год.  

ага, розвалять то вони багааато чого  :(

 

 


Которую они ни в йух не ставят и называют хунтой. Прелестно. Типа, вы все - пидорасы, только кормите нас и отъибитесь от нас, но русский сделайте государственным даже в Киеве и Львове.

:tu:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Наша біда в тому, що влада безсила і прогнила. Невже Ви думаєте, що врадіївські міліціонери будуть захищати ту нещасну жіночку, яку вони жорстоко згвалтували від терористів?

 

А новая власть ДНР начнет все сначала?

Link to comment
Share on other sites

Которую они ни в йух не ставят и называют хунтой. Прелестно.

Типа, вы все - пидорасы, только кормите нас и отъибитесь от нас, но русский сделайте государственным даже в Киеве и Львове.

Вам подобається наша влада? Питання риторічне. Влада повинна заслужити повагу народу, а вона цим не дуже переймається, і, схоже, вибори президента в першому турі не дуже змінять ситуацію :( Ніхто не вимагає у влади нічого не законного. Тільки виконувати Конституцію в частині захисту прав і свобод людини.

Всю ту хрень про "кормітє і рускій язик" придумали Ви самі знаєте хто

Link to comment
Share on other sites

А новая власть ДНР начнет все сначала?

Про ДНР ніхто мови не вів. В нас одна і неділима держава Україна. І коли я пишу про владу, я маю на увазі владу України, ту яка є і ту яка буде після виборів президента у першому турі :)

Link to comment
Share on other sites

Та їм по-цимбалах хто, аби "парєшал"

 

Ну это мог бы быть вновь избранный президент Украины. Однако выборы его категорически не приемлются властями ДНР,  и скорее всего большинством общества. Я в принципе не понимаю, отчего эти власти так убиваются для того, чтобы выборы эти не состоялись. Они так сомневаются в гражданах ДНР?  

Link to comment
Share on other sites

Вам подобається наша влада? Питання риторічне. Влада повинна заслужити повагу народу, а вона цим не дуже переймається, і, схоже, вибори президента в першому турі не дуже змінять ситуацію :( Ніхто не вимагає у влади нічого не законного. Тільки виконувати Конституцію в частині захисту прав і свобод людини.

Всю ту хрень про "кормітє і рускій язик" придумали Ви самі знаєте хто

Я на такі примітивні пересмикування не ведуся. Вони будь-яку владу в Києві називають хунтою.

І пофіг, що хунта (з нардепів ВР, доречі), призначила вибори.

Link to comment
Share on other sites

Ну это мог бы быть вновь избранный президент Украины. Однако выборы его категорически не приемлются властями ДНР,  и скорее всего большинством общества. Я в принципе не понимаю, отчего эти власти так убиваются для того, чтобы выборы эти не состоялись. Они так сомневаются в гражданах ДНР?  

Зі страху, НМД, їм все одно світить суд, а так є бажання ща потримати хоч примарну, але владу, та надія тихенько звалити, прихопивши те , що встигли скомуніздити.

Link to comment
Share on other sites

Я на такі примітивні пересмикування не ведуся. Вони будь-яку владу в Києві називають хунтою.

І пофіг, що хунта (з нардепів ВР, доречі), призначила вибори.

Про пересмикування я не зрозумів. Я просто запитав- чи може подобатись влада, яка не виконує свої обов'язки по захисту террторіальної цілісності та прав свого населення. Це "дебільна біомаса та генетичне сміття" віддало Крим загарбникам і допустило терористів у дві області. Вам подобається Верховна Рада, в якій "народними" депутатами "працюють" олігархи, їхні охоронники, діти президентів, жінки "політичних" в'язнів-мільйонерів. Може це не називається хунтою, але теж не добрим словом :). Влада вибори призначила( а куди вони дінуться), але забезпечити їх проведеня на всій не окупованій території не може.  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...